Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Są:

AEG Favorit 84980 VI 90 cm, 4 prog., 4 temp., 12 zest., turbosuszenie, program 30 min., opcja 3 w 1

 

http://image.ceneo.pl/data/products/149893/product.jpg

 

o matulu - jestem w szuku

to moze jak juz bedzie moj domeczek stal i bede robila kuchnie zamontuje sobie i taka Wtedy wszystkie gary mi sie zmieszcza za jednym razem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ciekawe jak to będzie wyglądac; przyjda do mnie goście, a ja odwrócona do nich plecami będę zmywać naczynia ( zmywarka nie wchodzi w grę ! ), albo z salonu zobaczą piętrząca sie górę naczyń i garów.

Dlaczego zmywarka nie wchodzi w grę?? !!! :o Chyba, że masz samą porecelanę miśnieńską (bo nawet nowsze rosenthale można myć w maszynie)

Jak jest cicha to może zmywać nawet przy gościach i będzie przynajmniej zawsze frontem. :wink:

el-ka mam po prostu bardzo mała kuchnie i dlatego napisałam ,ze zmywarka nie wchodzi w grę , ogólnie z nieukrywaną radością chętnie stałabym sie posiadaczka takowej zmywary ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są:

AEG Favorit 84980 VI 90 cm, 4 prog., 4 temp., 12 zest., turbosuszenie, program 30 min., opcja 3 w 1

 

http://image.ceneo.pl/data/products/149893/product.jpg

 

o matulu - jestem w szuku

to moze jak juz bedzie moj domeczek stal i bede robila kuchnie zamontuje sobie i taka Wtedy wszystkie gary mi sie zmieszcza za jednym razem :wink:

Niestety pojemność zmywarki nie wygląda na większą niż zwykłej sześćdziesiątki - 12 kompletów - jest szersza, ale za to krótsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są:

AEG Favorit 84980 VI 90 cm, 4 prog., 4 temp., 12 zest., turbosuszenie, program 30 min., opcja 3 w 1

 

http://image.ceneo.pl/data/products/149893/product.jpg

 

o matulu - jestem w szuku

to moze jak juz bedzie moj domeczek stal i bede robila kuchnie zamontuje sobie i taka Wtedy wszystkie gary mi sie zmieszcza za jednym razem :wink:

Niestety pojemność zmywarki nie wygląda na większą niż zwykłej sześćdziesiątki - 12 kompletów - jest szersza, ale za to krótsza.

 

no niestety sama juz do tego doszlam uuuuuu a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie histeryzujcie z tym zlewem przy oknie.W dobie zmywarek jest on używany stosunkowo rzadko a przy odpowiednim "pomyslunku" jest nad nim widno i nie chlapie się szyb w oknie.Co prawda jestem facetem ale nie ma to jak płukanie sałaty w nad zlewem i gapienie się na drogę z okna - czyli kto z kiim i za ile ... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz ja :wink:

 

- nigdy więcej jasnej terakoty ani gresu, tylko ciemne kolory z maziajami

- nigdy więcej okapu z tzw. wkładem węglowym, totalna porażka

- nigdy więcej jasnych szafek w kuchni, mozna się urobic bo ciagle są brudne

- nigdy więcej zwykłego kranu w kuchni bez wyciaganej rury

- nigdy więcej wc razem z łazienką

- koniecznie oddzielne pomieszczenie na garderobe, pralnio-prasowalnio- suszarnie

- nigdy więcej drewnianej podłogi w przedpokoju czy wiatrołapie

- nigdy więcej żaluzji, mozna zwariować przy ich czyszczeniu

- nigdy więcej kanap z jasnej skóry

- nigdy więcej ławy ze szklanym blatem

 

narazie to tyle, jak sobie przypomnę coś jeszcze to dopisze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dałam nad schodami okno wyłazowe dla kominiarza a zarazem doświetla mi schody no i dużo taniej wychodzi niż świetlik :D

zaraz zazraz.... to ten kominiarz to niezly akrobata musi byc zeby wejsc przez okno wylazowe ktore jest nad schodami.. chyba ze czegos nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dałam nad schodami okno wyłazowe dla kominiarza a zarazem doświetla mi schody no i dużo taniej wychodzi niż świetlik :D

zaraz zazraz.... to ten kominiarz to niezly akrobata musi byc zeby wejsc przez okno wylazowe ktore jest nad schodami.. chyba ze czegos nie rozumiem

Tak jak większość jest akrobatami a drabina to nie łaska,hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dałam nad schodami okno wyłazowe dla kominiarza a zarazem doświetla mi schody no i dużo taniej wychodzi niż świetlik :D

zaraz zazraz.... to ten kominiarz to niezly akrobata musi byc zeby wejsc przez okno wylazowe ktore jest nad schodami.. chyba ze czegos nie rozumiem

Tak jak większość jest akrobatami a drabina to nie łaska,hehe :D

 

no ale jak.. na schodach drabine rozklada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie histeryzujcie z tym zlewem przy oknie.W dobie zmywarek jest on używany stosunkowo rzadko a przy odpowiednim "pomyslunku" jest nad nim widno i nie chlapie się szyb w oknie.Co prawda jestem facetem ale nie ma to jak płukanie sałaty w nad zlewem i gapienie się na drogę z okna - czyli kto z kiim i za ile ... :wink:
ja mam przy oknie i nie chlapie. Fakt, że mam troszkę wyżej okno a nie na równym poziome ze zlewem. Jedyne co mi przeszkadza to okno od zachodu. I wieczorami słoneczko "wali " mi po oczach i to jest okropne :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topic rewelacyjny. Od wczoraj studiuję a mąż z boku jęczy żebym przestała cały czas siedzieć przy kompie.

Skrzętnie notuję i jak sama coś wymyślę to dopiszę- budowę zaczynamy w kwietniu...

 

No może jedno mogę teraz skrobąć- nie polecam "fachowców" bez polecenia!!! Mam takich od ogrodzenia- szkoda gadać- tragedia i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to możemy sobie uścisnąć ręce - mój małż też marudzi, ba nawet wygraża, że odetnie mi prąd :D :D

 

a co do zmian to już wiem, że będę miała malutką spiżarkę, więc muszę zrobić więcej szafek w kuchni i koniecznie zlew (taki głęboki, roboczy) w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to będzie wyglądac; przyjda do mnie goście, a ja odwrócona do nich plecami będę zmywać naczynia ( zmywarka nie wchodzi w grę ! ), albo z salonu zobaczą piętrząca sie górę naczyń i garów.

el-ka mam po prostu bardzo mała kuchnie i dlatego napisałam ,ze zmywarka nie wchodzi w grę , ogólnie z nieukrywaną radością chętnie stałabym sie posiadaczka takowej zmywary ! :D

 

Polu, ja właśnie stałam się taką fanką zmywarki wiele lat temu, gdy kupiłam ją pierwszy raz do właśnie bardzo maleńkiej kuchni. Oczywiście była to 45-tka. Pozbyłam się jednej szafki, a mimo tego nie żałowałam. Ułatwiło to utrzymanie porządku w tej maleńkiej kuchni, właściwie wnęce kuchennej. Znikły piętrzące się gary, skończyło chlapanie wodą przy zmywaniu (zwłaszcza jak mąż dzielnie pomagał :wink: ). Jakoś pomieściłam naczynia (zwłaszcza, że część zawsze w zmywarce ! :lol: ). Dołożyłam tylko później dwie wiszące szafki wysoko. Dlatego i Tobie doradzam maszynę w tej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja nie mam jeszcze projektu, ale szukamy już parę lat i już mamy parę rzeczy, które w domu na pewno będą i których nie będzie.

A na razie mieszkamy w malutkim mieszkaniu i mogę napisać co mi w nim przeszkadza.

 

NIGDY

- betonu komórkowego i silki ze styropianem

- kuchni całkowicie otwartej na salon - koszmar

- paneli w kuchni

- normalnej kabiny prysznicowej - koszmar z myciem, ciągły brud, jedna wielka tragedia

- zlewozmywaku w rogu o kącie prostym

RACZEJ UNIKAĆ

- mebli brw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIGDY

- paneli w kuchni

 

Dlaczego?

Pytam, bo mam panele na całej otwartej części domu (w tym w kuchni) i nie widzę minusów. No, może jeden, związany z dużą powierzchnią do czyszczenia, ale gdybym położyła płytki, to powierzchnia by się nie zmniejszyła ;) Używałabym tylko innych srodków do mycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...