Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kwestia gustu myślę - ja na ten przykład bardzo lubię te odgłosy :) Gdy zaczyna lać jak z cebra lecimy na górę i SŁUCHAMY :) No ale domyślam się, że jestem w mniejszości ;)

 

Nie, nie jesteś. Ja też uwielbiam odgłos deszczu, szczególnie podczas zasypiania.

Odkąd się przeprowadziliśmy deszcz nie śpiewa mi już kołysanek, bo dach dobrze zaizolowany, a okien dachowych w sypialni nie posiadam. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ ja też lubię te odgłosy;) szczególnie w dzień albo wieczorem. mniej lubię je o 2-3 nad ranem, ponieważ rozbudzają mi dwulatka, który niestety też ma okno dachowe u siebie, kolejne dziecko w drodze i co ja uczynię jak mi niedługo dwójkę rozbudzi a rano w pracy trzeba się bedzie stawić rzeskim i wyspanym?;)

 

wiem, ze trochę wyolbrzymniam, w bloku tez dudniło, tyle że nie w okno ale w parapet, ale poważnie zastanowiłabym się następnym razem nad oknami dachowymi w sypialniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno - pomna tego, co tu piszą narobiłam mnóstwo wyjść pod lampy, co by za mało nie było. I teraz mam za dużo, kable ze scian wystają, a tu ani potrzeby, ani sił na szukanie ani kasy na te mnóstwo lamp nie ma;) dopiero teraz widzę, gdzie lampy powinny być, a gdzie wcale nie są konieczne. kilka kabli po prostu wytnę i zaszpachluję. czyli za mało źle, za dużo też niedobrze;)

 

ja wyjść na lampy akurat mam dość.....tylko na początku patrzyłam na wygląd lamp a nie ich moc...i teraz miejscami mam za ciemno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z innej beczki :)

Czy ktoś z Was ma lub spotkał się u kogoś z ręcznikami papierowymi w łazienkach dla gości?

 

Przyznam szczerze, że jak idę do kogoś w odwiedziny, to zawsze mam problem, czy wytrzeć ręce w ręcznik ( szmaciany).

Sama też mam w domu ręcznik z materiału, ale jak wejdą podczas wizyty ze dwie, trzy osoby do łazienki, to ten ręcznik jest wilgotny

i wcale mi si to nie podoba, że wszyscy goście wycierają się w ten sam ręcznik ( może im też się to nie podoba i głupio im to powiedzieć).

Natomiast nie bardzo mi się podoba uchwyt na ręczniki papierowe, bo gdzie go powiesić i żeby jeszcze pasował do reszty.

Macie jakieś doświadczenia? Może jakieś zdjęcia takiego rozwiązania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duś, masz rację.

Przyszły mi teraz do głowy pytania...... co zrobią z użytymi ręczniczkami goście.......................

- powieszą na wieszaczek

- a przy następnym wejściu wezmą nowy

- czy będą szukać tego który użyli :)

- i gdzie go znowu odwieszą lub położą ? :)

Jak widać niby nic, a ile znaków zapytania i jak w tym wszystkim będą czuli się goście hehehe

 

Co tam ręczniczki........................

Najważniejsze, że imprez się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...