Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Stary dom będzie kiedyś naszym domem - remont domu z lat 70' - komentarze


Recommended Posts

Monika, okna mam grafitowe ale od srodka sa biale...

moj maz i tak od okolo roku gada mi w kolko ze planuje zrobic ich wymiane na drewniane, czego ja sie boje, bo wiadomo, drewniane sa trudniejsze w utrzymaniu..pcv bierzesz scierke i lecisz, a tu...:rolleyes:;)

 

Ja zaliczam sie do kobiet tych z wolnego tempa budowlanego.. wolniej a dokladniej... jezeli chce cos miec a to kosztuje, to wole poczekac i nazbierac na to, niz kupic cos tanszego, ot takie dzialanie ;) nie mam nic do tanszych rzeczy, tylko chodzi mi o to ze jak cos mi sie podoba i chce to miec to robie wszystko zeby w jakis sposob to osiagnac. O! :D

 

Monika, spokojnie, co sie odwlecze to nie uciecze :hug:

 

popatrz u mnie dopiero na dniach beda montowane pozostale okna dachowe...mamy tylko 3 zalozone a brakowalo jeszcze 5szt;)

te pieniadze przeznaczalismy na co inne... a ze w kwietniu bylismy w PL to tak z impulsem zlozylismy zamowienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 215
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mmelisa drewniane... No ja jestem po Twojej stronie :D Możemy sobie ręce podać, bo ja też z tych co wolą poczekać i mieć, coś co się bardziej podoba :yes:

Lusia nie wiem jeszcze jaką dachówkę, wiem tylko kolor :D

 

No i uwaga... W przyszłym tygodniu zalewamy chudziaki, mąż zamówił już piasek i majstra :D Moja ciężka praca się opłaciła, mąż nie mógł już odkładać tego (chociaż ja przypłaciłam to uszczerbkiem na zdrowiu) :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 5 months później...

Hej hej :) wpadam z rewizytą :) faktycznie ciężko wszystko pogodzić i dopilnować ale staram się jak mogę :D dobrze, że już gdzieś tam widać koniec... bo jakbyśmy dopiero mieli zaczynać to byłoby gorzej. A jak Wasze plany na przyszły rok? bo w tym to już nie bardzo uda nam się z czasem- mam wrażenie że wyjątkowo szybko ten rok przeleciał Ty też tak masz?

 

Pozdrawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...