Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Ogrzewający PC PW wystąp!


gall86

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dół. Podobnie jak poprzednim razem. Teraz mam wrazenie że śnieg ja zabił.

U mnie po defroście w tacce nie zostaje właściwie nic. Żadnej wody, lodu czy śniegu. Może pompa źle stoi i woda nie ma jak ściekać? Próbowałeś polać to ciepłą wodą i zobaczyć czy spływa? No i nie masz mam nadzieję założonego plastikowego kolana odpływowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po defroście w tacce nie zostaje właściwie nic. Żadnej wody, lodu czy śniegu. Może pompa źle stoi i woda nie ma jak ściekać? Próbowałeś polać to ciepłą wodą i zobaczyć czy spływa? No i nie masz mam nadzieję założonego plastikowego kolana odpływowego?

Będąc wczoraj zauważyłem jeden defrost. Cudo 25sekund i po sprawie (skrajne odpływy drożne). Jednak dół na wysokość 20-25cm zabity. Nie mam żadnych kolanek odpływowych. Gołe otwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc wczoraj zauważyłem jeden defrost. Cudo 25sekund i po sprawie (skrajne odpływy drożne). Jednak dół na wysokość 20-25cm zabity. Nie mam żadnych kolanek odpływowych. Gołe otwory.

Czyżbyś miał jakiś inny "agregat" niż ja? U mnie jest tylko jeden odpływ a ty piszesz o jakiś skrajnych odpływach?

http://images49.fotosik.pl/1768/efe37f14aa3eee45m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jest możliwość ustawienia defrostu ręcznie (chcę go teraz na X minut)? Albo czy można zaprogramować np. dwa długie defrosty w miesiącu?

 

 

 

Podbijam pytanie. Fachowcy podpowiedzcie:confused:. Nie chce mi się lać 30 czajników wrzątku. Wolał bym włączyć odmrażanie i zająć się czymś innym. twaro: dopadło niestety.:wtf: z tym obladzaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijam pytanie. Fachowcy podpowiedzcie:confused:. Nie chce mi się lać 30 czajników wrzątku. Wolał bym włączyć odmrażanie i zająć się czymś innym. twaro: dopadło niestety.:wtf: z tym obladzaniem?

zamontuj kabel grzewczy ,jak będzie problem włącz na parę minut .Raz zamontowałem w daikinie potrzebny 2-3 razy w roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...