Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Z8 makowej_panienki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kiedy Wam ten domek tak szybko urósł? Czekałam i czekałam aż wystartujecie, a tu zamiast startu widzę finish :)

Ładnie wyglądają te białe pustaki, jest tak czyściutko.

Mi też wszystkie pomieszczenia na papierze wydawały się większe niż są w rzeczywistości. Ale podobno po tynkowaniu się trochę powiększą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz dom z zewnątrz wygląda na nieduży (13m x 9m), dopiero w środku ujawnia się cała przestrzeń. I pomimo, że dojdą jeszcze ścianki działowe, to już widać, że wielkość pomieszczeń jest zadowalająca, zwłaszcza salon mi się podoba z wymiarami 5,1m x 5,8m. W ogóle to nawet działka teraz wydaje mi się większa jak stoi dom, niż jak było puste pole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon to moje oczko w głowie :wiggle:. Zanim jeszcze zdecydowaliśmy się na dom, to szukaliśmy mieszkania z ustawnym i dużym tzw. dużym pokojem, i dosłownie jedno mieszkanie, czy dwa takie było. Dlatego też wybierając projekt chciałam mieć fajny, przestronny pokój minimum 30mkw. Nasze obecne mieszkanie jest bardzo fajne właśnie ze względu na ustawne pokoje zbliżone do kwadratu - duży pokój ma 18m, a sypialnia 11m i uważam, że taka powierzchnia sypialni jest dla nas wystarczająca, bo duże łóżko 160x200 się mieści. Projekt Z8 jest dla mnie zbliżony do ideału jak na jego powierzchnię 100m, a salon właśnie jest najwspanialszy ze względu na rozmiar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytałam Wasz dziennik to stwierdziłam, że nie tylko my mieliśmy przyjemność z opieszałością urzędników. Boże, jak dobrze że to za nami. Teraz liczymy na to że nie każą nam nic donosić. A miła pani z wydz. architektury powiedziała, że niestety raczej sporo wniosków maja do rozpatrzenia wiec nie mamy co liczyć na szybką decyzję. ;)

Fajny ten Wasz projekt, pamiętam go jak szukaliśmy czegoś dla siebie. Czy ja wiem czy ciasny? My póki co we 2 więc jak dla nas szpak to "świat i ludzie". Jak się człowiek wychowuje w bloku na 50 mkw to każdy dom jest duży hehe. Czekam na zdjęcia z montowania dachu. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Wasz projekt, pamiętam go jak szukaliśmy czegoś dla siebie.

Ja z kolei, zanim ostatecznie zdecydowałem się na z8, wybrałem najpierw Szpaka. W sumie domy podobne. Planowaliśmy jednak kilka zmian (m.in. lekkie wydłużenie domu) i ze Szpaka po zmianach wyszedł nam z8 ja nic. Ale wizualizacja u Was ładniejsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...