Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

Dla mnie także 440 za mkw z montażem jest ceną dość podejrzanie niską ale Vetrex ostatnimi czasy walczy skutecznie z konkurencją atrakcyjnymi cenami

 

To MS i Eurocolor chyba też walczy, bo miałem podobną ofertę :) Kurde, może ta cena ma dla klienta jakieś znaczenie...? ;)

Faktem jest że ogromne znaczenie ma fiksowatość, kwaterowość, powierzchnia i proporcje okna.

 

bluenet, jaki % miałeś fixów, co to u Ciebie "ciepły montaż"?

Edytowane przez grzeniu666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Buduję dom parterowy 135 m2 z silki 24 + 20 styropianu, ogrzewanie gazowe kotłem kondensacyjnym, podłogówka w całym domu, wentylacja prawdopodobnie mechaniczna.

Przymierzam się do zakupu dobrych okien. Mam już oferty z MAT MARu na okna z 4 Pory Roku na profilach Schuco Corona Si82 orzech i drugą ofertę z OKNOWIDu ten sam profil i Veka Alphaline 90+.

Proszę o radę odnośnie wymienionych okien lub ewentualnie propozycję innych okien o dobrych parametrach.

Szukam też firm z fachowym montażem w okolicach Bydgoszczy (choć nie jest to warunek konieczny).

 

Pozdrawiam,

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś wiarygodną informację kiedy się ta cholerna zima skończy ?

 

własnie wróciłem z pomiarów we Włoszech i tam zimy nie ma:)

wczoraj słyszałem że jest akcja "pomagaj wiośnie,jedz śnieg":)

 

ludzie narzekają że nie ma śniegu na święta a jak jest to też narzekają :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o informacje kiedy powinnam zamontować wentylację w oknach. Okna mam już zamontowane, tynki zrobione. Elewacja przede mną i ocieplenie poddasza. Czyli stan deweloperski w tym roku. Wykończeniówka czyli płytki, panele, malowanie wiosna 2014. :rolleyes:

1. Kiedy powinnam zamontować nawiewniki w oknach?

2. Jakie polecacie nawiewniki higrosterowane, ciśnieniowe, sterowane ręcznie.

3. Co sądzicie o nawiewnikach Vento od Schuco.

 

Wesołych Świąt

Pozdrawiam

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...