Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

IVO333, bwojtek dzięki za uwagi! Rzeczywiście nie ma zamkniętego wzmocnienia w Brugmann AD. Evolution pewnie będzie droższe, ale naewt decydując się na MSLine na okna, to zawsze mogę wziąć Evolution tylko na na balkony, bo paletę kolorów pewnie mają wspólną?

 

Czy wklejanie wkładów ma jakieś wady? Coś nie miałem przekonania do tego (może chodziło o ew. wymiany szyb?), ale podobnie - dla tych balkonów mogę zrobić odstępstwo.

 

No i pięknie, wreszcie mi się to jakoś układa :) (dobry dzień, sprawy konstrukcji dachu chyba też dziś zamknąłem). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli z takim oknem nie będzie kłopotu?...
Przy HKS (PSK) wysokość 235 nawet bez wklejania szyb jest możliwa, ba! nawet mogą być wyższe

Ja tu nie widzę żadnych problemów produkcyjnych

Co innego użytkowe. Skrzydło w szybą 1,0 będzie ważyło cirka 100 kilo, nawet z mechanizmem wspomagania ruchu klamką może być to kłopotliwe do zamknięcia przez dzieci. A Tu masz zwykły mechanizm, już widzę jak wkładasz to skrzydło w otwór - no ale oferta jest atrakcyjna, zawsze na takim HKS-ie z 400 stówy taniej od konkurencji

Poza tym, ważna, naprawdę ważna uwaga dla tych co z HKS z automatem nie mieli do czynienia

Po wyjściu na zewnątrz nie ryzykujcie przysunięcia skrzydła, bo mechanizm zaskoczy i trzeba będzie szukać nowego wejścia do domu ;)

Edytowane przez jareko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Poza tym, ważna, naprawdę ważna uwaga dla tych co z HKS z automatem nie mieli do czynienia

Po wyjściu na zewnątrz nie ryzykujcie przysunięcia skrzydła, bo mechanizm zaskoczy i trzeba będzie szukać nowego wejścia do domu ;)

 

Pod klamką powinna być blokada, która uniemożliwia powrót klamki do pozycji poziomej i zatrzaśnięcie dolnych wózków, ale trzeba pamiętać ją załączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy HKS (PSK) wysokość 235 nawet bez wklejania szyb jest możliwa, ba! nawet mogą być wyższe

Ja tu nie widzę żadnych problemów produkcyjnych

Co innego użytkowe. Skrzydło w szybą 1,0 będzie ważyło cirka 100 kilo, nawet z mechanizmem wspomagania ruchu klamką może być to kłopotliwe do zamknięcia przez dzieci. A Tu masz zwykły mechanizm, już widzę jak wkładasz to skrzydło w otwór - no ale oferta jest atrakcyjna, zawsze na takim HKS-ie z 400 stówy taniej od konkurencji

 

masz racje, cale okno ok 197kg, czyli bedzie klopot z jego zamykanie? w sensie ze za cięzkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... coś kiepska to reklama wszystkich trzech produktów

 

dałem aby było widoczne wszystko razem a jakie filmy robią firmy to już nie moja broszka :) jak bym dał z targów z heka to zaraz by byo ze tylko heka i tylko ich reklamuje:D

no chyba ze nakrce filmik w biurze a mamy taras suwanke i hs na jdnej scianie wiec by było ładnie widać ale czy to już nie za mocna reklama:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o co jeszcze pytać? poszerzenia czy cuś?

 

poszerzenia? profil bazowy przy montazu ale to jzu firma powinna dobrac jak zobaczy otwór na budowie jesli ci tego nie zaproponują to mozesz im podziekować albo zapytac dlaczego ci tego nie daja?i jak chca ustawic ten taras!

dlaczego taks zybko zrezygnowałas z suwanki:) ja ustawił bym tak:

HS,suwanka,taras no ale co za tym idzie cenowo tez tak ustawione! suwanka tylko z automatem !!!a ten dzyndzelek wcale tak strasznie nie wyglada:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu na filmiku bał sie chyba ze sie rozleci albo ze upadnie :)

maja niby HST a nie pokazał że sie uchyla:P

w suwance z automatem jak już załapie się otwieranie /zamykanie to też dobrze wyregulowana nie sprawia takeigo problemu.

klamka długa zawsze mozna rurke dołozyc do kompletu

no ale ok jesli porównujemy HS do PSK to nie ma porównania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu mam jeszcze wycene: jak patrze na rysunek to jest porzerzenie na dole?

 

http://i44.tinypic.com/axk2s4.jpg

 

no i takie poszerzenie powinno byc przy wszystkich rozwiązaniach zastosowane!

masz zrobioną wycene na jednej ramie ale to juz mniejsza tylko zauwaz ze masz taras a z boku naswietle w ramie,ładniej wyglada jesli to jest razem aby szklenie było z imitacja skrzydła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mam dopisek ze mozliwosc szklenia w skrzydle , czyli zwrocic jeszcze uwage aby fix byl w osobnej ramie?

 

tam jest dopisek:" Profile łączące 1 typu POSZERZ NP328 + SKRĘCENIE "- co to znaczy?

HST to okno podnoszone przesuwne z mozliwoscia uchylu a maja HS?

róznica pomiedzy balkonem a suwanka dziwnie mała,no ale samo okucie z automatem +400zł

 

400zl to jeszcze nie jest tak dożo, ten duo port to uchylno-przesuwne

Edytowane przez aksamitka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...