Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Z8 makowej_panienki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sęk w tym, że ci od gładzi mają termin najwcześniej za dwa tygodnie a i to nie jest pewne, więc czekałabym i czekała do Wielkanocy chyba. A ten obiecany płytkarz to chociaz wiem jak robi, bo zrobił kotłownię, natomiast ekipa od gładzi jest z polecenia tylko, bo nie widziałam płytek w ich wykonaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolnica silikonowa jest cudna w dotyku i wizualnie. Dla mnie to rewelacyjne odkrycie, bo m.in. można na niej wstawić ciasto do piekarnika. No i nie trzeba skrobać z niej zaschnięte ciasto, tak jak z drewnianej. Nienawidziłam tego dźwięku, gdy mama skrobała nożem po zrobieniu pierogów ja wtedy zatykałam uszy i darłam się, żeby zagłuszyć ten okropny dźwięk :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie trzeba skrobać z niej zaschnięte ciasto, tak jak z drewnianej. Nienawidziłam tego dźwięku, gdy mama skrobała nożem po zrobieniu pierogów ja wtedy zatykałam uszy i darłam się, żeby zagłuszyć ten okropny dźwięk :D

 

 

No właśnie o tym mówię, okropieństwo :sick:

A jeszcze w starym domu wszystko co drewniane nam pleśniało. Masakra jakaś.

 

Mam jeszcze silikonowy wałek - do środka można wlać wodę gorącą, letnią lub zimną - w zależności od tego jakie ciasto wałkujemy. I też do mycia w zmywarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolnicę muszę sobie sprawić, skoro tak zachwalacie, chyba dlatego tak rzadko używam swojej drewnianej, że ma wszystkie wady, które wymieniłyście, a w nowym domu nawet miejsca dla niej nie zaplanowałam, wrrr...

Makowa Panienko cudna ta łazieneczka będzie, już widać efekty no i masz moje ukochane płytki, które pierwotnie też miałam mieć u siebie, ale mój ślubny mnie przekabacił na inne, bo "on nie chce w żadnym pałacu mieszkać":wtf:..... się nie zna, ale cóż zrobić, tak to już z tą płcią przeciwną bywa.

Czekamy na kolejne zdjęcia, ja właśnie swój geberit odebrałam od kuriera przed godziną, chciałabym być na takim etapie, jak Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Makowa jak u nas było z kolorem. Zrobili kolorowy grunt, stwierdziliśmy że kolor nam się nie podoba i absolutnie musimy dać inny tynk.

Po półtorej roku przyzwyczailiśmy się na tyle, że nie zmienialiśmy koloru :)

 

Zastanawiam się jak zamocujecie płaski guzik do spłukiwania przy tych przestrzennych płytkach.

Czy w takich sytuacjach wpuszcza się guzik do dziury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Makowa jak u nas było z kolorem. Zrobili kolorowy grunt, stwierdziliśmy że kolor nam się nie podoba i absolutnie musimy dać inny tynk.

Po półtorej roku przyzwyczailiśmy się na tyle, że nie zmienialiśmy koloru :)

 

Zastanawiam się jak zamocujecie płaski guzik do spłukiwania przy tych przestrzennych płytkach.

Czy w takich sytuacjach wpuszcza się guzik do dziury?

 

Ten nasz żółty kurczak jest zbyt szokujący, aby się do niego przyzwyczaić :D

 

Odnośnie spłuczki, to w małej łazience, gdzie jest geberit, są te duże płytki z lekkim fazowaniem i tam przycisk zamontujemy bez problemu, wypełniając ewentualne ubytki jakimś mazidłem typu silikon. Przynajmniej tak mi się wydaje. O wiele bardziej problematyczna jest sprawa kontaktów i włączników montowanych na cegiełkach. Tu można wtopić je w płytki, ale trudno nam się zdecydować na tym etapie. Trzeba będzie więc mocować je na płytkach i powalczyć ze szparami między fazowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...