Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie spotkalam sie z problemem szczurow w przypadku mlynkow, one rozdrabniaja resztki w pyl i powstaje normalna woda podobna do tej po zmywaniu.Zreszta nie tylko z jarzyn czy owocow ale rowniez z miesa kosci osci itd.

Ja nikogo tez nie zamierzam przekonywac, ja uzytkowalam taki mlynek 2 lata i dzisiaj planujac kolejna kuchnie koniecznie chce go miec bo wiem jak bardzo jest przydatny w moim gospodarstwie domowym i moim stylu gotowania :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mielone jedzenie w kanalizacji to pozywka dla szczurow to jak jest z wyrzucaniem resztek na kompost? Moje resztki beda trafialy do oczyszczalni ekologicznej i nie wyobrazam sobie jakim cudem mialby sie tam dostac szczur. Predzej wlezie do kompostownika.

 

A na pytanie po co rozdrabniac to po to aby nie wyrzucac do kosza a smieci. U nas smieci sa odwozone co 2 tgodnie, tam gdzie sie budujemy raz na miesiac. Smrodek rozkladajacych sie resztek jakos mi nie odpowiada. Poza tym segreguje odpady i odapadki organiczne moim zdanie powinny albo trafiac na kompost albo wlasnie do kanalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abigail ja mysle ze to jest dokladnie odwrotnie jak piszesz, mlynek rozdrabnia pokarmy do mikroczasteczek i nie moga one stanowic zadnego pozywienia dla gryzoni, odwrotnie wlasnie jak wyrzucone do kosza na smieci.

Tutaj mozna poczytac na ten temat a dodatkowo wlasnie taki model zamierzam zakupic i przy dzisiejszym kursie dolara to dobra cena:

 

http://www.aglos.pl/index.php?products=product&prod_id=2174

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W calym domku okna od wewnatrz mam w kolorze ale tylko w salonie i kuchni.

W 2 sypialniach, biurze i skrytce zrobilam biale i to nie ze wzgledu na koszty tylko myslalam, ze bialy kolor w sypialniach bedzie lepiej pasowac do wystroju, nigdy wiecej bialych okien!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W calym domku okna od wewnatrz mam w kolorze ale tylko w salonie i kuchni.

W 2 sypialniach, biurze i skrytce zrobilam biale i to nie ze wzgledu na koszty tylko myslalam, ze bialy kolor w sypialniach bedzie lepiej pasowac do wystroju, nigdy wiecej bialych okien!!!

A ja dokładnie odwrotnie - obecnie mam w całym domu okna obustronnie w kolorze złoty dąb - w następnym, którego pewnie nie będzie, ale okna może kiedyś wymienie, od wewnatrz chcę białe. Kolor straznie zobowiązuje, myślę o wystroju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie natury praktycznej dot. wyciąganej słuchawki prysznica w bateriach wannowych. Czy np. w trakcie kąpania kiedy słuchawka jest wyciągnięta woda nie cieknie po wężyku do dziury?
Pewnie cieknie i dlatego trzeba przygotować się na jej zbieranie i odprowadzanie do kanalizacji. Gdzieś był podobny temat związany z bateriami stojacymi i zbieraniem się dookoła niej wody.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie natury praktycznej dot. wyciąganej słuchawki prysznica w bateriach wannowych. Czy np. w trakcie kąpania kiedy słuchawka jest wyciągnięta woda nie cieknie po wężyku do dziury?
Pewnie cieknie i dlatego trzeba przygotować się na jej zbieranie i odprowadzanie do kanalizacji. Gdzieś był podobny temat związany z bateriami stojacymi i zbieraniem się dookoła niej wody.

 

Zgadza się było coś wyżej ale na temat wody stojącej na płytkach koło baterii. A ja bardziej idę w kierunku wody, która wlatuje w otwór, w którym umieszcza się słuchawkę. Czy ta woda cieknie pod wannę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się było coś wyżej ale na temat wody stojącej na płytkach koło baterii. A ja bardziej idę w kierunku wody, która wlatuje w otwór, w którym umieszcza się słuchawkę. Czy ta woda cieknie pod wannę?

 

Patrz wyżej - tamta dyskusja dotyczy też tego o co pytasza.

A tak w ogóle, to co nie ten wątek (patrz temat) :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie polecam baterii z wyciągana wylewką- mam taką w kuchni - jest dość niska, ciężko nalewa się wodę do czajnika, mozna ją wyciągnąć, ale jakoś tak nie jestem przekonana- kombinuję ja by tu wócić do takiej zwykłej- wysokiej :roll:

No i jasne fugi na podłodzie- rzeczywiście średnio sie sprawdzają- wyglądają ładnie, ale to mycie.....

Z fajnych rozwiązań- pralnie obok łazienki - jest super :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Genialne i świetnie wyglądają! Ogromne dzięki za namiary! :D Ja się już sporo naszukałam odpowiedniej i miałam dokładnie takie obawy o jakich pisze Edi. Teraz wiem co mam kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi,

 

ja nie polecam baterii z wyciągana wylewką- mam taką w kuchni - jest dość niska, ciężko nalewa się wodę do czajnika (...)

 

to może napisz jakiej (konkretnie) baterii nie polecasz ? Po tym, ze niska i wyciagana trudno czasem oszacowac, "co autor ma na myśli".

 

Jak tak dalej pójdzie, to ktoś zaraz nie będzie polecał swojego męża, bo chrapie ;-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...