Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tak, zgadzam się quenne z tobą , oj trzeba 5 razy czytać to co się napisało zanim edytujemy to na forum bo w końcu wyjdzie ,że w domu brud smród i ubóstwo jak w średniowieczu a na zdjęciach złote klamki w drzwiach i ludzie będą mieli ubaw ,Efilo nie chciałam cię urazić ale taka doświadczona forumowiczka jak ty powinna już wiedzieć co pisać żeby miało sens.pozdrowienia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zgadzam się quenne z tobą , oj trzeba 5 razy czytać to co się napisało zanim edytujemy to na forum bo w końcu wyjdzie ,że w domu brud smród i ubóstwo jak w średniowieczu a na zdjęciach złote klamki w drzwiach i ludzie będą mieli ubaw ,efilo nie chciałam cię urazić ale taka doświadczona forumowiczka jak ty powinna już wiedzieć co pisać żeby miało sens.pozdrowienia:)

 

sic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,Efilo nie chciałam cię urazić ale taka doświadczona forumowiczka jak ty powinna już wiedzieć co pisać żeby miało sens.pozdrowienia:)

 

noooo - czytać też trzeba umieć i nie nadinterpretować ... I jest to uwaga całkowicie "w eter" bez personalnych i osobistych wycieczek ...

 

A wracając do dwóch umywalek - ja wolę być sama w łazience, jak również nie zaglądam podczas mężowych w niej wizyt - trzeba chyba zostawić jakąś osobistą przestrzeń tej drugiej osobie jak i sobie ... Ale zdaje się, że zaraz wyjdę na przeciwniczkę "pełnego zespolenia" w małżeństwie ... Jakby na to nie patrzeć - ja jestem dla dwóch umywalek na nie! (Że o podwójnym myciu nie wspomnę :rolleyes:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż , tylko trochę śmieszne ludzie maja łazienki wypas a na higienie oszczędzaja:)

 

:rotfl:

 

szczoteczka kosztuje ponad 500 zł i zajmuje troszke miejsca. nie wyobrażam sobie mieć dwóch - tylko po to żeby myć zęby symultanicznie? bez sensu

myślę że jak na szczoteczkę to właśnie jest wypas i zdecydowanie nie oszczędzaliśmy na higienie ;) (sprawe wymiennych końcówek pomijam jako oczywstą oczywistość)

 

napisałam DOKŁADNIE to co chciałam napisać i co miałam na myśli. a że są osoby które nie wiedzą o co cho... to co ja mogę za to? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego nie mogę zrozumieć tej koncepcji. Wynika to z tego iż:

1. luby goli się golarką elektryczną - umywalka w takich sytuacjach tylko przeszkadza

Serio? To gdzie leci cały ten syf z golarki? Na podłogę?

 

piszesz że masz JEDNĄ szczoteczkę elektryczną, którą MYJECIE zęby więc mniemam że więcej niż jedna osoba używa szczoteczki :)

No i co z tego? Przecież końcówki są zmienialne. Można założyć kolorowe ringi, żeby było wiadomo która czyja. Też tak z mężem robiliśmy, ale moje dziąsła nie polubiły się ze szczoteczką elektryczną :p

 

Nie rozumiem jakie to oszczędzanie na higienie. Po co kupować zbędny sprzęt? WC też trzeba osobny dla każdego członka rodziny, czy jednak ciągle wystarczy je po prostu z oszczędności umyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast świadomie umieściłam w naszej wspólnej łazience jedną umywalkę.Nie ma w ogole takiej potrzeby ,aby były dwie.m wstaje o wiele wcześniej ode mnie,nigdy nie zdarza się abyśmy musieli jednocześnie z niej korzystać,w nagłych przypadkach zawsze w odwodzie jest łazienka na piętrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie bądź nie dwóch umywalek wynika tylko i wyłącznie ze zwyczajów mieszkańców :) Ja nie mam , bo w łazience ZAWSZE przebywam sama. Wyjątek istnieje , ale to nie ten temat ;). Po co więc mi dwie umywalki ? Nie wiem. Dlatego jest jedna - pomimo,że najpierw na pierwszym projekcie były dwie. Zmieniłam to i jest git.

Ale jak ktoś się myje w parach to sobie zafunduje dwie i też będzie git :)

 

Alllle - moi synowie sztuk dwie mają oddzielne umywalki - oni bywają razem w łazience czasem - im to nie wadzi. Trzymają obok swoje szpargały - ale to faceci, więc muszą mieć podzielony teren :)

Edytowane przez Nefer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrufka, to co ten Korzilius jakiś wyjątkowo gorący jest? My sobie taki upatrzyliśmy a niedługo taras będziemy robić. To z czego radziłabyś zrobić taras? Też mamy na południe a do tego działka na górce, więc słońce będzie na pewno dawać się we znaki...

 

No wiecie, KORZILIUS to tylko marka, produkty mają na pewno różne, my jednakowoż posiadamy takie klinkieropodobne - ciemnoceglaste, raczej matowe płyty. W sklepie wyglądały bosko - bardzo elegancko, do naszego dworku cacy. Niemniej nagrzewają się KOSMICZNIE - jakaś wyższa technologia przechwytywania ciepła grrrrrr..... Naprawdę nie da się wyjść boso w dzień przez kilka godzin na taras chyba że biegusiem, na paluszkach :(

Rośliny w doniczkach mam podwiędnięte mimo że podlane, bo stoją jak na grillu....

Żeby nie być jednak niesprawiedliwą - jest jedna zaleta.... wieczorem bardzo długo trzymają ciepło i można uroczo przesiadywać bezpośrednio na tarasie do późnych, romantycznych godzin nocnych bez obaw o przykre i wstydliwe dolegliwości w obrębie dolnych części ciała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, miło się uhahałam lekturą tej dyskusji o szczoteczkach.... Nie wiem czy się przyznawać :) my mamy 5 (słownie : pięć) elektrycznych szczoteczek w łazience, bo każdy, łącznie z dziećmi ma silne poczucie i potrzebę własności prywatnej .... Brzmi jak wypas ale teraz przymknijcie oczy i wyobraźcie to sobie - z powodu chronicznego braku miejsca na schowanie czegokolwiek w naszym "designerskim salonie kąpielowym" wszystkie szczotki stoją (tudzież leżą) ociekając na blacie, zostawiają gustowne białawe plamy, które ponad wszelką wątpliwość skracają mi życie....

Wniosek - więcej warta szafeczka od tych gadżetów...

A propos dwóch umywalek - tyle właśnie mamy i nie wyobrażamy sobie inaczej. Uczciwie wyznaję jednakowoż, że z łazienki rodzinnej korzysta 5 osób, i gdyby wszystkie kłębiły się przy jednej to byśmy się chyba pozabijali w ramach koniecznej kontroli populacji przypadającej na 1 m kw.

W nowym domku, który właśnie kończymy projektować będziemy mieli z dziećmi osobne łazienki ale i tak zostawimy sobie te 2 umywalki, bo do dobrych rzeczy człowiek się szybko przyzwyczaja....;) to będzie taki nieracjonalny, ślicznie wyglądający luksusik...

Edytowane przez mrufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi synowie sztuk dwie mają oddzielne umywalki - oni bywają razem w łazience czasem - im to nie wadzi. Trzymają obok swoje szpargały - ale to faceci, więc muszą mieć podzielony teren :)

 

Ty Nefer po nich sprawdzaj czasami - czy zgodnie ze zwyczajem samczym - nie zaznaczają swego terytorium moczem -:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...