Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytujemy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 774
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kochani, ponieważ już pytacie, CO POTEM, to napiszę tutaj by każdemu z osoba nie odpisywać.

Po zakończeniu aukcji, będzie zrobiony podział, czyli lista osób, która będzie wpłacać na Damiana i lista Osób, które będą wpłacać na Stefka. Prosimy o cierpliwość w tej sprawie, bo Edzia nasza kochana jest po wielkiej imprezie 25 rocznicy ślubu własnego, pewnie jeszcze Gości ma u siebie, a Agdusia nasza kochana ma też dużo obowiązków, więc, prosimy cierpliwie czekać na informację, kto wpłaca na kogo i jak ma to zrobić.

No i tak samo jak było w przypadku aukcji dla naszego Frania, będziemy prosić o wysyłanie potwierdzenia przelewu na mojego maila. Wszystkie, te Damianowe także, a ja po otrzymaniu potwierdzenia będę dawać znać tutaj, od kogo dotarło i w związku z tym, do kogo już można wysyłać fanty.

Te potwierdzenia są nam potrzebne ze względu na to, że księgowanie w Fundacji czasami trwa i do 3 tygodni, a zdarzają się przypadki, że kwota wyląduję na koncie ogólnym, zwłaszcza w takim okresie jak teraz, kiedy trwa księgowanie 1% . Nasza Fundacja ma prawie 20.000 Podopiecznych, więc przy takiej pracy błędy są możliwe, a z potwierdzeniem przelewu, nie ma żadnego problemu by taki przelew potem odnaleźć na koncie ogólnym.

Wszystko ogarniemy po malutku, nic się nie przejmujcie, potrzebne informacje pokażą się w odpowiednim czasie.

Pozdrawiam Wszystkich i dziękuję za wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie te drzewka owocowe

bO ZARAZ se walnę morelę odpowiednio...

Kurcze - nie mogę znaleźć.

 

I nektaryna

Jak teraz cena została do przebicia?

No nic nie mogę znaleźć - jołki połki...

Edytowane przez bobiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...