Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Rozterki wnętrzarskie Malkul, czyli jak nie zostać kokoszką w domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Malkul_kuchnia-IMG_7843-cotton.jpgMalkul_kuchnia-IMG_7843-dandelion.jpgMalkul_kuchnia-IMG_7843-grey.jpg

 

Malkul, jeśli wpadniesz na jakiś jeszcze pomysł, to przymierzymy :yes:

 

Moje typy to biały z szarą łąką, szary z dmuchawcem i ciemny szary.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie szara, biała i szara z dmuchawcem. Nie podobają mi się pomarańczowe krzesła. Zlewają się z drewnianym stołem, Może lepiej już jakieś oliwkowe albo czarne.?

 

Te krzesła już są kupione. A ja chyba źle dobrałam kolor stołu, bo ma być naturalny dąb. A ten kolor jest zbyt żółty. Jak o tym napisałaś, pomyślałąm, czy np. przyszarzony dąb nie byłby lepszy. Jak sądzisz? Spróbować zmieć kolor tego dębu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam, że krzesła już nabyte. W takim razie można jeszcze pokombinować ze stołem.:D Moim zdaniem stół drewniany powinien być jaśniejszy lub ciemniejszy. A może całkiem biały lub czarny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pestka - a może pomarańcz jednak wykorzystać nad ścianę w kuchni, ale nie tak dominująco, ale tylko jako dodatek do bieli i szarości?

Coś w ten deseń:

http://www.dekornik.pl/media/BAhbB1sHOgZmIiEyMDExLzAyLzE1LzE3XzAwXzEzXzc1NV9maWxlWwg6BnA6CnRodW1iIg01MjB4NDAwIw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny:D popróbuję jeszcze. Malkul się nie odzywa, więc zrobię jeszcze z mniejszą ilością pomarańczowego i kilka kolorów stołu. Ten oranż na krzesłach jednak wymusza ostrożność z kolorami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra cudowne kobietki wróciłam właśnie z budwolengo (2,5 dnia) maratonu, padam na pysk:mad: Nogi mam opuchnięte po samą du...ę:mad:

 

Lecę się wykąpać , zjeść i jak nie padnę to wrócę wieczorem do Was. a tak na szybko to Pesteczko kłaniam Ci się do stóp :yes: Jesteś niesamowita a wizualki powaliły mnie na kolana. szerzej opowiem późnej.

 

A dzis mam święto więc dla Was "cudowne kobietki" kolejka i ciasteczko:

http://www.lisapetrilli.com/wp-content/uploads/2011/05/Dom-Perignon.jpg

http://www.rushtonsdeli.co.uk/images/home/cakes.jpg

Edytowane przez malkul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiem, czemu nam tak smakowała ta butelka wermuciku :rotfl:Właśnie ja dokończyliśmy... M. za Twoje zdrowie :wiggle:Baw się dobrze w życiu i niech smuteczki obchodzą szerokim kołem Twój dom.

 

Dołożę Ci jeszcze 3 wersje kolorków zgodnie z sugestią Elfir i Magdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak to urodzinki

 

Dziś do 15-tej mam luz , odpoczywam, nogi nie puściły niestety:( potem pędzę do teściów po nasze graty i przeprowadzamy kolejną część, a po drodze jeszcze do IKEA po parę pierdółek do kuchni.

 

LAMPY:

AMEBA odpadła w przedbiegach, jak ją Pesteczka zwizualizowała widać jak byłoby mdło.

SMALTO-piękna strasznie nam się podoba i uznaliśmy że przemalujemy w malarni na antracyt (RAL jak okna)

i tu pytanie do Pesetczki – czy rozmiar tych lamp na pierwszej wizualizacji odpowiada w przybliżeniu stanowi faktycznemu (nie chodzi o rozstaw bo i tak Pan M. będzie przerabiał ale o sam rozmiar klosza??? Jeśli tak to dziś kupuję.

Pesteczko jak zajrzysz to daj znać bardzo cię proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...