Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Prosze pomozcie- aranzacja pierwszego mieszkania kuchnia i lazienka


Krzychu1988

Recommended Posts

Witajcie

 

Probuje sie zadomowic na tym forum. Korzystajac z waszych doswiadczen chcialbym spelnic swoje marzenia. Stoje przed trudnym etapem w zyciu- wykonczenie i aranzacja wlasnego mieszkania. Dodam, ze to moje pierwsze kroki.

 

Pod koniec stycznia odbieram klucze od mieszkania i wtedy wlasnie zacznie sie prawdziwa zabawa. Dlatego tez chcialbym was poprosic o rade i pomysly. Najbardziej zalezy mi na kuchni i lazience, poniewaz te dwa pomieszczenia chce wykonczyc jako pierwsze. Szukam pomyslow pomagajacych w jak najlepszym zagospodarowaniu przestrzeni, tak w kuchni jak i w lazienki. Moze macie pomysly na reszte mieszkania, ciekawe schowki, meble, jak schowac duzo rzeczy na tak malej powierzchni. Z pierwszego pokoju chcialbym zrobic pokoj do pracy, regaly, biurko do komputera i moze jakies lozko dla gosci. Drugi pokoj to sypialnia, za wyjatkiem lozka i stolika nocnego moze rowniez i tu udaloby sie cos wstawic. Z drugiej lazienki bedzie garderoba, polki i wieszaki. A co z duzym pokojem tego jeszcze nie wiem sam. Chcialbym by stal tam stol aby wspolnie moc jesc. Bede bardzo wdzieczny za Wasza pomoc.

 

Ponizej zamieszczam projekt mieszkania:

 

https://picasaweb.google.com/lh/photo/MPDfIf-owv8nOI1y_JROqtMTjNZETYmyPJy0liipFm0?feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje serdecznie za zainteresowanie.

 

To zupelnie inne spojrzenie na moje mieszkanie niz moje. Mieszkanie odbiore w stanie deweloperskim ale chcialbym ograniczyc burzenie scian. O przesunieciu drzwi sam myslalem. Wszystkie okna za wyjatkiem lazienki kuchni i garderoby sa do ziemi. dodatkowo scianka dzialowa w kuchni ma jedynie 100 cm wysokosci.

 

Chcialbym zaprezentowac wam moj pmysl na mieszkanie. Prosze o krytyke :D. Kilka miejs zostalo pustych poniewaz nie wiem jak je zagospodarowac. Moze bedzie to dla was natchnienie do jakis zmian.DSC_0012 - Kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o narożnym wyjściu albo przesunięciu umywalki. Mimo wszystko wole mniejszą łazienkę a większy gabinet. Łazienkę chciałbym mieć z prysznicem. Fajnie by też było aby mieć schowek na jakieś drobiazgi.

 

A co myślicie o kuchni, o wyspie i jej zagospodarowaniu z drugiej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

kolejny weekend jest za nami. Zblizam sie do dnia w ktorym odbiore klucze. Jezdzenie po sklepach, porownywanie cen tez jest juz za mna. Szukalem tez wykonawcy kuchni i lazienki ale nadal nic godnego uwagi nie znalazlem.

 

Znalazlem kilka programow do projektowania wnetrz i zamierzam sie nim pobawic w tym tygodniu. Jak cos stworze to napewno wam pokaze.

Czekam na wasze inspiracje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...