Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Znajomi budujący z kredytu zaszaleli i położyli deskę barlinecką (po 140zł/m2) w salonie i pokojach. Wyglądu specjalnego to nie ma - myślałam w pierwszej chwili że to panele:D po kilku miesiącach porysowana była pod krzesłami w jadalni a u dzieciaków to tragedia!

 

ja wiem, ze miesiąc użytkowania to zbyt mało, aby opiniować dany produkt, ale u nas deska Barlinecka spisuje się rewelacyjnie. Przeszła już okres malowania, montowania garderoby, schodów, ustawiania mebli i przesuwania ich. Nic się nie dzieje. Filc mamy jeszcze nie podklejony pod wszystkie meble, a mimo to wsio z podłogą ok. Najbardziej obawiałam się miejsc przy biurkach dzieci, dlatego kupiłam w Ikea specjalne maty na podłogę, zabezpieczające przed kółkami foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mimo wszystko ma wyjść niewiele drożej niż dulux? chyba że o duluxie z mieszalnika mowa, a nie gotowcach

Oświećcie mnie proszę bo lada moment czeka nas malowanie.

 

tikurilla latex satin mat z mieszalnika 359,00zł/9l. Wczoraj malowana kuchnia z salonem. Dwukrotne krycie tynków CW bez gładzi wczesniej pomalowanych na biało. Efekt rewelacyjny!!! Zdecydowanie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznasz, że byłoby dziwne gdyby wcześniej pomalowane ściany nie dało się dobrze pomalować farbą tej klasy? Ja za tikurillą nie przepadam, jeszcze bardziej Duluxem. Bardziej pasuje mi Beckers, Para, Fluger, a z polskich rekordem świata to biała Śnieżka z teflonem.

 

no pewnie, że przyznam :). W farbach z mieszalnika podoba mi się również to, że mozesz sobie wybrac kolor dokładnie taki, jaki chcesz. W gotowcach ograniczony wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, że przyznam :). W farbach z mieszalnika podoba mi się również to, że mozesz sobie wybrac kolor dokładnie taki, jaki chcesz. W gotowcach ograniczony wybór.

ale...... po kilku miesiącach zauważyłam że te gotowce można myć, szorować i nic nie widać a te z mieszalnika w miejscach przetarcia miękką wilgotną gąbką wyświecają się - jeśli ściana jest widoczna pod światło to trzeba całą umyć:eek:

Jestem zadowolona z gotowców Beckersa; Dulux ma fajne kolory, pomalowałam nim jedno pomieszczenie- mały warsztacik kolorem Cafe Late z serii kuchnia-łazienka, jakościowo jest ok ale niewydajna w porównaniu z Beckersem.

Edytowane przez Amelia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% w temacie i chyba jeszcze nie było:

Nie zrobiłabym barku o wysokości 118 cm... Zrównaliśmy wysokość z parapetem kuchennym i teraz nie mogę znaleźć ładnych stołków barowych (hokerów). Wszystkie, które mi się podobają, mają max. wysokość siedziska 74-75 cm, czyli są o ponad 10 cm za niskie :-(

Stołki o wysokości siedziska 85+ cm w ogóle są rzadkością. Znalazłam tylko tradycyjne drewniane tapicerowane na 4 nogach albo takie typowe na jednej chromowanej nodze z okrągłą lejkowatą podstawą - 85 cm to jest ich maksymalna wysokość ( też tylko niektórych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam kupić "marketowej" bezklasowej odmiany barlinka ;)

 

A ja jestem zadowolony z tej deski tylko trzeba bardzo uważać żeby deski nie porysować. Można to zrobić nawet siedząc w jeansach. Niestety układanie tej deski to koszmar. Panele można zrobić kilka pokoi w jeden dzień te deskę układałem kilka dni na 30m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...