Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na płycie, energooszczędny, projekt i wykonanie własne.


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 651
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...
Świetny dziennik. Właśnie przeleciałem cały . Poleciłem przeczytać go też znajomemu który budować będzie dom bez podpiwniczenia ale na fundamentach. Czy wszyscy co się zamierzają budować nie słuchają rad tych co już są po lub w trakcie? Przyjechał ze mną porozmawiać o budowie ale żadnego z rozwiązań o których mu mówiłem nie zastosuje bo" tak się nie robi". Pierwsza rada moja dla niego to buduj na płycie jak nie chcesz piwnicy bo to podobny koszt do fundamentów a on że nie a druga no to dołóż kilka warstw bloczka i zrób piwnicę. Też nie. Warunki gruntowe ma dobre na oba rozwiązania. Ale w sumie co się dziwić jak ludzie na wsi pytają mnie czemu dom w koło papą obiłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Świetny dziennik. Właśnie przeleciałem cały . Poleciłem przeczytać go też znajomemu który budować będzie dom bez podpiwniczenia ale na fundamentach. Czy wszyscy co się zamierzają budować nie słuchają rad tych co już są po lub w trakcie? Przyjechał ze mną porozmawiać o budowie ale żadnego z rozwiązań o których mu mówiłem nie zastosuje bo" tak się nie robi". Pierwsza rada moja dla niego to buduj na płycie jak nie chcesz piwnicy bo to podobny koszt do fundamentów a on że nie a druga no to dołóż kilka warstw bloczka i zrób piwnicę. Też nie. Warunki gruntowe ma dobre na oba rozwiązania. Ale w sumie co się dziwić jak ludzie na wsi pytają mnie czemu dom w koło papą obiłem.

 

Dziękuję, odwiedzam również Wasz dziennik. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze.. cały czas trzymasz poziom, myślałem że coś nie pójdzie i będziesz narzekać :D .. ale cały czas REWELACJA ;)

jak tak patrzę na te foty to się zastanawiam czy to że masz taki porządek to zasługa tego że stawiasz ściany pianką czy sprzątasz przed sesjami zdjęciowymi?

 

Odpowiedź b) sprzątam przed sesją fotograficzną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...