Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dlaczego nieporozumienie? Nie zrozumiałeś zasady jej działania?

 

Bynajmniej:)Zrozumiałam aż za dobrze:)Mam teraz pralko -suszarkę i jest do bani. Jako pralka to o.k. ale jako suszarka to daremna. Np jedna para jeans'ów suszy się 1,5 godziny i jest nadal lekko wilgotna (faktem jest ze jest to juz troszke stara maszyna) W ogole jak masz pralko suszarke to i tak calego wsadu ktory wypralo sie nie mozna wysuszyc na raz w pralko suszarce. Wyznaje zasade ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego. Oprocz tego mam suszarke bebnową i jestem bardzo zadowolona. Nie dosc ze nie musze wywieszac prania, potem caly czas na niego patrzec to w duzej czesci odpada mi prasowanie. Suszarka moze do najbardziej ekologicznych urządzen nie nalezy ale za to bardzo duzo oszczedza czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już nigdy nie będę montował półek na ścianach! Zbiera się na nich tylko kurz i wszystkie bibeloty, które akurat znajdują się pod ręką...

 

półek na ścianach i mebli z otwartymi półkami,

 

jeszcze nie mieszkamy, teraz aktualnie ciągniemy na archiwalnych meblościankach, na każdej półce pełno książek i pierdół, z którymi nie wiadomo co zrobić; u dzieci na półkach tysiące durnostrojek do których wolę się nie zbliżać, coby sobie nie psuć dobrego samopoczucia - bo tyle na tym kurzu - najchetniej bym to wszystko zgarnęła do kubła- oczywiście poza książkami, ale te też łapią kurz i trzeba je od czasu do czasu odkurzyć.

ogólnie - nie cierpię nagromadzenia pierdółek, czy to w kuchni czy w łazience - tworzą chaos i wyzwalają we mnie jakąś dziwną agresję ...

nie wiem, może dziwna jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynajmniej:)Zrozumiałam aż za dobrze:)Mam teraz pralko -suszarkę i jest do bani. Jako pralka to o.k. ale jako suszarka to daremna. Np jedna para jeans'ów suszy się 1,5 godziny i jest nadal lekko wilgotna (faktem jest ze jest to juz troszke stara maszyna)

 

Może to akurat Twoja pralko-suszarka działa do bani bo jest stara lub przez Ciebie źle eksploatowana?

 

Może, gdy się coś ocenia, to warto podać nazwę i model urządzenia? Uogólniając, brzmisz jak "wiejski głupek".

 

Wyznaje zasade ze jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego.

 

Głupia zasada, jeśli chodzi o dzisiejsze urządzenia techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to akurat Twoja pralko-suszarka działa do bani bo jest stara lub przez Ciebie źle eksploatowana?

 

Może, gdy się coś ocenia, to warto podać nazwę i model urządzenia? Uogólniając, brzmisz jak "wiejski głupek".

 

 

 

Głupia zasada, jeśli chodzi o dzisiejsze urządzenia techniczne.

 

Tu bym się z tym nie zgodziła. Również uważam, że dwa w jednym to za dużo. Nawet w szamponie z odżywką.

Dlaczego ? Dlatego, że kombajn dwóch urządzeń podnosi ich awaryjność chociażby,. Jeszcze nie mam suszarki (niestety nie mogę dostać w Polsce szufladowej, więc się wstrzymuję) ale mieszkając wiele razy w UE w wynajętych mieszkaniach serdecznie nienawidziłam pralko - suszarki. A przetestowałam kilka modeli..

Jak prało ok to beznadziejnie suszyło. Lub odwrotnie. Pozostawało iść do publicznej pralni. A to już rzeźnia. A prawda jest taka,że najskuteczniej suszy sauna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to akurat Twoja pralko-suszarka działa do bani bo jest stara lub przez Ciebie źle eksploatowana?

 

Może, gdy się coś ocenia, to warto podać nazwę i model urządzenia? Uogólniając, brzmisz jak "wiejski głupek".

 

 

 

A może ty się po prostu czepiasz?Napisałam to co napisałam bo mam doswiadczenie a ty drążysz dziurę w całym więc widać że nie masz bladego pojęcia o temacie. Co za sens ma podanie nazwy i modelu urządzenia skoro go już nie produkują? (napisałam ze maszyna nie jest nowa)Napisałam kilka faktów dotyczących pralko-suszarek i kolejne osoby dopisały swoje spostrzeżenia. A jak ci mało wiadomości to przejdz sobie do działu AGD tam jest odpowiedzi na temat pralko-suszarek od groma.Ciekawe że tam nikt jakos nie podaje nazwy modeli i nie wyzywaja go od wiejskich głupków.

 

Dzisiejsze możliwości techniczne?A jakie to masz na myśli?Ze jak kupisz sprzet AGD to za 5 lat jest do wyrzucenia bo sa wyprodukowane tylko i wyłacznie żeby działały troche dłuzej niż jest gwarancja a potem na śmietnik? Zreszta co się bede produkować. Proponuje Ci zakup pralko-suszarki i zobaczysz te możliwości techniczne i ciekawa jestem czy nadal będziesz uwazać zasade jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego za głupią.

Edytowane przez koktajl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wymierzone schody są bardzo wygodne nawet dla steranych stawów. Wiem co mówię - po moich chodzę bez problemów, za to w różnych przybytkach mam spore problemy z wchodzeniem, a jeszcze większe ze schodzeniem ze schodów :(

 

Ja gdybym budowała dom, to dopuszczam na chwilę obecną 3 wersje:

1. Parterowy.

2. Z poddaszem, na którym są pomieszczenia dla dziecka.

3. Z poddaszem i ruchomymi schodami. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...