Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

O pomieszczenie w bloku z wielkiej płyty epoki Gierka,w którym siedząc na sedesie trzeba było podkurczać nogi, żeby nie zostały w przedpokoju,

 

 

Te kibelki blokowe rodzą jeszcze inne zagrożenia - znajoma złamała nogę i miała ją w gipsie, zero szans na zamknięcie drzwi, jak szła do toalety, to musiała rzucać hasło rodzinie gdzie idzie - żeby nie wychodzili z pokojów. Jednak dość krępujące...

 

 

pozdrawiam

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wystarczy zamontowac drzwi zeby otwieraly sie na zewnatrz, a nie do wewnatrz i po problemie.

 

 

:-)) Chyba nie miałaś do czynienia z taką toaletą, spróbuj tam zainstalować drzwi otwierane do wewnątrz, wtedy nawet wejść by się tam nie dalo, bo skrzydlo drzwi zatrzymałoby się na muszli, więc w sumie i problemu z zamknięciem też by nie było :wink:

 

pozdrawiam

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zamontowac drzwi zeby otwieraly sie na zewnatrz, a nie do wewnatrz i po problemie.

 

 

:-)) Chyba nie miałaś do czynienia z taką toaletą, spróbuj tam zainstalować drzwi otwierane do wewnątrz, wtedy nawet wejść by się tam nie dalo, bo skrzydlo drzwi zatrzymałoby się na muszli, więc w sumie i problemu z zamknięciem też by nie było :wink:

 

pozdrawiam

Basia

 

jak sobie to wyobraziłem to prawie z krzesła spadłem ze śmiechu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale plus takiego kibelka ze jak sie zalatwia ktos wstawiony to wieksze prawdopodobienstwo ze trafi do muszli, bo obija sie o sciany.( wszystkie sa dosc blisko :D)

 

Nieee... no co Ty opowiadasz ... dobry spaw lądował za muszlą z tyłu - bo się spawający nie mógł nachylić, do nachylania się nad muszlą potrzebne jest miejsca za spawającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też powtórzę - NIGDY WIĘCEJ jasnych podłóg (szczególnie w kuchni!), niestety widać każdy paproszek, każdą najmniejsza plamkę - latam codziennie 3 x zamiatam i myję - NEVER !!! :evil:

 

 

Albo wybrać jasną "inaczej" :) Tak mogę powiedzieć o swojej (Gabes beige z Paradyża). Płytki są jasne, kremowe, ale mają czekoladowe smugi, takie trochę kojarzące się z polaniem jasnego kremu stopioną gorzką czekoladą. Jak się przyjrzeć, to widać jeszcze i szare smugi, więc chociaż podłoga jasna, ale baaaaaaaardzo maskująca:-)

Oczywiście nie znaczy to, że chcę zapomnieć do czego służy miotła i mop, ale każdy paproch czy kropla wody nie będzie mnie doprowadzać do nerwicy.

 

pozdrawiam

Basia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też powtórzę - NIGDY WIĘCEJ jasnych podłóg (szczególnie w kuchni!), niestety widać każdy paproszek, każdą najmniejsza plamkę - latam codziennie 3 x zamiatam i myję - NEVER !!! :evil:

 

 

Albo wybrać jasną "inaczej" :) Tak mogę powiedzieć o swojej (Gabes beige z Paradyża). Płytki są jasne, kremowe, ale mają czekoladowe smugi, takie trochę kojarzące się z polaniem jasnego kremu stopioną gorzką czekoladą. Jak się przyjrzeć, to widać jeszcze i szare smugi, więc chociaż podłoga jasna, ale baaaaaaaardzo maskująca:-)

Oczywiście nie znaczy to, że chcę zapomnieć do czego służy miotła i mop, ale każdy paproch czy kropla wody nie będzie mnie doprowadzać do nerwicy.

 

pozdrawiam

Basia

 

no myśmy tez wybrali kafelki jasne ale z mazajami, żeby właśnie troszkę maskowało - ale widocznie za mało maskujące te nasze smugi hihi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej gładkich jasnych kafelków na podłogach.

Można wiedzieć dlaczego?

 

ja też powtórzę - NIGDY WIĘCEJ jasnych podłóg (szczególnie w kuchni!), niestety widać każdy paproszek, każdą najmniejsza plamkę - latam codziennie 3 x zamiatam i myję - NEVER !!! :evil:

się tylko podpiszę NEVER !!!!!

pozdrawiam Gluś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej gładkich jasnych kafelków na podłogach.

Można wiedzieć dlaczego?

 

ja też powtórzę - NIGDY WIĘCEJ jasnych podłóg (szczególnie w kuchni!), niestety widać każdy paproszek, każdą najmniejsza plamkę - latam codziennie 3 x zamiatam i myję - NEVER !!! :evil:

się tylko podpiszę NEVER !!!!!

pozdrawiam Gluś

Jeśli na jasnych widać to na ciemnej podłodze to już nie wspomnę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...