Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Arturo i tu sie troche mylisz,bo

czytajac ten wątek da sie zauważyć że więcej kobiet tu pisze,(gdzie te i chłopy,gdzie ??) i druga rzecz to taka że nie wszystkie kobiety na siłe podążają za trendami (np golden eye) z pierwszych stron wątku.

Edytowane przez K+L
dodane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Do Pań nie mam nic ale ich porady,zwłaszcza w wątkach wykończeniowych są często nie praktyczne a podyktowane jedynie względami oczolubnymi lub obecnymi trendami ;)

 

Chyba czytamy inne fora :cool:

W wątkach o wykończeniach bardzo dużo mówi się się o praktycznych stronach urządzania wnętrz,poczytaj chociażby wątek o kuchniach.Czasami mam wrażenie że o estetyce to już jakby przy okazji jest wspominane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notuję, notuję :wink:

Wnetrza, to w moim przypadku jeszcze daleka przyszłość, ale już zasięgam opinii mądrzejszych :D

Jeśli chodzi o meble BRW, to po dwóch latach normalnego użytkowania (zestaw POP) wiem, że na pewno nie kupię ich do nowego domu. Odklejające się taśmy, odkształcony dół komody... aż boję sie patrzeć! Nie sądziłem, że jakość tych mebli okaże się aż tak niska :evil:

 

No niestety nie wiem skąd przesąd, że meble BRW to dobra jakość. Wprawdzie lepsze to od mebli BODZIO ale nie jest to też wysoka półka.

Wprawdzie sam mam też BRW ale wiem co brałem i jestem usatysfakcjonowany relacją ceny do jakości (użytkuję 7 lat).

Pracuję w branży meblowej i jestem zdania że dobre meble to stolarz zrobi (BRW to produkcja przemysłowa) - oczywiście jak trafimy na kiepskiego stolarza to i stalową kulkę zepsuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego piszą tu czego nie zrobiłyby ponownie , jak w temacie

Nie chcę być czepialski, ale temat wątku nie brzmi "Czego w urządzaniu domu nie zrobiłybyście ponownie?" tylko "Czego w urządzaniu domu nie zrobilibyście ponownie?". Na tym forum z babkami jak w domu, normalnie jak w domu :D. Gdybym chciał mieć pretensje do moich Pań to z pewnością zwróciłbym uwagę na zbyt małą przestrzeń wydzieloną w fazie projektowania domu na ich niezliczone pary obuwia. Dzisiaj poświęciłbym odrobinę więcej funduszy i na nieużytkowe poddasze zrobiłbym oddzielne wejście, a tam taki boks garderobiany jak w tej reklamie Hainekena gdzie w pierwszej części kobitki piszczą na widok poustawianych szpileczek. Na piwo oczywiście również znalazłoby się miejsce : ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj poświęciłbym odrobinę więcej funduszy i na nieużytkowe poddasze zrobiłbym oddzielne wejście, a tam taki boks garderobiany...

 

Kolejne schody? Przecież to niepraktyczne :rolleyes:

Wracając do tematu, męczy nas zmora większości gotowych projektów, za mało wszelakiej maści schowków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne schody? Przecież to niepraktyczne :rolleyes:

Wracając do tematu, męczy nas zmora większości gotowych projektów, za mało wszelakiej maści schowków.

Na nieużytkowe poddasze to zazwyczaj schody typu właz. Takie mam teraz w ilości sztuk 1. Koszt żaden, tylko czy po buciki paniusie by chciały tam wchodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z piwnicy, bo było mi za drogo. Teraz żałuję, bo przy remoncie/awarii problem jest z pociągnięciem/wymianą rur, podłączeniem gazu (dopiero niedawno uzbroili moją okolicę w gaz). A tak poprowadziłbym wszystko piwnica i nie byłoby problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co nie zrobili plują sobie w brodę i muszą sobie jakoś uzasadnić swój wybór decyzję.

 

: D, u mnie mógłbym tam od razu pieczarki hodować. Tylko najpierw system odsączania z nadmiaru wody musiałby powstać. Jeśli jest spadek na działce to się zgodzę, wydatek może niewielki. Wtedy to i garaż z automatu można wykonać gdy jest na to miejsce. Nie wiem co zrobić z ponad setką metrów nad głową na nieużytkowym poddaszu, więc piwnicy nam nie brakuje na pewno i nie plujemy sobie w brodę oraz niczego nie uzasadniamy. Skąd takie pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...