Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Taka jest prawda trzeba uważać żeby nie przesadzić z wielkością domu sam mam 160m2 + piwnice i ani m2 więcej bym nikomu nie doradził chyba że dom z pokojówką. Niestety odkurzacz centralny który posiadam jest ułatwieniem ale nic w temacie sprzątania nie pomaga, po prostu sam nie odkurza :mad:.

 

Początkowo niektóre czynności nawet cieszą. Nowy dom sprząta się i upiększa z przyjemnością. A potem wszystko powszednieje i zaczyna denerwować. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nasz pies niestety będzxie mieszkał na dworze w kanciapce, bo żona powiedziała, ze parkiet tego nie wytrzyma. Nie wierzyłem że parkiet za tyle hajsu może tak sie zachowywac, ale dzięki za recenzję ;)/ Co do tapicerki ja zdecydowanie odradzam "skórę" ekologiczną. wyciera się to po roku, wygląda nieestetycznie nie ważne czy w jasnym czy w ciemnym kolorze. Dodam może jeszcze, że nie jest fajnym rozwiązaniem wc razem z lazienką. Jeśli tylko jest możliwość to montować oddzielnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tam palicie f.5? I co ta szyba taka brudna? :)

szyba w miarę czysta to szamoty brudne

Ogólnie palę niewygodne dokumenty firmowe, widzisz co się dzieje Panie w polityce inwigilacje,przeszukania, te rzeczy trza pozbywać się dowodów czym prędzej.

http://images78.fotosik.pl/380/5a148c812ab30d31gen.jpg

 

http://images77.fotosik.pl/381/fb03e05abc7ebac4gen.jpg

 

http://images76.fotosik.pl/381/46d425560957c452gen.jpg

 

http://images78.fotosik.pl/380/8f7918405c7e4530gen.jpg

 

tak czy siak nie potrafię wypalic po bokach szamotów.

W metrowym wkładzie nie jest to moim zdaniem mozliwe a palę 3 letnim dębem tylko tak to robię(niewielki załadunek) by nie miec po godzinie 25oC i oto efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba w miarę czysta to szamoty brudne

Ogólnie palę niewygodne dokumenty firmowe, widzisz co się dzieje Panie w polityce inwigilacje,przeszukania, te rzeczy trza pozbywać się dowodów czym prędzej.

 

tak czy siak nie potrafię wypalic po bokach szamotów.

W metrowym wkładzie nie jest to moim zdaniem mozliwe a palę 3 letnim dębem tylko tak to robię(niewielki załadunek) by nie miec po godzinie 25oC i oto efekt.

 

f.5 a co to za parkiet macie bo fajnie wyglada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po remoncie mieszkania - na podłogach mam panele, z tego co tu wyczytałam - po paru latach będzie mnie czekać wymiana. No ale niestety na parkiet nie było mnie stać. Co do kuchni - na dole mam same szuflady i to rozwiązanie się sprawdza. Natomiast siostra upiera się w swojej kuchni na rozwiązania typu cargo - dobrze znać krytyczną ocenę tego rozwiązania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po remoncie mieszkania - na podłogach mam panele, z tego co tu wyczytałam - po paru latach będzie mnie czekać wymiana. No ale niestety na parkiet nie było mnie stać.

 

Ja bym tak się nie napalał na parkiet na twoim miejscu. Zbyt kosztowny i trudny w utrzymaniu. Panele jak zniszczysz to nie będzie ci przynajmniej szkoda i wymienisz na jakieś inne za jakiś czas. Odnośnie paneli to w mieszkaniu które wynajmujemy mamy jakiś najtańszy badziew i dopiero teraz (po 6ciu latach) zaczynają pojawiać się "zonki" typu wypaczenia, pęknięcia, ukruszenia itp. uwzględniając przy tym dwoje małych dzieci i ciągłe mopowanie. Więc jeśli masz na podłodze jakieś lepsze panele to spokojnie powinny poleżeć parę ładnych lat. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę duże psy :D

Ale w zyciu jest tak ze nie wszystko co lubisz , możesz :) a ten pśiur ma włosy i ma mnie nie uczulać a efekt taki ze jak czuję karmę dla psa to juz mam cisnienie nie mówiąc o oczach.

dlatego jak się wk..wię to kominek spory spokojnie psinka zmiesci sie weń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, uważaj :mad: Jeszcze się jakiś lewak trafi i kłopoty murowane. Gender mówi, iż ważniejsze jest zwierzę niż człowiek a każde zboczenie jest jak najbardziej normalne wręcz lepsze i fajniejsze.

Jak bym słyszał moją ...czekam na obiad a ona mowi ze pies pierw dostaje --- czyli co zwierzę ważniejsze ????

tak AŻ sporego kominka to ja nie mam co by dwóch weń ten tego teges...

no chyba ze śladami Kajetana P i ćwiartujemy ćwiartujemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po remoncie mieszkania - na podłogach mam panele, z tego co tu wyczytałam - po paru latach będzie mnie czekać wymiana. No ale niestety na parkiet nie było mnie stać..

 

Zależy co kupisz. Moje panele dziś wyglądają prawie tak samo dobrze jak parę lat temu, a człapią po nich jeszcze 2 duże psy. Napisałam prawie, bo sama sobie je porysowałam w jednym pokoju przesuwając gigantyczną szafę. Przeżyły nawet zalanie wodą z pralki, ale pewnie dlatego, że od razu tą wodę starłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...