Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do 3 razy sztuka.... komentarze


Recommended Posts

No to się zaczęło na dobre!!

Przecież to jest dziennik Karoliny i może w nim pisać co chce, nawet że na Marsie będzie budować. Jedni mogą wierzyć a inni nie - też jak się komu podoba.

Zejdzcie z dziewczyny!!.

Poszukajcie takiej osoby której Karolina nie odpowiedziała na zadane jej pytanie lub takiej ktorą potraktowała nie w porządku. I co glupio jakoś się zrobiło?

 

 

Cześć koza :hug:

Dzięki kochana za zrozumienie, ale tak płytkimi osobami nie ma sensu się zajmować i znizać do ich poziomu, są na tyle mało lotnie,że nie dociera do nich ,że moze być inaczej niz wykombinowały sobie w główce, poza tym po numerze IP okazało się ze linkia i annatola to jedna i ta sama osoba :lol2: jedna wielka porażka.................... ;) Olejmy tu.

 

pozdrawiam serdecznie :bye:

Edytowane przez Karolina i Artur :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lankia wszystko wszystkim ale czy uwazasz ze informowanie na forum publicznym po ile Karolina sprzedaje dom jest w pożadku? Nawet jak masz takie informacje (piszesz ze z prywatnych rozmow ) to zostaw je dla swojej wiadomosci .Chcialabys aby Twoi znajomi zamiescili na forum ile zarabiasz, ile kosztowal Twoj samochod itd?

Nie znam Karoliny osobiscie i nie wiem jaka jest osoba prywatnie ale z wpisow w dzienniku nigdy nie wyczulam zeby sie jakos wywyzszala czy przechwalala. Totalnie nie rozumiem obecnej nagonki na jej osobe.

Zachwycam sie jej domkiem nie dlatego ze WSZYSTKO sie mi w nim bezdyskusyjnie podoba ale za odbior ogolny. Wiadomo ze mozna zastosowac jeszcze drozsze materialy ale czy jest sens? Osobiscie nie mam takich dylematow bo nie stac mnie czasem na rozwiazania ze sredniej polki ale mysle ze nawet gdybym miala na to fundusze to raczej wolalabym przeznaczyc te srodki na cos innego. Moze Karolina ma takie same podejscie do budowy i to wcale nie oznacza ze stosujac "zamienniki" juz myslala o sprzedazy domu?

W kazdym razie uwazam ze negatywne wpsiy pod jej adresem sa bardzo niesprawiedliwe i pewnie teraz i mnie sie oberwie jako FANCE :lol2:

Mozecie wierzyc lub nie ale nie mam w tym zadnego osobistego interesu .Raczej nie wdaje sie w takie pyskowki na forum ale w tym przypadku musialam zareagowac .

 

 

 

Kakusku, tak jak napisałam powyżej na tego typu jak się okazało OSOBĘ nie warto tracić energii , za mały rozumek,zeby coś dotarlo :no:

Olewka totalna i już ;)

Ściskam moocno :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wyrażę swoją opinię,bo mi to jednak nie daje spokoju. Czytałam zarówno 1,2 jak i 3 dziennik budowy -z zapartym tchem codziennie czekałam na nowie wieści od Ciebie z każdej budowy ! Oczywiście budując 1 dom ludzie popełniają mnóstwo błędów-ok pomyślałam,przemyśleli błędy ,zrozumiałe.Jak dowiedziałam się o sprzedaży 2 domu- zaskoczenie ,nie powiem, ale może skosy okazały się niezbyt wygodne,może za mała działka-no ok to też zrozumiałam.Ale Karolina biorąc się za budowę 3 domu,parokrotnie podkreślałaś, że to jednak będzie dom do późnej starości ,że to ten wymarzony...jak się temu bliżej przyjrzeć,pisałaś tak za każdym razem...I jakże daliśmy się nabrać.A moim zdaniem wszystko było z góry ZAPLANOWANE ,że ten dom też idzie na sprzedaż ! Nie łatwiej od razu,było pisać,że ten dom to też do sprzedania? Piszesz,że za każdym razem był inny powód sprzedaży - wybacz,ale jakoś trudno to sobie wyobrazić budując 3 domy. Może parę bliższych Ci osób z FM od razu wiedziała,że dom pójdzie na sprzedaż,ale z większości Nas zrobiłaś nieźle w balona.Czuję się oszukana i mam do tego prawo.

Bardzo Cię cenię Karolina,jesteś przemiłą osobą,cenię za Twoje zdolności w organizowaniu budowy,za cudnie urządzone wnętrza...ale naprawdę postąpiłaś nie fair z czytelnikami Forum Muratora.I nie dziw się za słowa krytyki w Twoją stronę,bo naprawdę bardzo trudno mi to przyznać,ale MAJĄ RACJĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego wszyscy "zyczliwi" nagle pisza pod nowymi nikami??? Mocni jestescie w gebie jak nikt nie wie, ze wy to wy ale jak juz tak bardzo wam przeszkadza to, ze Karolina w zyciu sobie radzi i zapewne ma w zyciu lepiej niz wszyscy zyczliwi to piszcie pod prawdziwymi nikami! Troche odwagi!

Dodam, ze nie naleze do klanu Karoliny (juz nie pamietam jak nazywacie osoby, ktore Jej bronia), bo pisze w tym watku 2 raz, a pisze dlatego, ze zawisc i jad ludzki jest dla mnie niezrozumiale w zyciu codziennym jak i tu na forum! Ci co maja w zyciu dobrze sa dla otoczenia tymi zlymi co to na pewno kradna, nic nie robia i kasa z nieba im leci! A zazwyczaj uważają tak wlasnie ci co faktycznie nic nie robia i tylko narzekac potrafia jak to im zle i licza na to, ze ktos im cos da zamiast zabrac się do roboty.

 

Co do straszenia UKS to przy sprzedazy domu i mieszkania podatek placi kupujący zawsze i choc się nie znam to ze sprzedaza domu jest pewnie tak jak z autem – kupisz to możesz z zyskiem dowolnym sprzedac nie szybciej niż po 6 msc. od daty zakupu, po tym czasie można na aucie zarobic nawet 300 % i urząd to nie obchodzi. Na dom pewnie tez jest jakis okres wymagany, po którym można sprzedac dom w dowolnej cenie.

 

Kiedys zmieniałam często auta nawet co kilka miesięcy i to co wygadywali ludzie i dopowiadali sobie po co to robie to przechodzilo ludzkie pojecie! A najśmieszniejsze było to, ze te plotki wychodzily z urzedu miasta, panie pracujące w budżetówce po prostu się nudzily i obrabialy dupe! A ja auta nadal zmieniałam i nic nikomu nie było do tego, bo taki mialam kaprys!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty to sprawdziłaś,że tak Ci wyszło??

Chcesz to Ci na maila wyśle kim jestem ,skąd pisze itd.

I za Chiny nie wyjdzie ,że ja i linkia to ta sama osoba.

Po co taka mądrość??

Teraz to inni zaczną sobie wypraszać ,że mylisz osoby.

Jk ktoś pisze z różnych nicków jego sprawa ale nie wymyślaj sobie w głowie ,że sobie to sprawdziłaś i tak Ci wyszło.

A pomyśl bardziej o swoich 'niby fankach' bo uwierz mi ,że nie wszystkie są szczere.I TYLE W TEMACIE!

 

 

Jak to sie mowi...."tlumacza sie winni"

jak jestes taka odwazna to tutaj napisz jaki jest Twoj prawdziwy nik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego wszyscy "zyczliwi" nagle pisza pod nowymi nikami??? Mocni jestescie w gebie jak nikt nie wie, ze wy to wy ale jak juz tak bardzo wam przeszkadza to, ze Karolina w zyciu sobie radzi i zapewne ma w zyciu lepiej niz wszyscy zyczliwi to piszcie pod prawdziwymi nikami! Troche odwagi!

 

Też mnie to zastanawia. Równie dobrze można by powiedzieć że Kasiorek zrobiła sobie reklamę bo jest projektantem lun np. Darcy...

Tu nie chodzi o to ile jeszcze Karola domów wybuduje, ale ile można się od niej nauczyć.

Nawet gdyby była deweloperem, dopóki nie ogłasza się na forum tylko dzieli się doświadczeniem to dla mnie jest ok.

 

I nie jestem fanek Karoli, bo to nie mój styl, chociaż ogólnie podoba mi się jej dom i przemyślane rozwiązania.

Gdybym lubiła nowoczesne domy prawdopodobnie byłyby podobne do tego wybudowanego przez Nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naskoczylam jak piszesz Kisiunia, bo uwazam, ze guzik powinno innych obchodzic, co Karolina ma zamiar zrobic z tym domem! To, ze tutaj prowadzi dziennik to wcale nie oznacza, ze znajdzie tutaj kupca (ludzie posiadajacy tak duze pieniadze nie bawia sie w cos takiego jak forum), dzieki temu, ze tutaj pisze wiele osob dowiedzialo sie co i za ile kupila, podpatrzec mozna bylo wiele fajnych rozwiazan i to za darmo, Karolina podpowiadajac nie czerpala z tego zadnych korzysci. Dopoki budowala, odpowiadalac intensywnie na pytania bylo ok, jak juz wybudowala i sprzedaje to jest ta co nabila ludzi w butelke. Ja choc sledzialm wszystkie jej budowy wcale sie tak nie czuje, a ogladajac dziennik 3 domu od dawna wiedzialam, ze dom bedzie na sprzedaz. Moze Karolina od poczatku tez go budowala z mysla o sprzadazy, a moze decyzje podjela po wybudowaniu - nie wazne, przeciez nie miala obowiazku w dzienniku zaczynajac budowe informowac nas, ze dom bedzie na sprzedaz, bo co nam do tego?!

Wybudowala, pokazala wiele ciekawych pomyslow, udzielila duzo cennych rad, podala bardzo duzo namiarow na materialy i wyposazenie wnetrz, a nam w dupach jeszcze zle! Nie wziela za to zlotowki, wszyscy pytajacy o lampy, panele itp. idac do projektanta wnetrz za takie informacje musieliby zaplacic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

annatola organicznie brzydzę się takimi osobami jak Ty.

 

Nie podoba Ci się, nie lubisz właścicielki wątku to znajdź sobie inne miejsce. Nie wchodź tu, nie odwiedzaj nie pisz i nie czytaj. I nie roznoś plotek.

 

Ja jestem u Karoli bardzo rzadko, bo to nie moje klimaty, chociaż potrafię docenić piękno jej domu.

 

Co nie przeszkadza mi z nią pisać, bo jest sympatyczna osobą.

 

Przy okazji to czy czyjś dom jest ładniejszy czy też nie to sprawa subiektywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anatola w tej calej dyskusji nie chodzi o to, ze nie mozesz napisac co Ci sie w domu Karoliny nie podoba, bo mozesz tylko o to, ze kilka osob ma pretensje, ze dom idzie na sprzedaz, a nic im do tego. W dzienniku sie nie oglasza, na forum nie robi sobie reklamy.

 

Ja tutaj wchodzilam regularnie, bo podoba mi sie wiele rzeczy w tym domu, choc to nie moj styl i u siebie niczego bym w ten sposob tak nie urzadzila ale to nie oznacza, ze jesli u siebie bym tak nie zrobila to cos jest brzydkie! Zagladalam do dziennika, bo lubie ogladac wnetrza, w ktorych kazdy detal dobrany jest idealnie choc ja na takie wnetrza mowie "noclegownie" (moglabym tylko spedzic noc w tak sterylnych i nowoczesnych wnetrzach) ale to nie powod aby mowic, ze cos jest brzydko urzadzone, po prostu nie w moim stylu ale pieknie i potrafie to docenic.

 

Piszesz "Ale momentami krew mnie zalewała jakie to przechwałki Karolina tu zamieszcza." - i co nadal uwazasz, ze nie jestes zazdrosnikiem :)? Po mnie to splywa, bo mam swoje zycie!

O jakie przechwalki konkretnie chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Karolinie i jej mężowi, bo można powiedzieć sobie, że nas to nic nie obchodzi, ale takie ataki bolą.

 

Forum chyba wyzwala w nas jakąś naiwność, że wszyscy użytkownicy są dobrymi ludźmi na poziomie.

 

Przyjąć natomiast chyba należy, że trzeba zachować trochę dystansu, bo zdarzają się szumowiny. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo napisać co myśli, ale pod prawdziwym nickiem :yes:

 

Ja się zawiodłam jak dowiedziałam się, że dom jest na sprzedaż w momencie przeprowadzki. Sama prosiłam o rady i po takiej informacji nie wiedziałam już co myśleć, czy Karolina ma doświadczenie w temacie czy jednak nie ma :rolleyes:

 

Cała ta afera jest dziecinna i niesmaczna :(

 

Karolina życzę Tobie abyś zbudowała w końcu dom, który w pełni pozwoli się wam z niego cieszyć. Jeżeli do mnie przyszedłby kupiec to dom bym sprzedała, wolę budować drugi raz niż ciągnąć kredyt :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, to jest forum budowlane - piszemy, czytamy i wymieniamy uwagi dot. budowy i wyposażenia domów - kompletnie nie rozumiem, o co chodzi osobom zawiedzionym:lol2: czy oszukanym:lol2:

 

Co Wam nie pasuje?

Fakt, że Karolina ma świetną rękę do prowadzenia i nadzorowania kolejnych budów, pięknie aranżuje wnętrza, a przy tym BARDZO CHĘTNI dzieli się informacjami, adresami, namiarami i jest dla wielu osób ogromnie pomocna - czy po prostu nie możecie przeżyć, że najwidoczniej złapała wiatr w żagle i zacznie kolejną budowę, po sprzedaży domu z odpowiednim zyskiem?

No to nic prostszego - kto tak zazdrości, sam się może zabrać za tą tzw. przez was "deweloperkę".

 

Zarzuty do cytuję: dwórek:lol2: absurdalne - no cóż, nauczono mnie, że gdy do kogoś przychodzę jako gość, to chwalę to, co mi się podoba, a nie punktuję, co ja bym zmieniła, bo to nie mój dom!!!! - wizyta u kogoś na FM to po części wizyta u niego w domu, więc normalne, że nie krytykujemy tego, co nam nie gra, bo każdy z nas jest inny i po części każdy by się urządził inaczej- i jeśli tylko Karolina trafi w gust przyszłego właściciela, to pogratulować.

 

Karolina,

nie uciekaj nam z forum po takich akcjach, ok?

Nie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie informacja, że dom jest JUŻ wystawiony na sprzedaż NIC nie zmienia - co prawda sądziłam, że Karolina w nim trochę pomieszka, no ale to jest torpeda i wiadomo było, że będzie ją nosić :D - więc jestem zaskoczona szybkością działań, ale cieszę się, że powstanie kolejny piękny dom - bo z domu na dom jesteś Karola coraz lepsza i coraz piękniej urządzasz wnętrza:yes:, a dla wielu z nas to cenne źródło inspiracji i informacji.

 

Zaraz zaczną się pewnie komentarze, że stańczykom, klakierom czy dwórkom:lol2: szanowni państwo krytykanci serdecznie dziękują, ale cóż, wg mnie człowiek to nie świnia (bez urazy dla świń, poczciwych zwierząt:lol2:) i powinien pokazywać swoją jaśniejszą stronę, nawet w necie:D - miłe relacje międzyludzkie, dobre słowo, serdeczne komentarze są mile widziane. Nie wszyscy muszą krytykować, żeby zaistnieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby o zbliżonym IP: lankia, annatola i kisiunia zostały zbanowane.

Nie za to, że wyrazały się krytycznie, ale za złamanie zasady, że w dziennikach i komentarzach jest się gościem i nie wolno atakować właściciela dziennika. Mozna czytać, kibicować i pytać o szczegóły wykonawcze. To jest dziennik prywatny, a nie dyskusja forumowa.

 

Jesli uważały, że właściciel dziennika prowadzi akcję reklamową bez opłacenia płatnego profilu nalezało to zgłosić do moderacji/administracji.

 

Teksty o tym, że ktoś poczuł się oszukany uważam za żenujące. Oszustwo byłoby gdyby Karolina i Artur budowali wirtualnie, wklejali cudze zdjęcia i podwali namiary na nie istniejące materiały i ekipy.

Edytowane przez Elfir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie sądzę, że w domu z góry przeznaczonym na sprzedaż miałby sens księżniczkowy pokój ewidentnie przeznaczony dla dziewczynki, ba! nawet ze spersonalizowanym łóżeczkiem prezentującym imię właścicielki. Niby łóżeczko można zabrać, przenieść do nowego domu, ale skąd pewność czy, ile, i jakie dzieci będą mieli kolejni właściciele? Po co się wysilać, wyszukiwać dodatki, które nowym lokatorom mogą w ogóle się nie przydać. Ja wierzę, że Karolina chciała w tym domu zamieszkać. A jeśli mimo wszystko nadal nie czuje, że to 'to', ma czas, energię i pomysł na stworzenie jeszcze lepszego miejsca dla swojej rodziny, to co nam do tego? Czy ktoś nam broni znaleźć kupca na własny dom / mieszkanie i też spróbować od nowa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszłam tylko spytać o lampy ogrodowe, a tu znowu kipi zawiścią.... Znowu nie rozumiem skąd ten "jad", przecież przeprowadzki z dzieckiem, tobołkami, itp. nie oszukujmy się ale są wyzwaniem (bynajmniej dla mnie- chociażby zmienianie dzieciom szkół i całego środowiska). Jeśli ktoś zazdrości, to przecież zamiast wypisywać bzdury w cudzym dzienniku może spróbować zorganizować coś podobnego ... Problem jest taki, że część ludzi widzi efekt końcowy, a nie dostrzega włożonego w takie przedsięwzięcie wysiłku. Ale chyba nie ma sensu tego wypisywać, bo ludzie do których mój post jest skierowany i tak nie zrozumieją przekazu ;). Edytowane przez konwalia31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby o zbliżonym IP: lankia, annatola i kisiunia zostały zbanowane.

Nie za to, że wyrazały się krytycznie, ale za złamanie zasady, że w dziennikach i komentarzach jest się gościem i nie wolno atakować właściciela dziennika. Mozna czytać, kibicować i pytać o szczegóły wykonawcze. To jest dziennik prywatny, a nie dyskusja forumowa.

 

Jesli uważały, że właściciel dziennika prowadzi akcję reklamową bez opłacenia płatnego profilu nalezało to zgłosić do moderacji/administracji.

 

Teksty o tym, że ktoś poczuł się oszukany uważam za żenujące. Oszustwo byłoby gdyby Karolina i Artur budowali wirtualnie, wklejali cudze zdjęcia i podwali namiary na nie istniejące materiały i ekipy.

 

BRAWO!!!!:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...