Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przerobiłam już kilka zlewów

dwukomorowy - ujdzie ale dużej blachy z piekarnika nie wlożysz

maly jednokomorowy - nigdy wiecej :-?

1,5 komorowy - nieco lepiej ale ciągle mały

 

teraz mogę polecić zlew jednokomorowy w odróżnieniu od prezentowanego powyżej nie chlapie się mozna swobodnie obracać nawet dużym 10l garnkiem

 

osobiście mam taki na szafce 80cm

http://www.ikea.com/PIAimages/61466_PE167855_S3.jpg

Długość: 80 cm

Głębokość: 52 cm

Wysokość: 21 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Emilka26,

 

a mogłabyś wkleić jakieś zdjątko takiego cuda ?

 

I napisz proszę coś więcej jeszcze...

 

:wink:

 

Wygląda tak http://www.zadowolenie.pl/kupic_img/m_24308-odkurzacz-mpm-product-mod-02-hydra-rain.jpg

 

piorę nim tapicerkę, dywany, podłogi (oprócz drewnianej) nie trzeba czekać aż podłoga wyschnię ponieważ zasysa wodę od razu, lub jak chcesz możesz np namoczyć dywan lub tapicerkę i "odkurzyć" później.

 

mozesz napisac jakiej firmy to cudo

pozdrawiam

 

MPM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zadowolenie.pl/kupic_img/m_24308-odkurzacz-mpm-product-mod-02-hydra-rain.jpg

 

piorę nim tapicerkę, dywany, podłogi (oprócz drewnianej) nie trzeba czekać aż podłoga wyschnię ponieważ zasysa wodę od razu, lub jak chcesz możesz np namoczyć dywan lub tapicerkę i "odkurzyć" później.

czy mogłabyś napisać jak tego używasz? czy najpierw musisz odkurzyc potem myć, czy można "za jednym zamchem"? czy używasz do mycia chemii, czy samej wody? jak to jest że woda jest cały czas czysta (myślłam, że działa jak worek) a może tam jest worek na większe brudy?

przymierzam się do zakupu "jakiegoś" odkurzacza i myślałm o czyms takim, ale nie mam kogo podpytać jak to się obsługuje w praktyce. z góry dzięki i pozdrawiam

dodam że mam 3 futrzaki w domu (wielkiego psa, 2 koty z czego jeden z dłużym włosem) na szczęście dywan tylko w 1 pokoju, ale takie cosik może przyspieszyłoby proces sprzątania podłóg, po których nie dośc że sierść kłebami lata to jeszcze moje pupile ślady zostawiają,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka - ja już daaawno myślałem o podobnym odkurzaczu, lecz myślałem o Zelmerze, bo robi przeważnie porządne rzeczy, ale po poczytaniu opinii na forach, że chlapie po ścianach i w ogóle jest niepraktyczny dałem sobie spokój i kupiłem normalny LG z dużą mocą ssania.

 

Od jak dawna używasz tego sprzętu i czy są z nim jakieś problemy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłam już kilka zlewów

dwukomorowy - ujdzie ale dużej blachy z piekarnika nie wlożysz

maly jednokomorowy - nigdy wiecej :-?

1,5 komorowy - nieco lepiej ale ciągle mały

 

teraz mogę polecić zlew jednokomorowy w odróżnieniu od prezentowanego powyżej nie chlapie się mozna swobodnie obracać nawet dużym 10l garnkiem

 

osobiście mam taki na szafce 80cm

http://www.ikea.com/PIAimages/61466_PE167855_S3.jpg

Długość: 80 cm

Głębokość: 52 cm

Wysokość: 21 cm

no, jakby to powiedzieć... ten zlew nie narzuca się ze swoją urodą.

ale poważnie o takim myślę i pewnie na takim właśnie zlewie stanie.

dzięki ania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam negatywów (może słabo szukam....) bo mam wątpliwości takie; remontuję łazienkę i chcę tam wannę asymetryczną Ravak Rosa. Fajna ale. Bateria stojąca byłaby pośrodku długiego boku przy ścianie i tu zagwozdka, czy da się do niej dostać w razie nieszczęścia od spodu? Robić ścienną?

Proszę użytkowników o pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy sam podejmuje ostateczne decyzje, ja nie wstawiła bym takiej wanny do tak małej łazienki. Chyba bym się zdecydowała na wannę prostokątną z parawanem i miałabym dwa w jednym: wannę i prysznic :D . Niedawno rozmawiałam ze znajomą, która ma taką wannę i usłyszałam: nigdy więcej, jest problem z umyciem bez wchodzenia do wanny, jak również ogromne zużycie wody. Ale jak napisałam każdy sam podejmuje ostateczne decyzje

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.ravak.pl/img/pv/rosa_spori.jpg

 

Pozdrawiam

 

Ty wiesz, jak trudno taką wannę umyć? A ile pochłania wody?

Zobacz na akrylową Symfonię Cersanitu z LM, 140 x 90 za... niespełna 400 zł:

 

http://www.leroymerlin.pl/multimedia-storage/b8/b2/9b2683a9320672103cd407a69593-42899171_d.jpg

 

Jest ergonomiczna, wygodna, też ma siedzisko, automatyczną zatyczkę :)

 

Chyba że MUSI być Ravak, wtedy odwołuję, zamazuję posta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://www.ravak.pl/img/pv/rosa_spori.jpg

 

Pozdrawiam

 

Ty wiesz, jak trudno taką wannę umyć? A ile pochłania wody?

Zobacz na akrylową Symfonię Cersanitu z LM, 140 x 90 za... niespełna 400 zł:

 

http://www.leroymerlin.pl/multimedia-storage/b8/b2/9b2683a9320672103cd407a69593-42899171_d.jpg

 

Jest ergonomiczna, wygodna, też ma siedzisko, automatyczną zatyczkę :)

 

Chyba że MUSI być Ravak, wtedy odwołuję, zamazuję posta ;)

 

Ravak być nie musi, fajny jest, można dokupić parawan (czy jak go tam zwał ) no i w 140 się mieszczę czego o niektórych wannach w tym rozmiarze powiedzieć nie mogę :wink: a rozmiarowo do koszykarza mi daleko.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.zadowolenie.pl/kupic_img/m_24308-odkurzacz-mpm-product-mod-02-hydra-rain.jpg

 

piorę nim tapicerkę, dywany, podłogi (oprócz drewnianej) nie trzeba czekać aż podłoga wyschnię ponieważ zasysa wodę od razu, lub jak chcesz możesz np namoczyć dywan lub tapicerkę i "odkurzyć" później.

czy mogłabyś napisać jak tego używasz? czy najpierw musisz odkurzyc potem myć, czy można "za jednym zamchem"? czy używasz do mycia chemii, czy samej wody? jak to jest że woda jest cały czas czysta (myślłam, że działa jak worek) a może tam jest worek na większe brudy?

przymierzam się do zakupu "jakiegoś" odkurzacza i myślałm o czyms takim, ale nie mam kogo podpytać jak to się obsługuje w praktyce. z góry dzięki i pozdrawiam

dodam że mam 3 futrzaki w domu (wielkiego psa, 2 koty z czego jeden z dłużym włosem) na szczęście dywan tylko w 1 pokoju, ale takie cosik może przyspieszyłoby proces sprzątania podłóg, po których nie dośc że sierść kłebami lata to jeszcze moje pupile ślady zostawiają,

 

A więc tak odkurzacz posiada dwa pojemniki jeden na czystą (ew z płynami piorącymi) i drugi na brudną wodę którą ściąga z podłogi, więc myje się cały czas czystą wodą. Odkurzasz i myjesz za jednym zamachem...(możesz odkurzać dywan a za chwile, bez zmiany końcówki myć i odkurzać kafelki wystarczy wcisnąć guzik z pompą),to najważniejsze było dla mnie szczególnie że przy moich psach mam dużo kłaków tak jak Ty i zawsze leciałam najpierw z odkurzaczem potem z mopem a kłaki i tak były. Teraz czysta podłoga jest za jednym zamachem...a co najważniejsze ten odkurzacz spodobał się mojej drugiej połówce...więc nie skromnie powiem, że w tej dziedzinie zaczął mnie wyręczać:)

W zestawie są płyny których możesz użyć, ja robię swoje mieszanki, np do gresu oprócz płynu do mycia podłóg, dodaje płynu do mycia szyb dzięki temu lepiej się błyszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka kocham Cię! Kupię to to jak tylko dorwę jakąś kaskę. Wielkie dzięki! Jak rozumiem myjesz tym gres polerowany nie ma smug i nie trzeba docierać.

 

Powiem tak chyba gres gresowi nie równy, ja mam zwykły chyba chiński jakiś bo 60 zeta za metr, polerowany i nie mam żadnych smug, czego nie udało mi się osiągnąć nigdy przy użyciu mopa a za wycieranie do sucha każdej kafelki nawet nie maiłam odwagi się zabrać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka - ja już daaawno myślałem o podobnym odkurzaczu, lecz myślałem o Zelmerze, bo robi przeważnie porządne rzeczy, ale po poczytaniu opinii na forach, że chlapie po ścianach i w ogóle jest niepraktyczny dałem sobie spokój i kupiłem normalny LG z dużą mocą ssania.

 

Od jak dawna używasz tego sprzętu i czy są z nim jakieś problemy ?

 

Mam go dwa miesiące, ale używam codziennie, póki co nic się nie dzieje, odpukać:). Szczerze - zdecydowałam się na ten odkurzacz ze względu na cenę i opinię na forach. Na prawdę to nie wielka cena za tak wielofunkcyjny odkurzacz. Patrzyłam na zelmera, ale ten co by mi odpowiadał kosztował ok 800 zł, dla mnie trochę za dużo;)...za chwilę posądzą mnie o reklamę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...