Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Może ktoś buduje dom z kolekcji e-domy

Dom E-102 L

na stronie: http://nowoczesnydom.szczecin.pl/ zamieszczać będę szczegóły, na tą chwilę opis zmian do projektu, które wprowadziłam by stał się przy swojej ciekawej formie bardziej funkcjonalny i przede wszystkim bardziej oszczędny w budowie. Czekam na opinie...i korespondencje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Projekt kupiony. Po jakim potężnym oglądaniu. A teraz zmiany, zmiany, zmiany. Ogniomur poszedł w siną dal. Niestety WZ przewidują okap, a raczej określoną wysokość do okapu. Powoduje to zwrot z nowoczesnego domu w stronę retro. Ciekawe jak wyjdzie w realu.. Projektant robi co może, żeby zachować styl. No i garaż będzie w piwnicy.

Niedługo składamy wniosek o PnB. Jeszcze stare zasady, ale nie ma co czekać. Pozdrawiam budujących i tych na razie tylko zachwyconych:yes: E-102. Grabo31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 years później...

Cześć,

 

Projekt: E-102 wydaje mi się najrozsądniejszym wyborem dla mojej 5 osobowej rodziny. Szukałem jakiś informacji, dziennika budowy, ale nic nie udało mi się znaleźć na forum. Też link podany powyżej wydaje się nie działać - próbowałem też skontaktować się na priv z osobami które wypowiadały się wcześniej, ale bez skutku.

 

Będę wdzięczny jeśli ktoś mógłby podzielić się doświadczeniem z budowy, aby nie powielać błędów poprzedników. Będę wdzięczny za każdą sugestie.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...