Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A wszystkie sportowe buty to adidasy.

Jest takie forum ogrodnicze na którym banują za niepoprawną polszczyznę,a nawet za brak polskich znaków.Słowa z błędami ortograficznymi są podkreślone na czerwono.

Straszne to jest-nuda i stres :D

 

Przecież Elfir sobie jaja robi jak mniemam. Poprostu przeczytaj tą wypowiedz. Tu nie chodzi o słowo Geberit ani nawet o polskie znaki. To zdanie nie trzyma się kupy. Może piszący ma 7 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
150x150 są ok, ale bez podziału. Przy 3-szybowych 180-tkach bez podziału chyba żadna firma nie podejmie się ich dzisiaj wykonać. Chyba że fixy.

 

 

Ja mam w kuchni 150x180, bez podziału, nie jest to fix. 3szybowe. Czemu żadna firma miałaby się nie podjąć takiego wykonania?

 

Czytam wątek od samego początku i robię notatki :) Zostało mi już tylko 10 stron :D

 

Ode mnie póki co niewiele, bo mam SSZ i trwają prace wykończeniowe, ale już dziś wiem, że ogromnym błędem i niedopatrzeniem z mojej strony jest wyłaz na poddasze nieużytkowe w holu. Gdybym na czas się zorientowała, że to poroniony pomysł jakiegoś architekta, to bym zrobiła wyłaz w garażu bądź kotłowni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysmienity pomysł, szczegolnie jak duza sypialnia to schodowy by sie przydał.

U mnie za pozno niestety na takie zmiany.

 

najpierw argument, że schody to więcej ruchu i zdrowie, a potem, że przydałby się wyłącznik przy łóżku bo nie chcę się ruszyć pupy? :p

czepiam się oczywiście i to tak pół-żartem :) co kto lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyciągnęłaś starą wypowiedź. Szukałem kiedyś swoich okien i wtedy wykonanie 150x150 było dla niektórych firm wyzwaniem lub wręcz odmawiali. Na profilu Brugmanna jednak było wtedy można i takie okna mam u siebie. Teraz chyba nie ma z tym kłopotu.

 

Mi w większości firm doradzali podział, ale ja nie chciałam :) I to nie tak dawno było. Ale ja wolę duże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, a raczej my, też wolimy duże. Podział zabiera światło i ma większa pzenikalność. Są również droższe, przynajmniej tak było w momencie wyceny.

 

z tych samych powodów wybraliśmy bez podziału (+ efekt wizualny, takie okna pasowały do naszego domu najlepiej). Nie wiedziałam nawet że wychodzą drożej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych samych powodów wybraliśmy bez podziału (+ efekt wizualny, takie okna pasowały do naszego domu najlepiej). Nie wiedziałam nawet że wychodzą drożej...

 

Tez chcielismy nie dzielone, do momentu jak pomyslelismy o otwieraniu takiego okna (i nie chodzi tu o mycie) - wybralismy dzielone na 2/3..., ale 150x150 mamy juz nie dzielone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ode mnie póki co niewiele, bo mam SSZ i trwają prace wykończeniowe, ale już dziś wiem, że ogromnym błędem i niedopatrzeniem z mojej strony jest wyłaz na poddasze nieużytkowe w holu. Gdybym na czas się zorientowała, że to poroniony pomysł jakiegoś architekta, to bym zrobiła wyłaz w garażu bądź kotłowni...

 

:eek: Ja tak mam...Dlaczego nie dawałabyś drugi raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: Ja tak mam...Dlaczego nie dawałabyś drugi raz?

 

Poddasze będzie nieużytkowe, więc jeśli w ogóle będziemy tam wchodzić to po to aby coś wyjąć albo schować. O ile przy chowaniu nie ma problemu, o tyle wyjmując będziemy przy okazji ściągać mnóstwo brudu i kurzu.

Druga sprawa-mimo że są teraz wyłazy ocieplane itp. to jednak zawsze ileś tam tego ciepła ucieknie, na pewno więcej przez wyłaz niż przez ocieplony keramzytowy strop..

Po trzecie-u nas jest akurat w tak durnym miejscu że mieliśmy problem z rozmieszczeniem przewodów pod przyszłe oświetlenie, żeby to miało ręce i nogi. Lampa idealnie pasowałaby tam gdzie znajduje się wyłaz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...