Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?  

597 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wybrałeś/łaś materiał na profile okna?



Recommended Posts

........ robiła kiedyś niejaka firma Butzbach, z którą się chyba ktoś tam sądził. Po tamtej akcji firma się zwinęła i po niej ani śladu...

Uwielbiam takie wtręty... Twoim zdaniem firma zniknęła z rynku z powodu tamtego przypadku i spraw w sądzie, nota bene chyba jeszcze nie zakończonych od 8 lat?:rolleyes:

A swoją drogą tamte okna jak i ich montaż były wyjątkowo skopane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pozbieraliśmy więcej ofert na okna, porównaliśmy i chcemy wybrać między:

1. Veka Alphaline z pakietem 3-szybowym U=0,6, okucia Winkhaus, fabryka Stolbud-Włoszczowa

2. Vetrex V82 z pakietem 3-szybowym U=0,5, okucia Roto

3. Aluplast Ideal 8000 z pakietem 3-szybowym U=0,5, okucia Winkhaus, fabryka OKF

 

Poproszę o opinie co do samych okien.

 

Czy możecie polecić montażystów z okolic Krakowa (w kierunku śląska) oraz ze śląska (Tychy, Katowice, Bielsko - te okolice)?

Edytowane przez nicram_aisak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomieszanie z poplątaniem. Nie jestem pewny co do poprawności opisu poz 1i3, ale w nr 2 masz błąd - jak już operujemy takimi danymi to powinno być - Vetrex V82, okucia Roto. Chyba że ktoś sprzedaje podróbkę, tzn. "swoją wersję" v83 z innymi okuciami (z innej fabryki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę was o pomoc w doborze okien. Chodzi mi o takie które są "pewne" tzn sprawdzone ,dobre i za rozsądne pieniądze.

Jakiej firmy polecacie okucia i szyby.

 

Chcę aby spełniały:

- jakość

- energooszczędność

- cieńkie ramy [ jak najwięcej szyby ]

 

2szt. 220x240 – nie otwierane

2szt. 90x240 -- nie otwierane

2szt. 60x235 – nie otwierane

2szt. 210x90 – otwierane-uchylne

1szt. 70x240 – nie otwierane

 

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pozbieraliśmy więcej ofert na okna, porównaliśmy i chcemy wybrać .....

Nikt nie chce pomóc, bo zwyczajnie wyjdzie z tego reklama:)

Spośród tych trzech mój typ jest jeden - nr.2 ale to moje sympatie (firma uznana, dobra jakosciowo, długo na rynku, uczciwe zasady gry itd)

 

Salah zapytał o cienkie ramy? Nie specjalnie jest wybór. 99,9 % okien na rynku będzie miało ramy wysokości ok 11,5-12cm.

Chcecie więcej szkła? Zasloncie ramy ociepleniem lub bierzcie nieotwierane fixy w ramie (tzw witryny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chodzi mi o fixy bo będziemy mieć rekuperacje więc otwierane są zbyteczne. Finlandia ,ale jakie polecasz okucia do fixów i generalnie jakiej firmy cały zestaw. Bo co do samych szyb to często gęsto widzę szyby w witrynach marnej jakości i chcę tego uniknąć . czy warto brać szyby samozmywalne [ czy ułatwia to mycie tych okien ? [
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...