Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...


mugatka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 788
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziękuję wszystkim za porady ! zamówię sobie na próbe materiał po 0.5 m, żeby dopasowac wzór a potem się zobaczy :)

 

Mollik Twoje sówki uwielbiam od dawna ! w ogole cała Twoją twórczość - nie tylko szyciową ;) i czekam niecierpliwie na Twój wątek na FM :)

 

ja znowu z prośbą - pokazuje malutkie DIY - szafka łazienkowa z giełdy staroci ;) dumam nad uchwytami -i wydumać nie mogę ;) na razie jest tymczasowy - kupiony w necie, niestety metal zupełnie nie pasuje do szarości szafki. Pojemniki na kosmetyki tez tymczasowe - znowu brak pomysłu co dać. może podpowiecie?

szafkalazienkowaprzed.jpg

szafkapo.jpg

Edytowane przez Kamilcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję dziewczyny :)

Kamilcia - z uchwytami nie pomogę niestety ale na kosmetyki możesz zrobić sobie koszyczki sama z gazet, będą wyglądały jak wiklinowe no i rozmiar będziesz mogła zrobić jaki chcesz :)

co do swojego wątku na forum to nadal myślę bardzo intensywnie ;) chociaż jeszcze nie bardzo mam co pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilcia i jaką farba malowałaś, akrylem do metalu i drewna jak radzono?

 

od lat maluję akrylowymi do drewna i metalu - nie mogło więc tym razem być inaczej ;) blat dodatkowo polakierowałam jedna warstwa matowego Fluggera- również wodnego. Tylko tym razem eksperymentowałam z nową firmą od farb- przypadkiem w Castoramie znalazłam, postanowiłam wypróbowac ;)

 

 

 

wszystkie co znalazłas cudne, ale ta chyba najbardziej pasuje ! ta ostatnia jest kremowa- mam matowe cegiełki białe i gryzie się kremowy z nimi ;) Ta zamontowana teraz jest porcelanowa własnie kremowa z obwódka niby stare srebro-nie pasuje

 

martaibartek - własnie obawiam się troche tej wikliny- żeby za bardzo nie wejść w rustykalno wiejski klimat łazienki - ona ma byc ciut bardziej "elegancka" niz dolna ;)

 

Mollik o nie, do papierowej wikliny to ja juz cierpliwosci nie nabędę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martaibartek - własnie obawiam się troche tej wikliny- żeby za bardzo nie wejść w rustykalno wiejski klimat łazienki - ona ma byc ciut bardziej "elegancka" niz dolna ;)

 

Mollik o nie, do papierowej wikliny to ja juz cierpliwosci nie nabędę ;)

 

A metalowe, jak puszki? Oraz ceramiczne na drobiazgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A metalowe, jak puszki? Oraz ceramiczne na drobiazgi

 

najbardziej się do metalowych przychylam własnie. tylko czy znajdę cos ciekawego... Ew w zastępstwie- drewniane malowane na szaro +szablon.

 

Martaibartek bardzo elegancko nie bedzie, ale leciutko ;) a na pewno bardziej niz w łazience dolnej ;)

 

a co do dylematów - jak już Was zasypuję pytaniami - nie mam pomysłu na okno również - na razie jest zazdrostka z ... tła fotograficznego :rotfl: Skłaniam się ku delikatnej podpiętej zasłonce do wys parapetu. Tylko właściwie od dołu też powinno byc zasłonięte - dla komfortu użyytkowania ;) Rolety w ramie okiennej raczej odpadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co pokazała Mollik aż wstyd cokolwiek pokazywać

podusia dla koleżanki

http://img845.imageshack.us/img845/5210/p1150043jpg.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Króliczek dla mojej Ali

http://img824.imageshack.us/img824/2741/p1150009jpg.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mollik jakie Ty cuda produkujesz ... odnalazłam Twojego bloga - idę podziwiać ....:jawdrop:

Kamilcia wybrałaś tkaninę na zasłony ? zdecydowałaś którą ? ja kupiłam dziwną tkaninę i czekam na przesyłkę ... czekam czy się zawiodę czy też nie ...

metamorfoza szafki ... super... złote rączki masz dziewczyno... :)

Diana Twoje malowane oczęta to dla mnie coś nie do ogarnięcia... jakich farb używasz ? podpowiesz coś więcej ... możesz zrobić zdjęcia podczas tworzenia tych oczek ? plisss... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilcia wybrałaś tkaninę na zasłony ? zdecydowałaś którą ? ja kupiłam dziwną tkaninę i czekam na przesyłkę ... czekam czy się zawiodę czy też nie ...

metamorfoza szafki ... super... złote rączki masz dziewczyno... :)

 

na zasłony do "salonu" zamawiam po pół metra - bo na zywo musze przymierzyc, który mi podpasuje ;) a do dzieciowego zamówiłam wyścigówy :)

 

przemalowanie mebla na kolor to zadna filozofia- zreszta sama malujesz to wiesz :) to li i jedynie żmudna dłubanina ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mugatko, używam farb do tkanin firmy Fevicryl, dzięki temu że są do tkanin po 2 dniach od malowania można je przeprasować i się nie spierają, co do zdjęć jak maluje to zrobie przy kolejnym króliczku i wyślę Ci na maila, w necie nie upowszechniam, bo oczy są dość charakterystyczną cechą moich zabawek, a jakbyś szybciej napisała to już byś fotki miała bo wczoraj malowałam 2 króliczkom

http://imageshack.us/a/img40/9238/p1150061jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...