Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom Potoczki


szocik

Recommended Posts

szkoda schodów tak nie moge zrobić bo głowa uderzę o dach mąż mnie dzisiaj poinformował,prawdopodobnie zostanie tak jak miało być bo inaczej się nie da :(

salon powieksze dzisiaj byłam na budowie i patrzyłam ze przy moim rozplanowaniu to stół sie prawie nie mieścił.inaczej to wygląda na papierze a inaczej w rzeczywistości.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Elfir proponowala zrobić zabiegowe.

Potoczka, te schody z wiatrołapu podzielą Wam dom na pół. Komfort poruszania się będzie fatalny. No i Wiatrołapie zawsze trochę podłoga brudniejsza, a tu schody mają prowadzić do prywatnej części sypialnianej. Będzie się nosić jak cholera.

Pokombinujcie jeszcze, żeby się inaczej wchodziło. Może przenieść je w ogóle w inne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSCF1945.JPG

 

jednak schodów nie moge zmienić projektant próbował ale nic nie można zmienić już jest za pózno trudno jakos sie przyzwyczaje ale teraz takiego błędu nie popełnię juz teraz dodaje rzut poddasza pomóżcie go zagospodarować na pokoje,łazienkę garderobę suszarnię z pralnią itp.:)))

 

jednak salon powiększyłam i 1i2 to teraz salon a do 3 dodałam córce do pokoju 90 cm żeby był dłuższy,okna juz mąż dzisiaj poprzestawiał:)a się nasłuchałam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSCF1945.JPG

 

jednak schodów nie moge zmienić projektant próbował ale nic nie można zmienić już jest za pózno trudno jakos sie przyzwyczaje ale teraz takiego błędu nie popełnię juz teraz dodaje rzut poddasza pomóżcie go zagospodarować na pokoje,łazienkę garderobę suszarnię z pralnią itp.:)))

 

jednak salon powiększyłam i 1i2 to teraz salon a do 3 dodałam córce do pokoju 90 cm żeby był dłuższy,okna juz mąż dzisiaj poprzestawiał:)a się nasłuchałam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


DSCF1931.JPG

 

dzisiaj po rozmowie z projektantem juz wiem ze schodow nic nie zmienie,drzwi z wiatrolapu tez tak daleko musza byc,i przejscia do kuchni nie bedzie bo drzwi nie mozna zrobic za tzw.moja garderoba jestem bardzo zla:(

wszystkie zmiany ktore podpowiadalyscie u mnie nie dalo rady zrobi

jestem zła na siebie ze predzej nie wiedzialam ze mozna tu poczytac i tak podpowiadacie przy rojektach a teraz nic nie moge u siebie zmienic:(

z mżzem na scieżce wojennej ze zaczął zmieniać pod projekt ktory zrobiła szocik razem z podpowiedzią elfir a teraz znowu musiał zmieniać parę cichych dni i znowu będzie dobrze.:yes:

poddasze powiedział że chce stawiać ścianki bez poprawek:)

więc proszę o jakieś propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pomyślcie o schodach modułowych. Wtedy dałoby się je tak poprowadzić, żeby wejście na pierwszy stopień nie było tuż przy drzwiach.

Propozycja Elfir też może problem schodów rozwiązać.

 

Mam propozycję, żeby schody odwrócić i przesunąć.

Potoczka_schody-DSCF1931.jpg

Czerwone kwadraciki, to słupy na poddaszu.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny projekt na dole już musi zostać moja druga połowa juz robi tak jak jest zaprojektowane powiększył mi tylko 1razem z 2 :) sami tak chcieliśmy na początku wiec mamy, przyzwyczaję się!!! tam gdzie sa drzwi do drugiego wc są zamurowane- wejście od wiatrołapu..tylko że to bedzie drugie pomieszczenie lekka zmiana spiżarnia bedzie tam gdzie miało byc przejście do kuchni wg waszego projektu:::::)a pierwsze od drzwi to garderoba i tam schowana rozdzielnia głowna

żeby zmieniać schody musiałabym wszystko pozmieniać nawet i strop a towar już zamówiony więc tak musi być!!!!za pózno pomyślałam o zmianach nauczka na przyszłość. teraz trzeba zagospodarować pomieszczenia na górze żeby nie było tak jak teraz zrobiłam że jest za pózno na zmiany i dół wymyślać jak go urządzać.może jakies propozycje macie??a ja idę do pracy też meble!!!pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

przy drzwiach po lewej stronie od wejscia - prysznic, potem wc, a na sciance po przeciwnej stronie - pralka + szafka przykryte wspolnym blatem i na tym umywalka. Nad szafką z umywalka wieeeelkie lustro na cała sciane.

To taki pierwszy pomysł - nie wiem czy dobry - jak zrobię wizualizacje to sie okaże. Niestety na razie nie mam czasu :(

potoczka5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...