Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytujemy


Recommended Posts

Ten numer to taki trochę "pesel" Dziecka w fundacji. Każdy ma swój. Mam nadzieję, że nie będzie problemu, w razie czego napisz do fundacji maila, że wpłaciłeś, tego i tego, tyle i tyle, na Damiana, ale numer pomiliłeś. I będzie ok.

Zakochani są wśród nas, tralalalala... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 774
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja sie tym śniegiem z chęcią podzielę z kimś;)

 

Ja chce, ja chce snieg :wiggle: od 8 lat nie widzialam prawdziwej zimy :rolleyes: rok temu sniegu tutaj bylo tyle ze zrobilam z Synkiem balwana wielkosci butelki 250ml :cool: w tym roku wreszcie lecimy zobaczyc prawdziwy snieg do Pl :wave: moje dziecie jeszcze nigdy takiej zimy nie widzialo :D i nie jezdzilo na sankach :D

 

Przepraszam za OT :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z nieobecności Żelki... to chciałam coś podsunąć...

Robimy/cie czasami aukcje na rzecz dzieciaków.. niezależnie ile one mają lat, to nadal są dziećmi...

A ja chciałabym zapytać/zaproponować.. może z wiosną.. na dzień matki dla Żelki, nie dla Stefcia.. ale właśnie dla Żelki , aby miała chwilką dla siebie, aby mogła Ona odpocząć, nabrać siły -jakiś wyjazd, jakieś SPA...

Bo Ona jest ZAWSZE dla Stefa, dla innych.. ale jak każda z nas miałaby nosić , pielęgnować, opiekować się i być 24/h z coraz to większym, już prawie dorosłym facetem.. to kiedyś wysiadłby kręgosłup, opuściły siły...

 

 

To tylko tak sobie pomyślałam.. nawet nie mam pojęcia jak można by to było zorganizować...

 

Co Wy na to????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za piękne jesienne skrzaty .

Ja jeszcze nie widziałam takich prze-pięknych skrzatów, jak długo żyję, a trochę już żyję ;) :)

To wielka frajda dla mnie , a przecież to nie była licytacja dla mnie :rolleyes:

No to teraz nie wiem co teraz.

Bardzo dziękuję.

 

Z całych sił też namawiam Żelkę żeby pomyślała też o sobie.

Pewnie,że nie jest to takie proste - ale nie jest niemożliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zostawić Was na chwilę, no!

Kochani Przyjaciele, kocham Was za wszystko, za to, kim i jacy jesteście, ale nie ma mowy, by coś było dla mnie, kiedy jest dookoła tyle potrzebujących ! Ja myśląca o innych jestem z czysto egoistycznych pobudek, na prawdę, bo mi świadomość, że coś pomogłam komuś daje więcej sił niż jakiekolwiek SPA. Kiedy jestem dla innych jestem jak najbardziej dla siebie samej.

Ale dobra, obiecam Wam, że czasami zrobię coś dobrego dla siebie samej. Ba, czasami nawet robię. Ostatnio sobie krem przeciw zmarszczką kupiłam. No, to już był szczyt samolubstwa, ale uszło mi jakoś. ;-) Nawet się łudzę, że mi to coś pomoże. Choć przyznam szczerze, że chce dożyć starości i być stara dokumentnie.

Czyli dosłownie tak jak pisze, według dokumentów. Stąd chyba ten krem się mi wtrącił, jakoś tak, prawie przypadkiem. ;-)

Ale na SPA jestem jeszcze zdecydowanie za młoda, więc spokojnie, dam rady. Ale bardzo miło czytać, że jestem dla Was ważna. Kurcze, to najlepszy zabieg odmładzający jest!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelka.. a miało Ciebie nie być....

Nooo i krem przeciwzmarszczkowy doda Ci siły i wytrzymałości kręgosłupa i rąk.. To nie musi być SPA. ale np masaże....

Może nie taplanie się w błocie czy czekolada na uda.. no chyba, że czekoladki do jedzenia..;) ale masażyk...

O takie coś mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że wszystkie moje koty, kociaki i kociambry zostały wysłane.

 

Atiko - gdy tylko do mnie anioł doleci - natychmiast dam znać, ale i tak się już cieszę, że leci :)

 

Zelko masaże mogą fajne być, tylko się na nie zgódź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atiko - gdy tylko do mnie anioł doleci - natychmiast dam znać, ale i tak się już cieszę, że leci :)

 

Zelko masaże mogą fajne być, tylko się na nie zgódź :)

 

anSi - aniołki jeszcze nie dotarły ?? Kurcze ta nasza poczta.... nie pisałam o aniołkach bo były wysłane wcześniej niż koty....

 

Żelko zgódź się ;) Należy Ci się !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anSi - aniołki jeszcze nie dotarły ?? Kurcze ta nasza poczta.... nie pisałam o aniołkach bo były wysłane wcześniej niż koty....

 

 

Atiko to pewnie moj wiejski listonosz jak zwykle zawiódł :( Niestety zdarza się to dość często. Spokojnie - poczekajmy do poniedziałku, Jeśli nie dotrze, będziemy szukać. Wysłałaś zwykłym listem czy poleconym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...