Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 768
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, oczywiście że można wiedzieć a nawet więcej prześle fotkę. Stan surowy otwarty do kwietnia.Będzie oczywiście na zimę odeskowany a to z powodu ceny okien znajomy poinformował nas ze okna które chcemy po nowym roku może zrobić o prawie tysiąc taniej wiec dla mnie było jasne co robimy.

Widzę że pytasz o ceny robocizny u mnie wyglądało to tak:

Fundamenty + ściany + kominy po strop =11500+2500 pomocnik =ok 14tyś.

Strop sami robiliśmy ale cena wachala się od 4000 do 8000 tys. Pytałem po firmach wszystko zależy od ilości zbrojenia bo belki i pustaki to pikuś porozkladac.

Dekarzy miałem drogich ale pierwsza liga w moich okolicach 14500zł złoto goście. Takim ludziom zostawia się budowę bez nadzoru, nie mogę sie nimi nachwalic. A suma wydanych środków bez okien to 146237zł liczone wszystko nawet z rękawiczkami z dodatkowych większych zakupów to blaszak, betoniarka uznałem ze mi się przyda. Jak by Cię interesowały inne szczegóły służę pomocą. Pozdrawiam

 

 

Czy okna frontowe są wg. projektu, czy powiększone lub obniżone?

Jeśli tak, to o ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie:)

Dzisiaj jest ten szczęśliwy dzień ponieważ został zakończony dach i mój domek jest w SSO.Duzo pracy jeszcze przed nami nooo ale to co juz jest mimo wszystko bardzo cieszy:)Jest jeszcze rusztowanie noo ale jutro już będzie wszystko zabrane.

[ATTACH=CONFIG]298943[/ATTACH]

 

Ile jest przesunięte okno w jadalni?

Widzimy, że również drugie okno - w salonie też jest przesunięte w stronie jadalni. O ile?

Jeśli da radę proszę o zdjęcia wewnątrz.

Edytowane przez simonb1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Od niedawna jestem jednym z tych, którzy mogą zaliczać się do grona "Budowniczych" - jest jazda! dzieje się. Na dziś mam przygotowany stan do wylania fundamentow, lanie w poniedziałek. Wykopanie, zaszalowanie, adaptacja geodeta et cetera (kolejność przypadkowa) kosztowało ok 10kZł.

WP_20150501_18_16_46_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj xaniax27 :no:

My mieszkamy niedaleko Maciejowic. Bardzo jesteśmy zainteresowani zobaczeniem waszego domku. Czy była by taka możliwość spotkania się? Nie ukrywam bardzo nam na tym zależy, ponieważ my dopiero zaczynamy budowę. Jesteśmy na etapie fundamentów. Proszę o kontakt na mój e-mail [email protected] Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Rozpoczęliśmy budowę wariantowego, wariant II - właśnie zakończyliśmy etap fundamentów łącznie z chudziakiem - całość wyniosła nas 32tyś. Teraz czekamy na decyzję kredytową...

Czy ktoś buduje ten domek i chciałby wymieniać uwagi na jego temat?

Pozdrawiam :)

 

Witaj xaniax27

My mieszkamy niedaleko Maciejowic. Bardzo jesteśmy zainteresowani zobaczeniem waszego domku. Czy była by taka możliwość spotkania się? Nie ukrywam bardzo nam na tym zależy, ponieważ my dopiero zaczynamy budowę. Jesteśmy na etapie fundamentów. Proszę o kontakt na mój e-mail [email protected] Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]285632[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]285633[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]285634[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]285635[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]285636[/ATTACH]

 

 

 

1 strop terriva

2 widok pokoje jeszcze bez ścian działowych

3 garaż

4 kotłownia

5 zadeskowany dach

 

Witam,:yes:

Czy byłaby tako możliwość spotkania się i obejrzenia waszego domku? My dopiero zaczynamy od fundamentów. Mój e-mail [email protected]:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, no i tu poruszyłeś temat dla mnie drazniacy. Juz tłumacze nie wiem jak innym to się podoba ale dla mnie okno kuchenne to porażka zrobiliśmy wg projektu i totalne dno to jest moja opinia. Dom z przodu wygląda fatalnie wg wizualizacji jaka jest w prospekcie jest pięknie w zeczywistosci wygląda źle juz zamówiliśmy drugie okno o wysokości 140cm 10cm wyższe niż w pokojach z tytułu polozenia zlewozmywaka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiliśmy projekt m132b i jesteśmy na etapie wprowadzania poprawek. Zastanawiamy

się czy dach nad tarasem nie spowoduje zbyt dużego zacienienia salonu, i

czy w związku z tym nie usunąć go. W naszym przypadku salon jest od

południa.

Co o tym sądzicie??

 

@ Mikadusia: Czy istniałaby możliwość obejrzenia Waszego domku? Bardzo pomogłoby to podjąć decyzję.

pozdrawiamy wszystkich budowniczych m132 :-)

Ewa i Michał

Edytowane przez kl0ck1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zakupiliśmy projekt m132b i jesteśmy na etapie wprowadzania poprawek. Zastanawiamy

się czy dach nad tarasem nie spowoduje zbyt dużego zacienienia salonu, i

czy w związku z tym nie usunąć go. W naszym przypadku salon jest od

południa.

Co o tym sądzicie??

 

@ Mikadusia: Czy istniałaby możliwość obejrzenia Waszego domku? Bardzo pomogłoby to podjąć decyzję.

pozdrawiamy wszystkich budowniczych m132 :-)

Ewa i Michał

 

 

 

Witam,

oczywiście, możecie przyjechać. Zapraszamy:)

 

Salon będzie oświetlony jak macie od południowej strony, u nas pd. zach. jest widno i słonecznie.

Edytowane przez mikadusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestesmy juz po zalaniu slepej wylewki wiec teraz sciany w gore i juz bedzie cos widac bo teraz najpier byla duza dziura pozniej scianki, nastepnie wszystko zasypali i zalali:-) ale faktycznie efekt piekny i naprawde duzy fajny domek narazie sie wydaje:-) Jak tylko stana sciany dodam zdjecia domu, mam pytanie jakie robiliscie kominy jakie systemy i ile przesuneliscie okno od jadalni w strone pokoju??????

 

Witam

Mam pytanie. Jestem z Rzeszowa i planuje budowę takiego domku. Czy jest szansa o wymianę informacji ws w/w domku i czy jest możliwość podjechania i oglądnięcia budowy? Proszę o kontakt na e-mail: [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...