Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Niechcianan poczta od ADMINA


futrzaki

Recommended Posts

Witam

Od dłuższego czasu dostaje niechciana pocztę od Admina forum.

Swojego czasu wysłałem w odpowiedzi taki mail.... niestety bez odzewu i bez zmiany stosowanej praktyki.

 

Cytat: "Witam.

Szanowny Panie Adminie. Wiadomości od Pana nie są wiadomościami prywatnymi a jako takie są anonsowane na maila.

Owszem są to cenne informacje ale wolałbym sam decydować kiedy je przeczytam.

Dostając powiadomienie o prywatnej wiadomości spodziewam się informacji od innych użytkowników forum.

Wysyłanie więc takich informacji nie spowoduje że będę częściej odwiedzać forum muratora lub inne strony związane z muratorem. Wręcz przeciwnie zniechęca to mnie do otwierania poczty choć czasem dostaje pytania od innych zwykłych użytkowników. Proszę więc zastanowić się nad inną formą powiadamiania lub oznaczania informacji nie będących faktycznie wiadomościami prywatnymi."

 

Nie wiem jak Państwo sie odnoszą do tego typu poczty ale ja nie mam czasu na czytanie "ulotek"

Pozdrawiam

Michał Suskiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

a skonfigurowałeś sobie twoje ustawienia w profilu?

Bo pewnie masz zaznaczoną opcję, że chcesz otrzymywać korespondencję.

Więc zamiast pisać takie elaboraty po prostu zmień sobie ustawienia :p

 

http://images38.fotosik.pl/1469/b70055cfa68591ed.jpg

 

 

Czasem ręce opadają...

http://www.bandyci.org/img/sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...