Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Z8 makowej_panienki


Recommended Posts

Bardzo ładne płytki i armatura do łazienki,najbardziej podobają mi się te białe do małej łazienki.

 

Jeśli nie masz jeszcze płytek na ścianie w miejscu gdzie ma być postument to nie powinno być problemu z przerobieniem rurek tak aby schowały się za niego nawet kafelkarz powinien sobie z tym poradzić.

 

Życzę aby przesyłki dotarły w piątek.

 

Też miałam plan przeprowadzki na święta ale odpuściłam nie mam już siły i nerwów.Deszczownice mam dwie obie wymieniałam w jednej słuchawka przyszła nie taka w drugiej wylewka deszczownicy,nie dotarł jeden element podtynkowy to przy bateriach.Zabrakło mozaiki i jednych płytek i drewna.

Dokładając do tego oczekiwanie na fachowców...

 

Niestety, ale za poźno się ocknęłam i płytki pojawiły się na ścianie zanim oznajmiłam ekipie o planowanych zmianach. Teraz konieczne by było skucie kilku płytek i przesunięcie rur, ale nie wiem, czy chcę taki bałagan robić.

 

Widzę, że wiesz doskonole co czuję w związku z opóźnionymi pracami. Cóż, trzeba pddać się fali i nie szamotać, bo szkoda nerwów.

 

I niestety, ale już dziś wiem, że nie wszystkie przesyłki dotrą w piątek :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszystko wybrałaś piękne, gustowne i w jednym stylu - będzie super pasować do siebie.

Ciężki tydzień na zamawianie i dostawę, bo wypadła środa z obiegu i teraz wszystko w rękach firm przewozowych.

 

Pamiętam, że też miesiącami szukałam do nas czarnej ceramiki łazienkowej i też wreszcie na allegro znalazłam. Były albo bardzo drogie - ceny jak z kosmosu, albo zwyczajnie brzydkie.

 

Powiem szczerze, że udało mi się wszystko pozałatwiać i nie byłoby problemu z dostawą w piątek, ale przez błąd w jednym sklepie niestety będą opóźnienia, o czym napiszę może jutro, bo dziś szlag mnie trafił i nie mam sił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

337300[/ATTACH]

Makowa Panienko, przepraszam za off topa, ale ta rasa jest tak kochana, że zachęcam do niej kiedy trafia się okazja ;)

 

Jaki cudowny misiaczek! Normalnie jak moja panna wygląda na tym zdjęciu - też ma takie zdjęcia.

 

I nie przepraszaj - ja kocham koty, a już brytyjczyki to po prostu szaleństwo - i nigdy mi dość na ich temat, tak więc tu można pisać do woli o nich. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast Makowej Panience zrobiłyśmy takiego oftopa, że jak nam KOTA pogoni.... :lol2:

 

A wcale, że nie :p

Koty są tu bardzo welcome, więc nie ma problemu.:yes:

 

Moja kocica była wysterylizowana w około 10 miesiącu. Bardzo to przeżyłam, bo bałam się, że coś się nie uda. Niektórzy hodowcy wydają 3-miesięczne kocięta już po operacji i to jest super dla kupującego, ale nie wiem, czy dla kota. Czy to nie za wcześnie? Kocura nie wzięłabym, bo jest ryzyko znaczenia terenu pomimo kastracji.

I oczywiście moja jest z rodowodem, bo wyznaję zasadę, że albo z rodowodem, albo mieszaniec (dotyczy kota i psa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek nie wybierzesz, będzie to kupa kochanego futra :lol2: My nie wyobrażamy sobie domu bez kota. Mąż sam się sobie dziwi, że tak się przywiązał do rozrabiary i że tyle radości daje nam każdego dnia.

 

Ja właśnie przekonuję męża,bo na razie nie jest przekonany do mojego pomysłu:no: Niektórzy w rodzinie uważają nawet,że chyba się starzeję skoro chcę mieć kota:confused:A jeszcze spytam o problemy zdrowotne brytyjczyka:,czy często odwiedzasz weta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wizyty u veta, to uważam, że jest spokojnie. Kilka razy (przez 7 lat) byłam z nią w związku z okiem, które raniła sobie pazurem podczas mycia, raz miała grzybicę skóry pod pachą, znaczy pod przednią łapką, w zeszłym roku przeziębiła się, a dwa lata temu był problem z gruczołem okołoodbytowym, który się zatkał i o mało nie umarłam z żalu, że ją to tak bolało. W tym roku nagle dostała alergii - kicha, siorbie nosem i muszę znowu odwiedzić veta, bo lek się kończy.

Sumując to chodzę do veta 1-2 razy do roku z jakimś problemem. Odpukać :p

 

Jeśli chodzi o karmę to kupuję tylko Royal Canin dla brytyjczyka i mieszam ją z karma dla sterylizowanych kotek. Panna je tylko suchą karmę, inna jej nie interesuje wcale. Zresztą ludzkie jedzenie też ją w ogóle nie obchodzi i mogłaby leżeć obok sterty kotletów, kurczaków i by ja to nie ruszyło. Ta karma bardzo jej służy, bo ma cudownie lśniącą sierść i błyszczące oczy, nie tyje. Uwielbiam momemnt, gdy idę do veta (przeważnie z mężem) i vet wyciąga kota z torby, po czym rozbrzmiewa na całą lecznicę: jaki śliiiiiiczny koooootek! A juz jak jest pani lekarz, to zachwytom nie ma końca :wiggle: Mąż stoi wtedy dumny jak paw :p Dodam, że kota jest mega grzeczna podczas wizyt i robi takie wielkie oczy (ze strachu), przez co jest jeszcze słodsza.

 

Ale się rozpisałam o moim futrze, ale tak jak mother nature pisała, ja też moge o moim brytyjku całymi dniami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kt

Jeśli chodzi o wizyty u veta, to uważam, że jest spokojnie. Kilka razy (przez 7 lat) byłam z nią w związku z okiem, óre raniła sobie pazurem podczas mycia, raz miała grzybicę skóry pod pachą, znaczy pod przednią łapką, w zeszłym roku przeziębiła się, a dwa lata temu był problem z gruczołem okołoodbytowym, który się zatkał i o mało nie umarłam z żalu, że ją to tak bolało. W tym roku nagle dostała alergii - kicha, siorbie nosem i muszę znowu odwiedzić veta, bo lek się kończy.

Sumując to chodzę do veta 1-2 razy do roku z jakimś problemem. Odpukać :p

 

Jeśli chodzi o karmę to kupuję tylko Royal Canin dla brytyjczyka i mieszam ją z karma dla sterylizowanych kotek. Panna je tylko suchą karmę, inna jej nie interesuje wcale. Zresztą ludzkie jedzenie też ją w ogóle nie obchodzi i mogłaby leżeć obok sterty kotletów, kurczaków i by ja to nie ruszyło. Ta karma bardzo jej służy, bo ma cudownie lśniącą sierść i błyszczące oczy, nie tyje. Uwielbiam momemnt, gdy idę do veta (przeważnie z mężem) i vet wyciąga kota z torby, po czym rozbrzmiewa na całą lecznicę: jaki śliiiiiiczny koooootek! A juz jak jest pani lekarz, to zachwytom nie ma końca :wiggle: Mąż stoi wtedy dumny jak paw :p Dodam, że kota jest mega grzeczna podczas wizyt i robi takie wielkie oczy (ze strachu), przez co jest jeszcze słodsza.

 

Ale się rozpisałam o moim futrze, ale tak jak mother nature pisała, ja też moge o moim brytyjku całymi dniami ;)

Czyli panna zdrowa,2 razy do roku u weta to norma;) Z jedzeniem też masz wygodę,jeżeli lubi tylko suchą karmę:rolleyes:Zdrowy ,zadbany futrzak to sama radość:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak offtop to offtop, ale wiem że koty są tu mile widziane :)

 

Kot to podstawa jak się mieszka "na wsi". Nasz chudzielec najbardziej lubi surowe mięso.

Na dźwięk ostrzonego noża zrywa się z najgłębszego snu i przylatuje do kuchni z miałkiem. To ten:

 

http://img.wybieramprojekt.pl/wp-content/uploads/images/koti1_5643936cdf288.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O łał, jak tu się cudownie zrobiło!:lol2: Koty rządzą! Szkoda, że nie mam czasu tu pisać teraz, ale te łazienki mnie wykańczają.

 

Gorbag, Twój kot jest długi i cienki jak spaghetti. Nieźle wyrósł. A to, ze lubi mięsko, znaczy, że poluje na zwierzątka wokół domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluje. Widziałem jak zjadał jedną z naszych podtarasowych jaszczurek. Kiedyś złapał srokę. Ganiał jeszcze z innymi ptakami w zębach, ale czy je upolował czy znalazł nie jestem pewien. Jak coś capnie to jest szaleństwo, nie wie chyba do końca co robić, biega wokół domu i nie daje się złapać.

 

Nie znam się zupełnie na rasach, Pusia wskazała umaszczenie van, ale jak czytałem opis rasy, to wygląda jakby naprawdę miał liczne cechy rasowego vana gdzieś głęboko w genach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...