Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy ktoś korzystał z usług firmy REKUPERATORY.pl


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 47
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie polecam firmy Rekuperatory.pl na początku wszystko zrobią wszystko się da a później gdy już wpłaci się zaliczki to oczywiście zmieniają zdanie i robią po swojemu. My mamy dodatkowe zabudowy w domu wyglada to okropnie a gdy mówisz ze to ci nie odpowiada to owszem poprawia jak zapłacisz dodatkowo jakaś masakra. Wydane prawie 30 tysięcy zł i człowiek się wkurza. Inne firmy proponowały rekuperacje conajmniej 10 tysięcy taniej ale chcieliśmy żeby było dobrze zrobione bardzo się zawiedliśmy. Uważajcie na ta firmę maja dobrych handlowców którzy wcisną wszystko gorzej z inżynierami.

 

Skoro ci nie szkoda 10tys zapłacić za samą nazwę rekuperatory.pl to szkoda ci jeszcze parę tysiaczkow na pochowanie kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

To ja dorzucę swoje trzy grosze dla potomnych.

PRZESTRZEGAM przed firmą znaną jako rekuperatory.pl (właściwa firma ROHA Group Sp. z o.o.)

Wszystkim tym którzy zastanawiają się nad tym wykonawcą polecam wykreślić ich ze swojej listy. Moja historia jest długa, jestem w trakcie spisywania całości "na papier", całość postaram się niedługo udostępnić. Jako smaczek historii napiszę, że w projekcie wykonanym przez amatorów spod znaku rekuperatory.pl lokalizacja przejścia anemostatów w stropie nad poziomem 0 została umiejscowiona pod ściankami działowymi poziomu +1.

Obecnie borykam się z problemem głośno pracującej rekuperacji już na biegu 1 (jednostka aeris 450 next (zehnder)) oraz z tym aby otrzymać fakturę za dokonaną płatność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam instalację od rekuperatory.pl. Cena na początku była dość duża ale po targowaniach wcale nie odbiegała dużo od konkurencji. Kontakt, instalacja, serwis - wszystko bez zastrzeżeń. Reku tylko słyszalne na 3 biegu.

 

zmodyfikuje trochę swoja opinie. W tym momencie nie poleciłbym tej firmy, Wszystko było super aż do momentu trwania gwarancji. Jak się gwarancja skończyło to jest podejście - a wie pan gdzie może nas pan pocałować ? Jednostka popsuła się dokładnie miesiąc po gwarancji. Przez to, że gwarancja nie obowiązywała to już serwisant tak chętnie nie przyjechał (dostałem termin oczekiwania na serwisanta około miesiąca i to po licznych negocjacjach). Przyjechał, stwierdził, że jednostka popsuta, że wentylator padł i kosztować mnie będzie to coś około 1200 - bo gwarancja skończyła się przed chwilą. Podziękowałem, rozkręciłem, wymieniłem łożysko za 20 zł i działa.

 

Handlowcy pierwsza klasa - pięknie sprzedają. Inżynierowie to porażka. Po okresie gwarancji nie istniejesz dla nich. bardzo NIE polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem o co pretensja do firmy montującej centralę? Jako odpowiedzialność ponoszą za sprzęt innego producenta? Po okresie gwarancji możesz zgłosić się do pierwszego lepszego serwisu lub naprawić sam, tak jak zrobiłeś. To wolny rynek - oceniać można przez pryzmat obsługi w okresie gwarancji. Pewnie byłoby miło gdyby rzucili montaże i przyjechali czym prędzej naprawić centralę, ale niestety - każda firma musi się z czegoś utrzymać, a nikt nie obiecywał ekspresowego dożywotniego serwisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handlowcy pierwsza klasa - pięknie sprzedają. Inżynierowie to porażka. Po okresie gwarancji nie istniejesz dla nich. bardzo NIE polecam.

 

Masz już ponad 5 lat? Czy instalator nawalił, i nie spełniłeś warunków

https://www.zehnder.pl/produkty-i-systemy/komfortowa-wentylacja-wnetrz/dodatkowa-5-letnia-gwarancja

 

każda firma musi się z czegoś utrzymać, a nikt nie obiecywał ekspresowego dożywotniego serwisu.

 

I dlatego serwis pogwarancyjny (płatny) jest zazwyczaj szybszy i milszy od gwarancyjnego. Jak tak traktują klienta to świadczy o problemach kadrowych i/lub biznesowych i/lub organizacyjnych. Jak najbardziej świadczy o firmie.

Edytowane przez Tomaszs131
Łączenie postów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz już ponad 5 lat? Czy instalator nawalił, i nie spełniłeś warunków

https://www.zehnder.pl/produkty-i-systemy/komfortowa-wentylacja-wnetrz/dodatkowa-5-letnia-gwarancja

 

Tyle, że rekuperatory.pl mają rebrand jednostek na aeris/aeris next i nie spełniają warunków gwarancji 5 letniej.

Chyba, że ja o czymś nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem o co pretensja do firmy montującej centralę? Jako odpowiedzialność ponoszą za sprzęt innego producenta?

tyle, że oni to przedstawiają, że to ich jednostki - rebrand zehndera na aerisa. wiec nie tak do konca inny producent. oni sie pod tym podpisują, że to spod ich pióra wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...