Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wracając do głównego tematu, ostrzegam przed fachowcami którzy mówią, że mogą zrobić wszystko choć nie jest to ich branża. Np. Stolarz przy montażu mebli kuchennych mówi, że podłączy kuchenkę, zmywarkę itd. bo wszystkim tak robi i umie, a pieczątki od elektryka przyniesie do kart gwarancyjnych. Nie róbcie tego! U mnie kuchnia tak funkcjonowała dość długo, ale jak coś przestało działać zawołałam elektryka. Pierwsze pytanie A KTO PANI TAK PODŁĄCZYŁ KUCHNIE. MASAKRA. TO CUD ŻE TO DZIAŁAŁO TYLE CZASU. :bash:Brać ludzi tylko z polecenia, tylko ze sprawdzonych źródeł, najlepiej zobaczyć tą ich pracę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, pozostaje się tylko zgodzić - fachowców należy brać tylko z polecenia. Do nas przyszedł facet, który się reklamował na osiedlu jako złota rączka, niestety był głównie... złotousty :) Tzn. dużo gadał, a zrobić potrafił niewiele. My jesteśmy właśnie na etapie urządzania domu, więc sporo błędów jeszcze przed nami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę załuję położenia paneli w kuchni. To znaczy mam salon połączony z kuchnią i z korytarzem, więc pomyślałam, że będzie ładniej jak wszędzie będą panele. Po czasie okazało się, że to bardzo niepraktyczne... Panele w kuchni się bardzo brudzą, a nie mogę ich myć wodą tylko specjalnym środkiem... Zupełnie bez sensu. Gdybym miała się drugi raz decydować, to w części kuchennej położyłabym płytki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jest to potrzebne (sąsiedzi nie mają i nic się nie dzieje), a wygląda źle. Nie mogę nigdzie dokupić aluminiowych "teowników", które jako jedyne mi odpowiadają do zasłonięcia tych szpar (jako jedyne były całkiem płaskie i miały tylko 1 cm szerokości). Kupiłam ostatnie dwie sztuki w którymś z marketów budowlanych (chyba w Praktikerze) i nie mogę więcej, bo już ich nie sprowadzają. I szlag mnie jasny trafia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 15 lat mieszkam bez wanny. Brodzik mam na tyle głęboki, że nawet karp w grudniu mógłby sobie popływać ;)

 

Jestem kobietą a wolę prysznic :p To tak apropo tego co Autorus napisał ;)

 

U nas wanna i prysznic, do tego w jednej dużej łazience ;) Mimo, że używam tylko prysznica od kilku ładnych lat (a dodam że w mieszkaniu mieliśmy wannę, z kotarą, mimo to zawsze wchodziłam i robiłam sobie szybki prysznic) uważam że wanna jest potrzebna, choćby przy małych dzieciach to wygoda (choć wiem że nie każdy takie jeszcze ma lub w ogóle może nie mieć ;) ) albo jak mi się kiedyś odwidzi na starość i zapragnę długich kąpieli w wannie, to ona tam stoi i czeka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Ponownie nie malowałbym klatki schodowej, tylko położył tapetę. Ściany malowane wyglądają estetycznie i elegancko, ale niestety szybko ulegają zabrudzeniom domowników. Wychodząc po schodach domownicy podpierają się niestety o *ścianę, nie o poręcz balustrady :/

 

Zawsze można olejną lamperię pierdyknąć :D

 

A poważnie, to popieram, mam podobne spostrzeżenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klatki zazwyczaj są niemałe, ale farby ceramiczne też już są nie tak drogie jak kiedyś. W LM jest teraz promocja na Magnata, 2,5l za stosunkowo nieduże pieniądze (około 70zł). W tzw ciągach komunikacyjnych tapeta musi być już wysokiej jakości, bo długo nie pobędzie w stanie nienaruszonym. No i bez rusztowania raczej się jej poprawnie nie przyklei.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...