Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

................VIP Club.........................


marimag

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 30,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • marimag

    10298

  • bogumil

    2217

  • bionda

    1933

  • Bastki

    1507

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Włodek, bo poproszę o bana dla Ciebie. PLEASE, Facet, skoro jesteś taki dyskutnik, to znajdź sobie właściwe forum i nie udawaj, że my jesteśmy mniej intelgentne od Ciebie. Zresztą... już piszę do moderatorów jaki nam się tu na forum zaszczepił mól umysłowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pusia, usuwamy swoje posty na powyższy temat?

 

A może nie?? Wiesz co, wczoraj z ciekawości przeczytałam 2 wątki spiskowe tego kolegi i tak się ubawiłam do łez, że może kogoś skuszą te nasze wpisy i też się rozerwie. To lepsze od kabaretu :D

No chyba, ze Mari sobie życzy żeby usunąć to nie ma sprawy :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudzi się ten facet, ale mnie jego rozrywki nie wciągają. Niech sobie zaprosi kumpli na grilla i niech się tam wyzwierzęcają na te płytkie, sformułowane z pominięciem tolerancji, a co gorsza z pominięciem wiedzy, spreparowane tematy. Do mojego ogródka takich nie wpuszczam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudzi się ten facet, ale mnie jego rozrywki nie wciągają. Niech sobie zaprosi kumpli na grilla i niech się tam wyzwierzęcają na te płytkie, sformułowane z pominięciem tolerancji, a co gorsza z pominięciem wiedzy, spreparowane tematy. Do mojego ogródka takich nie wpuszczam.

 

Nie, no ja też nie wpuszczam, kompletnie nie mój typ człowieka.

Nawet nie wiedziałam, że takie egzemplarze istnieją.

Dlatego taki stan osłupieniowy zaliczyłam wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mając świadomość istnienia takich oszołomów nawet wśród podobno oświeconej części społeczności ludzkiej, jaką są dziennikarze, od lat korzystam z "osobistego filtru" mojego J :) i nie czytam gazet (poza tymi, które sama łamię) i nie oglądam tv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mając świadomość istnienia takich oszołomów nawet wśród podobno oświeconej części społeczności ludzkiej, jaką są dziennikarze, od lat korzystam z "osobistego filtru" mojego J :) i nie czytam gazet (poza tymi, które sama łamię) i nie oglądam tv.

 

No to ja podobnie - z troski o swoją psychikę od lat nie czytam gazet, nie oglądam żadnych programów informacyjnych w TV ani w necie, ostatnio nie włączam w ogóle TV tzw. publicznej, unikam polityki w każdym wydaniu.

Ale o istnieniu takich oszołomów nie miałam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to jesteś lepsza ode mnie. Maciarewicz to obcy temat pewnie dla Ciebie, a to przecież taki wariat, o którym nie da się nie wiedzieć.

Ja mam prasówki przy śniadani. J czyta wszystko jak leci i sonduje mnie potem tematycznie. Decyduję o czym dyskutujemy napychając brzuchy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciarewicz to obcy temat pewnie dla Ciebie, a to przecież taki wariat, o którym nie da się nie wiedzieć.

 

No tak wiem kto to jest, ale to tyle i wystarczy.

Nie uzyskuję informacji na temat jego wyczynów.

U nas jest zakaz rozmów o polityce przy spotkaniach rodzinnych/znajomych/przyjaciół.

A gdy jestem w towarzystwie "obcym" gdzie takie tematy się porusza np. w pracy to albo udaję głuchą i niedorozwiniętą, nie zabieram głosu a jak się da to opuszczam towarzystwo.

Wychodzę z założenia, że mam dość kłopotów własnych, żeby denerwować się otaczająca nas zgnilizną, na którą i tak nie mamy wpływu.

A puste bicie piany wcale mi dobrze nie robi.

 

Jeśli mam czas na relaks (poza czasem dla rodziny, futer, domu i ogrodu) to oglądam sobie całe sezony ulubionych seriali.

Np. teraz od I sezonu "Grę o Tron" - szykuję się na 25 kwietnia - nowy sezon.

Chyba 10 x obejrzałam wszystkie sezony "Gwiezdne wrota - Atlantyda".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak oglądamy. Specjalnie zrobiliśmy sobie prezent gwiazdkowy z projektora i teraz wieczorem kominek, winko i seansik filmowo-serialowy.

Ale informacje wolimy mieć, a J to mól wszelkiego czytelnictwa. Na szczęście nie co dzień rozmawiamy o polityce i gospodarce. Bywa filozoficznie, psychologicznie... a dziś było o masonerii. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...