Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

W zeszłym roku remontowałam mieszkanie. W pierwszej kolejności zrobiłam łazienkę bo jest to mój czuły punkt. Projekt z doborem sprzętów przygotowała mi Pani architekt, a towar zakupiłam po bardzo dobrych cenach w sklepie internetowym MODEROWANO. Nie oszczędzałam na kaflach i bateriach, ale jestem zadowolona ze swojej decyzji, efekt się opłacił i przeszedł nawet moje najśmielsze oczekiwania. Projekt był zamówiony też w sklepie internetowym w całości go zrealizowałam- okazał się dużą pomocą dla wykonawcy, a zapłaciłam za niego symboliczna kwotę.

 

Nie próbujcie bawić się samemu w złota rączkę, bo zawsze coś pójdzie nie tak. Lepiej oddać sprawy w ręce fachowców - to zaoszczędza czas i nerwy.

Edytowane przez finlandia
Reklamy są niezgodne z regulaminem forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ogromnym błędem było podczas planowania szaf w moim mieszkaniu, zrobienie półek na rzeczy męża bardzo wysoko. on jest wysoki to dosięgnie, myślałam sobie. Jestem niska i tam nie dosięgam. Bardzo to utrudniło nam obojgu życie. On conajwyżej tylko coś czasem stamtąd wyciąga, niechętnie bo też musi wtedy patrzeć raczej w górę niż na wprost i nie widzi dokładnie co tam ma. a najgorsze jest to, że to ja muszę uprane rzeczy tam umieścić! na nic sie zdały prośby aby zaniosl wszystko uprane i uprasowane (przeze mnie!) do swojej szafy! bo on się zgadza, ale nie teraz a potem zapomina!!!! przecież nie trzeba facetowi co pół roku przypominać, jak powiedział że zrobi to zrobi :-( i jakoś cos tam wrzucę, ryzykując życie stawaniem na stołku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz białe kafle w pokoju kuchni i korytarzu i w dodatku błyszczące. Z początku się rodzince podobało ale teraz moja żona nie może sobie z nimi poradzić. Wpadła w jakąś obsesję czystości. Nie można chodzić w mieszkaniu w butach, na boso w spoconych stopach, żadnych wizyt znajomych ze zwierzętami bo każda planka, odcisk, paproch jest widoczny:mad::mad: Lubimy czarno białe wnętrza,a mieszkanie jest małe więc myśleliśmy, że taka podłoga rozświetli i powiększy optycznie przestrzeń. Pod tym względem się sprawdziło ale chyba na gładką błyszczącą podłogę już się w nowym lokum nie zdecydujemy. W gazetach z kolorowymi zdjęciami wygląda efektownie ale zupełnie nie praktyczne. Chyba że ma się panią do sprzątania....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromnym błędem było podczas planowania szaf w moim mieszkaniu, zrobienie półek na rzeczy męża bardzo wysoko. on jest wysoki to dosięgnie, myślałam sobie. Jestem niska i tam nie dosięgam. Bardzo to utrudniło nam obojgu życie. On conajwyżej tylko coś czasem stamtąd wyciąga, niechętnie bo też musi wtedy patrzeć raczej w górę niż na wprost i nie widzi dokładnie co tam ma. a najgorsze jest to, że to ja muszę uprane rzeczy tam umieścić! na nic sie zdały prośby aby zaniosl wszystko uprane i uprasowane (przeze mnie!) do swojej szafy! bo on się zgadza, ale nie teraz a potem zapomina!!!! przecież nie trzeba facetowi co pół roku przypominać, jak powiedział że zrobi to zrobi :-( i jakoś cos tam wrzucę, ryzykując życie stawaniem na stołku...

 

Polecam drabinkę. Mam i korzystam. Stoi w garderobie i jak trzeba, rozkładam. Coś takiego:

http://www.domid.pl/mala-drabinka-dwustopniowa-mini-2,3,334,322?gclid=Cj0KEQjw-46sBRD7x6P0stibwbsBEiQAoMi4ZrKF4va5WewfGxRX-tZW22GM4-oA56PodjYs5PxU_voaAjba8P8HAQ

 

Albo wyższa, to się przyda do wieszania firanek albo mycia żyrandoli.

Edytowane przez amalfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kurka siwa, weź idź po te drabinke za każdym razem jak chcesz głupie spodnie tam położyć! a wiecznie nie będzie stała w tym miejscu bo by się dolna szafa nie otworzyła... drabinkę to ja mogę przystawiać do półki na rzeczy za małe, czy zimowe/letnie raz na jakis czas, a nie co 2 dni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kurka siwa, weź idź po te drabinke za każdym razem jak chcesz głupie spodnie tam położyć! a wiecznie nie będzie stała w tym miejscu bo by się dolna szafa nie otworzyła... drabinkę to ja mogę przystawiać do półki na rzeczy za małe, czy zimowe/letnie raz na jakis czas, a nie co 2 dni...

 

Popieram pomysl amalfi z drabinka. Nie musisz po nia chodzic na kazdym razem, mozesz ja miec w sypialni (czy gdzie tam masz ta szafe) na stale. Zlozona nie zajmuje duzo miejsca, jak nie jest potrzebna, skladasz i stawiasz obok szafy (albo chowasz do szafy, to jest naprawde malutka drabina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zastanowię się następnym razem, czy obudować wannę glqazurą. A jeśli już, to w taki sposób, aby można ją było wyjąć i wymienić.

Obecnie mam wciąż piękne kafle, ale wannę już bym kupiła nową (dobrej jakości akryl, lecz i tak się zużył po latach). Nie mogę tego zrobić bez rozwalania łazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Zastanowię się następnym razem, czy obudować wannę glqazurą. A jeśli już, to w taki sposób, aby można ją było wyjąć i wymienić.

Obecnie mam wciąż piękne kafle, ale wannę już bym kupiła nową (dobrej jakości akryl, lecz i tak się zużył po latach). Nie mogę tego zrobić bez rozwalania łazienki.

A bo to sie robi najpierw slelaz np.z BK,nastepnie okleja glazura a na koncu osadza sie wanne.

Wtedy z wymiana wanny nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo to sie robi najpierw slelaz np.z BK,nastepnie okleja glazura a na koncu osadza sie wanne.

Wtedy z wymiana wanny nie ma problemu.

 

U mnie jest wanna ogromna, od ściany do ściany, sprawa jest bardziej skomplikowana, ale pewno dałoby się to zrobić inaczej :)

No i przede wszystkim nie powinnam jej była używać do mycia i prania co niektórych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...