Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytujemy


Recommended Posts

Podziwiamy naszych Wspaniałych Forumowiczów. Podziękowania za piękną aukcję. Wszystkich wystawiących na licytacji i licytujących uhonorujemy tytułem "FORUMOWICZ WIELKI SERCEM". Wielu z Was trudno będzie przyznać ten tytuł, bo już go macie:)

 

Bardzo dziekuje za tytul .......:hug:

 

A poniewaz '' FORUMOWICZ WIELKI SERCEM '' zobowiazuje wiec postaram sie w pelni zasluzyc na to miano

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Poszło :), potwierdzenie przesłane

Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze .

 

Betinka poprosze o adres na priv.... :) i prosze o cierpliwosc ..... pakiecik z herbatka dotrze " troszke pozniej " tak jak wczesniej pisalam

Pozdrawiam

Edyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.muratordom.pl/images/misc/quote_icon.png Napisał Redakcja http://forum.muratordom.pl/images/buttons/viewpost-right.png

Podziwiamy naszych Wspaniałych Forumowiczów. Podziękowania za piękną aukcję. Wszystkich wystawiących na licytacji i licytujących uhonorujemy tytułem "FORUMOWICZ WIELKI SERCEM". Wielu z Was trudno będzie przyznać ten tytuł, bo już go macie:)

 

Dziękuję:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam zadać pytanie natury technicznej - mam wysyłać przedmioty do TAR i LUCARNY, widze, że sa odnotowani z wpłatami, sa to wyższe kwoty niz u mnie, więc zapewne licytowali coś jeszcze. Rozumiem, że podsumowania były za wszystkie wylicytowane przez danego uzytkownika przedmioty i jak jest podana kwota to znaczy, ze calośc uregulowana i spokojnie mogę wysyłac? Pierwszy raz biorę udział w akcji, stąd moje pytania - pewnie dla wielu oczywiste. Edytowane przez Kamilcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Kochani mam już podział, to znaczy kto ma wpłacić na mojego Stefka.

Jest tak:

O wpłatę na Stefka proszony są kolejny Forumowicze:

 

 

  1. anetas - Śpiewnik "Kolędy polskie"; cena 150 zł aneta s + Laleczka w niebieskiej czapeczce; cena 30 zł aneta s = 180zł
  2. Justyna Tina : Notesik + serduszko; cena 55 zł JustynaTina +Notesik + zawieszka; cena 50 zł Justyna Tina + Zeszyt z niebieską panienką; cena 50 zł JustynaTina +
    Zeszyt z różową panienką; cena 40 zł Justyna Tina + Komplet - dwa lusterka, kielich i lampion; cena 100 zł Justyna Tina = 295zł
  3. Ngel Zakochane ptaszorki; cena 30 zł ngel = 30zł
  4. Tabaluga1: Komplet pięciu zawieszek; cena 60 zł tabaluga1 = 60zł
  5. Gosiek33: Zegar + buteleczka + serduszka; cena 80 zł Gosiek33 =80zł
  6. Iwonesca: Wieszaczek na klucze; cena 45 zł Ivonesca + Komplet fotek z wyprawy na Wyspy Zielonego Przylądka; cena 70 zł = 115zł
  7. Kontradmiral86: Pudełko morskie; cena 70 zł kontradmiral86 + Aniołek z serduszkiem; cena 125 zł kontradmiral86 + Dwie poszewki "szaraczki" (50x50); cena 70 zł kontradmiral86 = 265zł
  8. Daila: Pudełko automobilowe; cena 80 zł Daila = 80zł
  9. Tereska77: Pudełko z portretem; cena 70 zł tereska 77 + Nasiona pomidora Megagroniasty - zestaw II - cena 50 zł tereska 77 + Drewniany zegar ścienny; cena 140 zł Tereska77 = 260zł
  10. TAR: Koszulka z Sydney (XL); cena 40 zł TAR + Koszulka z mapą Australii (XXL); cena 40 zł TAR + Zestaw śniadaniowy art-deco. "S&C" Bavaria Elferbein Porzellan; cena 50 zł TAR = 130zł
  11. Asia.malczewska: Biscornu; cena 80 zł asia.malczewska + Parka jesiennych skrzatów; cena 170 zł asia.malczewska = 250zł
  12. Zochna: Skrzaty amonite - cena 200 zł Zochna = 200zł
  13. Delf: Wózeczek i taczka - cena 50 zł Delf = 50zł
  14. Martadela: Aniołek z apaszką; cena 120 zł mortadela + Anielinka Bluebell; cena 120 zł mortadela + Praca Bogusi "Słońce świeci każdemu"; cena 40 zł mortadela = 280zł
  15. Lidszu: Bardzo stara, piękna cukiernica; cena 250lid szu
  16. Swojaczka: Laleczka w białej czapeczce; cena 40 zł swojaczka + Świąteczny misiak; cena 60 zł swojaczka = 100zł
  17. Prababka: Konewka; cena 120 zł Prababka = 120zł
  18. EdytaM: Piękna i o unikalnym kształcie łopatki, srebrna łyżeczka do cukru; cena 200 zł EdytaM + Odlewana figurka pana Zagłoby; cena 50 zł Edyta M =250zł
  19. stary: bombka PAGODA;cena wywoławcza 120 zł.stary

Wszystko razem będzie: 3115zł na Stefka.

 

Wpłaty prosimy kierować na konto:

 

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Bank BPH S.A.

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem:

267 - Jasiński Stefan - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Tutaj jest strona Stefka:

http://dzieciom.pl/podopieczni/267

Potwierdzenia wpłaty proszę przesyłać na maila [email protected]

Dziękujemy!!!

Potwierdzenie przelewu dotarło od, więc można już fanty wysyłać - adresy do przesyłki przekazujecie sobie sami:

EdytaM 250zł

JustynaTina 300zł

kjuta - 180zł

kontradmirał86 (to Ty Haniu A.K.?) - 300zł

malka- 10zł

TAR - 190zł

Zochna - 200zł

 

Uff, znalazłam się na liście, a już się przestraszyłam że mnie nie ma :)

Lecę zrobić przelew zgodnie z zaleceniem i zaraz podsyłam potwierdzenie wpłaty dla Żelusi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam zadać pytanie natury technicznej - mam wysyłać przedmioty do TAR i LUCARNY, widze, że sa odnotowani z wpłatami, sa to wyższe kwoty niz u mnie,...

 

Kamilcia ja po prostu przesłałam trochę większą kwotę niż wylicytowałam;)

Już się nie mogę doczekać pięknych zawieszek:) Prześlę Ci adres na PW.

 

Szanowna Redakcjo i Wy Moderatorzy, bardzo dziękuję za tytuł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jomo jak napisałam koszt przesyłki ja pokrywam:) - dziękuję za licytację i mam nadzieję, że winko będzie smakować. Niestety mogę je wysłać dopiero za tydzień -:(

 

:welcome::hug:

Witaj Edziu kochana! Dla mnie możesz wysłać kiedy chcesz!

Jest mi to zupełnie obojętne. :-P

Trochę mnie martwi ta wysyłka na Twój koszt, więc chyba jednak, za radą Żelci Twojego adresu @ poszukam, aby napisać.

Buziole posyłam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mopsia - bardzo prosze o adres do wysyłki na priv lub na [email protected]

W prawdzie jakieś wstrętne choróbsko mnie rozkłada ale zrobie wszystko co w mojej mocy aby przesyłkę wysłać jak najszybciej ;)

 

Redakcji dziekuję za tytuł. Czuję się zaszczycona :yes: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie dostalam moje fanty, koszulki super, bedzie niespodzianka dla mezowatego, ktory jest zbieraczen ciekawych koszulek :D ale co tam koszulki, PUDEŁKO jest OBŁĘDNE. w pracy wszyscy nim zachwyceni, juz przemysliwuje nad kolejnymi dzielami. Żelko mam nadzieje, ze do pudeleczka wlozylas jakiegos dobrego duszka niewidziuszka na szczescie???? Dziekuje, bardzo mi sie podoba, zdjecia nie pokazuja jakie pudeleczko jest sliczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...