Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "Bursztyna"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drogie to to ale fajne:yes:. Mam 36m2 podłogi do przykrycia i chyba nie jastem aż tak zdesperowany (nadmiar kasy), żeby wywalić ponad 5 tysi na podłogę w garażu. Chyba będą płytki, chociaż myślałem też o żywicach i innych chemikaliach. Ojj! gadżetów do kupienia do chałupki zostało jeszcze spooorrrooo !:D. Jakaś wanna, jakieś wyrko, reku za pare groszy (6tys :no:) i takie tam itd :D. Końca nie widać. Muszę pilnie przygotować miejsce na reku i PC. Te tanie PC zaczynają mi się powoli odechciewać co będzię trochę kosztowało ale nic na to nie poradzę :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur obiecane schody. Boki z blachy, pierwsze 10mm, ocynkowane chyba tylko 6mm, a na klatce schodowej 8mm.

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/844/mdvi.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/844/kgdm.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/842/cv0d.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/607/q1hj.jpg

Edytowane przez artix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artix co taka cisza na budowie?? Byś coś skrobnął dla niepoznaki:) mam pytanie odnośnie osprzętu Simon 54 Premium, jak te ramki wyglądają?? Chodzi mi o to czy te plastikowe są barwione w masie czy tylko od strony zewnętrznej pomalowane farbą a wewnątrz białe?? Nam właśnie odpowiada wzornik tych ramek i stąd moje pytanie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mest ciszaaaa jak makiem zasiał:p. Lenistwo i ogrom pracy, tyram ile mogę, żeby było z czego wykańczać chałupkę. Możesz mnie zastrzelić ale nie jestem na 100% pewien co do sposobu barwienia. Miałem w reku wszystkie ramki i myślę (prawie jestem pewien), że były barwione w masie. Zapytam kumpla. od niego brałem wzorniki. W weekend coś naskrobię w dzienniku bo aż wstyd :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do osprzętu elektrycznego to mnie kolega który zawodowo zajmuje się takimi rzeczami namawia na legrand celiane (u siebie tez to zakłada)..

a co do materaców to polecam mk foam z koła - mamy trzy takie już z 10 lat i zero problemów.. wygodne i caly czas bez większych wgnieceń

Edytowane przez _artur_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój fumfel może nie lobbuje mocno za Simone ale też je poleca. W zestawie demo są wszystkie gniazdka i wygladaja myślę dosyć solidnie. Poszukam info o Legrand, jakieś kupowałem też tymczasowo do kuchni. Ooo materac musi być prima sort. Lezałem na Gold S60 w Jysku za tysiaka i rewelka. Jeżeli znajdę w okolicy dystrybutora materacy z Koła to na pewno sie pofatyguję, bo czytałem o nich sporo pozytywnych opini. Nie chciałbym wdepnąć w jakiś wynalazek na którym znowu nie będziemy się wysypiać :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem regularnie
Super mic, zapraszam znowu oczywiście :D. Trochę mi wszyscy dzisiaj poprawiliście humor :p. Zawsze dwa, trzy tygodnie przed urlopem mam wewnętrzną nerwicę "przedwyjazdową". Trzy miesiące siedzenia w tych uroczych górach doprowadza mnie do granic wytrzymałosci, zaczynam być mocno złośliwy i kłótliwy (czyt. wkur....y na cały swiat, tzw foch). Firma o tym wie i stara się mnie nie wpieniać :p. Jak ja lubię te nasze polskie "fyrtle", nie zamieniłbym ich na żadne fiordy i górzyska :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha.. no tak..

co do materacy to mnie nawet dwie sztuki robili na wymiar pod rozmiary łóżka pietrowego dla dzieci.. całkiem sprawnie poszło.. a na łóżko właściwe mamy 140x200 i jest gites.. a ze względu na problemy z kręgosłupem żony ten temat przerobiliśmy dość dokładnie... i tu stosunek jakość/cena był - powiedzmy - akceptowalny (choć z westchnieniem - moim ;) )

 

przypomnialem sobie - te simone też są spoko, u znajomego kolega montował bo mu sie spodobały i też gość nie narzeka.. legranda mam w mieszkaniu i dziala bez zarzutu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem sprzedawcę tych materacy w moim mieście. Na pewno skoczę tam sobie poleżeć :p. Wstawimy łóżko 160x200 to jest max w małej sypialni. Żonka nawet nie chce słyszeć o węższym, bo podobno rozpycham sie w nocy. Nic mi o tym nie wiadomo ale skoro tak twierdzi niech jej będzie :D. Zakładam min. cenowe 1tys za (jeden z dwóch materacy) 90cm lub 2tys za 160cm. Dwie 90cm wrzuce do samochodu, szeroki musza mi już dowieźć. Testowałem te z niższej półki i szczerze mówiąc szału nie było. Wizualnie i ergonomicznie nic co by mnie zainteresowało. Tutaj nie będę za bardzo oszczędzał, nasze kręgosłupy zasłużyły już sobie na wygodę. Najwyższy czas ;). Gnazdka jakoś opanuję, w zestawie demo nie było kolorów pasujących do kolorów ścian, przynajmniej tak mi się wydawało. Jeszcze raz to sprawdzę, jak nic nie dobiorę to będę zmuszony kupić coś innego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...