Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

sorry, ale tak tylko wg opisu trudno cokolwiek doradzać. Może chociaz jakies zdjecie. pamietaj, że ledy nawet o ciepłej barwie maja specyficzne światło i nieoddaja w pełni kolorów - drewno przy ledach wyglada kiepsko.

 

DSC05600.jpg

DSC05601.jpg

DSC05603.jpg

DSC05604.jpg

DSC05605.jpg

 

Kasiu zdjecia mojej klatki schodowej, w kolejnosci schodzac w dół. Jak widzisz ciasno. Te dzwi na ostatnim zdjeciu to dzwi do kotłowni w tym miejscu co stoje z aparatem sa jeszcze jedne dzwi do salonu. Ta klatka nie byla remontowana jakies 2o lat własnie wyrzuciłam saiding masakra ale trzeba cos z tym zrobić,ta szafa zostaje to obudowa pieca gazowego i bojlera. Wiesz jesli chodzi o oswietlenie nie chce się pakowac w duze koszty jak ze wszystkim no ale efekt musi być. Mysle ze na oswietlenie moge przeznaczyc do tysiąca ale im taniej tym lepiej. Pozdrawiam.

Edytowane przez agnieha22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 523
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

[ATTACH=CONFIG]217864[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]217865[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]217866[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]217867[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]217868[/ATTACH]

 

Kasiu zdjecia mojej klatki schodowej, w kolejnosci schodzac w dół. Jak widzisz ciasno. Te dzwi na ostatnim zdjeciu to dzwi do kotłowni w tym miejscu co stoje z aparatem sa jeszcze jedne dzwi do salonu. Ta klatka nie byla remontowana jakies 2o lat własnie wyrzuciłam saiding masakra ale trzeba cos z tym zrobić,ta szafa zostaje to obudowa pieca gazowego i bojlera. Wiesz jesli chodzi o oswietlenie nie chce się pakowac w duze koszty jak ze wszystkim no ale efekt musi być. Mysle ze na oswietlenie moge przeznaczyc do tysiąca ale im taniej tym lepiej. Pozdrawiam.

 

Nikt nie doradzi co z tym oświetleniem na tej mojej nieszczesnej klatce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno przemalowalabym tralki, bo pewnie demontaż nie wchodzi w grę. Na biało lub czarno

Zastanawiałam się nad szybą,czy cos podobnego do szyby, chodzi Ci o balustrady od schodów ,DSC05314.jpgbo dopiero dojrzalam na zdjęciach jakie są wiejskie:lol2: Dzwi na pole chcialam tez wymalować bo są drewniane i szkoda ich wyzucać myslałam o graficie. Z oświetleniem stwierdziliśmy ze będą 4 obramówki tylko po twoich słowach zastanawiam sie czy led czy halogen,bo ledy sa oszczedniejsze. Natynkowe okragle

http://allegro.pl/oprawa-sufitowa-natynkowa-gu10-230v-do-led-exd-1-i3601747760.html

alkbo kwadratowe

http://allegro.pl/oprawa-oprawka-halogenowa-gu10-230v-exu-12-3kolory-i3565871910.html

zastanawiałam się tez nad wiekszymi ale męzowi kojazą sie tak przemyslowo,ty masz Kasiu chyba te wieksze w kuchni jak maz linka to podeslij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 months później...
  • 1 month później...

Witam.Jestem częstym gościem w Twoim dzienniku, wszystko piękne, szczególnie jodełkowa podłoga:)Czekałam na obiecany opis działania pompy ciepła .I nie ma. Czy jest szansa ,że coś więcej na jej temat napiszesz.? Masz pompę powietrze -woda i nadmieniłaś ,ze działa dobrze nawet jeszcze bez podłączonych grzałek.A jakie rachunki za prąd? Długo cię tu nie ma ,widzę ,że wszyscy są zaniepokojeni brakiem Twoich aktualnych wpisów i fotek.

Z gorącymi pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 8 months później...
  • 2 years później...
  • 3 years później...
Witam, po długiej, długiej nieobecności. Mieszkamy już 7 lat. Matko, kiedy to minęło? Wrzucę parę zdjęć, bo wciąż mam w skrzynce wiadomości jak tam u nas, za które bardzo dziękuję, bo świadczą o tym, że moja praca się podoba. A po więcej zapraszam na Instagram laboarch.architecture:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...