Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

bede niedługo zabierał się do wymiany podłogi w kuchni i chciałbym zmienić całkowicie aranżacje. Myślałem o kupnie płytek imitujących drewno ale nie mam pojęcia gdzie szukać i jakie płytki są dobre i sprawdzone? Czy ktoś miał już może do czynienia z takimi płytkami? Proszę też o podpowiedź gdzie najbardziej opłaca sie kupić takie płytki?? W jaki wzór najlepiej je układać i z jakimi kolorami łączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bede niedługo zabierał się do wymiany podłogi w kuchni i chciałbym zmienić całkowicie aranżacje. Myślałem o kupnie płytek imitujących drewno ale nie mam pojęcia gdzie szukać i jakie płytki są dobre i sprawdzone? Czy ktoś miał już może do czynienia z takimi płytkami? Proszę też o podpowiedź gdzie najbardziej opłaca sie kupić takie płytki?? W jaki wzór najlepiej je układać i z jakimi kolorami łączyć?

 

Jaja sobie robisz czy celowo zakładasz temat żeby pod innym nickiem odpowiadając zareklamowac sklep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Pytam na forum żeby nie kupić jakiegoś badziewia i nie wydać niepotrzebnie pieniędzy!

 

Gdyby to nie były jaja - to na forum są dwa ogromne tamaty o płytkach drewnopodobnych - jednen ogólny a drugi o woodenticu. Są na pierwszej stronie działu Wnętrza, więc nie sposób przegapić i tam o nich poczytać.

 

Zobacz co masz napisane pod swoim nickiem: WITAJ, nim zapytasz, poszukaj odpowiedzi

 

Zamykam ten temat i zapraszam do odpowiednich wątków/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...