Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co sądzicie o wprowadzeniu się do domu w trakcie zimy ?


pablomoc

Czy warto wprowadzić się zimą do nowego domu ?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto wprowadzić się zimą do nowego domu ?

    • Tak
      10
    • Nie
      2


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 49
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Może trochę starej daty jestem, ale zamieszkanie w domu, w którym czuć jeszcze zapach chemii, jest dla niezbyt mądre, zwłaszcza jeśli mówimy o przeprowadzce ciężarnej czy też małych dzieci. Zwłaszcza że zimą ten dom się "kisi". Nigdy nie wiemy, co siedzi w parkietach, lakierach i innych materiałach budowlanych, mebli nie wyłączając. Ja bym raczej odżałował te dwa - trzy miesiące płacenia za wynajęte mieszkanie i pozwolił, by wszystkie lotne substancje uleciały w powietrze.

 

A ja się z Tobą zgodzę, pod warunkiem ze miało się sprawne tempo w budowie. Słyszałam ze można w ciągu 3 miesięcy postawić i się wprowadzić, ale to nie jest zdrowe, domek jeszcze schnie. Z drugiej strony jeżeli buduje się 2-3 lata to nie widzę problemu żeby wprowadzić się jak tylko farba porządnie wyschnie, zwłaszcza jak się dłuuugo czekało na koniec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Hm... jak ja w końcu zdecydowałem się wprowadzić do siebie, to fakt nie bylo mrozów-upałami też bym tej pogody nie nazwał ( początek grudnia i taka plucha niefajna) ale się wprowadziłem tak jak postanowiłem!Zapachy mi nie przeszkadzały bo w sumie prawie całą jesień podczas wykańczania domu, drzwi i okna było pootwierane tak długo jak się dało. Jedynym utrudnieniem był tylko właśnie deszcz ze śniegiem, trochę nabrudziliśmy i trzeba było wszystko wycierać potem :) ale wyobraźcie sobie, e pierwsze 'porządki' w moim własnym domu mnie mega rajcowały:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...