Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jak ciekawie zaaranżować 29m2 kawalerkę?


ola1984

Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Na forum prosiłam już o radę i sugestie dotyczące mojej łazienki. Tym razem przyszedł czas by prosić o pomoc w aranżacji 29 metrowej kawalerki.

A oto i ona:

 

moje m.jpg

 

Szczęściem i nieszczęściem tego pokoju są jego okna. Z jednej strony takie rozwiązanie daje to dużo światła, z drugiej sprawia problem, bo trudniej o aranżację przestrzeni.

 

Na rysunku zamieszczona jest przykładowa aranżacja. Niby wszystko jest, ale nie wiem gdzie w tym układzie umieścić np. TV. A ponieważ jest to "mieszkanie" studenta, chciałabym wygospodarować w nim kącik do nauki.

Zastanawiam się również nad rozwiązaniem z meblami wielofunkcyjnymi. Konkretnie chodzi mi o zastąpienie sofy łóżkiem wbudowanym w szafę.

 

Co o tym wszystkim sądzicie?

Jakie są Wasze sugestie? Co byście zmienili w tym układzie? Co Wam się podoba, a co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci za podrzucenie myśli.

 

Twoje koncepcje są bardzo ciekawe i będę je rozważać.

 

Dopiero teraz przyjrzałam się zdjęciom i widzę, że z uwagi na rozkład wyłączników, gniazd TV, kaloryferów i otworów wentylacyjnych niezbędne będą modyfikacje Twoich propozycji.

 

Poniżej zamieszczam rzut i zdjęcia, które obrazują rozkład wyłączników, gniazd TV i kaloryferów:

 

ATTACH=CONFIG]137938[/ATTACH]

2.JPG

3.JPG

zdjecie wyslac.JPG

 

Bardzo ciekawa jest wersja nr 1 i generalnie ku niej chciałabym się skłaniać.

Problem tylko z szafą, która w wersji 1 jest na ścianie z wyłącznikami. No i miejsce dla TV...

 

Jeśli chodzi o oddzielenie części kuchennej od salonowej, to myślę by zamiast ścianki postawić tam wysoki mebel.

MOJE MIESZKANIE 1.JPG

mebel pokoj.JPG

Edytowane przez ola1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...