Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tu licytujemy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 774
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oczywiście, że można przekazać:rolleyes:

 

To ja w takim razie proszę ze swojej strony o dodanie na aukcję tej deszczownicy LED :

 

http://www.wyposazam.pl/Inteligentna_deszczownica_LED_Aquarius_Line_AQS_2095_20cm_SUPER_CENA_WYPRZEDAZ_DO_WYCZERPANIA_ZAPASOW_-78.html

 

Oraz o informację, do kogo mamy ją wysłać po zakończeniu aukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie proszę ze swojej strony o dodanie na aukcję tej deszczownicy LED :

 

http://www.wyposazam.pl/Inteligentna_deszczownica_LED_Aquarius_Line_AQS_2095_20cm_SUPER_CENA_WYPRZEDAZ_DO_WYCZERPANIA_ZAPASOW_-78.html

 

Oraz o informację, do kogo mamy ją wysłać po zakończeniu aukcji :)

A jakaś informacja na temat sposobu montowania tej deszczownicy? Nie znalazłam jej na stronie. Czy trzeba kuć w ścianie, jeżeli ma się zwykłą baterię prysznicową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakaś informacja na temat sposobu montowania tej deszczownicy? Nie znalazłam jej na stronie. Czy trzeba kuć w ścianie, jeżeli ma się zwykłą baterię prysznicową?

 

Agduś - na stronie podanej w linku, w galerii produktu jest rysunek, który pokazuje sposób montowania tej deszczownicy . Wg mnie potrzebne będzie ramię ( takie jak tam na rysunku, albo inne, "sterczące " z sufitu ;) Na stronie internetowej oferowanej deszczownicy jest także zakładka z ramionami do deszczownic. Ale jak to się ma do zwykłych baterii prysznicowych - nie mam pojęcia? Chciałbyś ją zamontować zamiast słuchawki prysznicowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi tylko o to, czy da się do wystających ze ściany na wysokości ... (no dobra, nie chce mi się mierzyć, ale nisko) ... rurek z wodą dokręcić coś pionowego bez kucia w płytkach na odpowiednią wysokość, coby ta woda lała się z góry i nie trzeba było klęczeć pod deszcownicą. No nie w temacie jestem zupełnie, dlatego pytam, bo nigdy nie mieliśmy w planach instalowania deszczownicy, ale moim dzieckom się spodobało bardzo - zwłaszcza kolorowe światełka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, chodzi mi tylko o to, czy da się do wystających ze ściany na wysokości ... (no dobra, nie chce mi się mierzyć, ale nisko) ... rurek z wodą dokręcić coś pionowego bez kucia w płytkach na odpowiednią wysokość, coby ta woda lała się z góry i nie trzeba było klęczeć pod deszcownicą. No nie w temacie jestem zupełnie, dlatego pytam, bo nigdy nie mieliśmy w planach instalowania deszczownicy, ale moim dzieckom się spodobało bardzo - zwłaszcza kolorowe światełka.

 

Bez fachowca ani rusz w takim razie. Babska intuicja mówi mi jednak, że jak się bardzo chce, to wszystko się da zrobić :) Zwłaszcza, gdy "dziecka" chcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...