Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gość GOSC12_3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 94
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

tereska 200zł sama robocizna?

Ja będę musiała miec 4 punkty + myślę o szufelkach w ganku i kuchni, ale jakos nie jestem przekonana.

 

 

Nieee, z materialem juz. Ja nie chcialam szufelek, bo zamiatac nie mam zamiaru.

Pamietaj, ze wieksza ilosc gniazd=wieksza moc odkurzacza. I trzeba zrobic "wylot" na zewnatrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazda sa w roznych kolorach dostepne i kupujesz je dopiero, gdy chcesz odpalic odkurzacz.

Ja zalatwialam wszystko przez telefon, wyslalam rzut domu, dostalam propozycje rozmieszczenia gniazd do zatwierdzenia i w trakcie zrezygnowalam z jednego, bo postanowilam, ze kupie jednostke z gniazdem (podpinasz sie bezposrednio pod pudlo). Nie moglam sama sprawdzic, wiec jak juz przyjechali robic instalacje, to poprosilam, zeby pochodzili mi ze sznurkiem po chalupie i sprawdzili, czy na pewno wszedzie dotre z tym odkurzaczem.

Pierwszy etap instalacji to tylko rury i zaslepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nad czym Ty płaczesz ?

Stare domy tak mają.

Wejście ukryte jest zadomem lub z boku.

To ma swój urok.

Mozna zrobic piekną aleję z drzew które będa sie łączyły koronami a pomiedzy nimi dac niziutkie oświetlenie ogrodowe, które będzie rzucało światło i na pnie i częściowo na ścieżkę.

Najwazniejsze, ze masz całą działke za domem.

Możesz ja wykorzystac w pełni a nie tak jak w wielu domach...część przed i część za.

Jak to potem zagopsodarowac ?

Przód dla szpanu przed sąsiadami, a tył dla domowników ?

Bez sensu.

Jest fajnie.

Masz ogromne pole do popisu.

 

Jakbys jeszcze pokazała dom od frontu to było by cudownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak konkretny gosc, to Ci rozplanuje gniazda lepiej niz Ty samahttp://forum.barcis.pl/images/smilies/biggrin.gif Ja cudowalam, kombinowalam, a ostatecznie i tak pierwsza propozycja byla najlepsza.

 

Co do wejscia, to czemu chcesz sobie dolozyc roboty? Malo masz jeszcze??? Bedziesz nowe wejscie dla ludzi robila? Domofon rozwiaze sprawe, jak ktos pierwszy raz bedzie szedl, to powiesz, ze wejscie z tylu domu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mi pokazywałaś zdjęcie.

Pamietam je.

Chodziło mi o te drogę mleczną od furtki do wejścia.

Dasz radę to jakos uchwycić ?

Może cos wymyslimy razem.

 

Czy Ty zawsze wszystko poddajesz pod dyskusję ?

Radną jesteś/ byłaś ?

Dziwny nawyk :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja zaczęłam czytac w internecie o najlepszym ułożeniu domu i pomieszczeń :) i tam wychodziło, że z kuchni muszę widziec kto dzwoni do furtki :) Ale w końcu sobie uzmysłowiłam, ze ja w kuchni to tylko jak trzeba siedzę ,a w salonie pewnie będę siedziała, przy kominku i tv :)

Taka głupiutka jestem ot co. Czytam bzdety zamiast pod siebie robic. Ehhhhh

 

Jak zaczniesz robic pod siebie to pomoge Ci załatwic refundacje na pieluchy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te za 200zł?

 

 

Taaaakhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/biggrin.gif

Nie interesowalam sie tym wczesniej, bo do tego etapu jeszcze nie doszlam, ale takich cen to sie nie spodziewalam!

No bez przesady, jeden pstryczek dwie stowy?! A regulator podlogowy 6 stowek za sztuke.

Zakochalam sie w tej serii od pierwszego spojrzenia i ma milosc trwala..... dopoki nie zobaczylam cenyhttp://forum.barcis.pl/images/smilies/rozpacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ta nasza Polska gościnnosć ;) :lol2:

 

 

Ostatnio myslalam, ze padne! Widze, ze kolezanka jest dostepna na fb, wiec pisze do niej, czy ma czas pogadac, to bym do niej zadzwonila. Odpisuje, ze nie bardzo, bo ma goscia akurat. Ja jej na to: "Goscia masz i na fejsie siedzisz?!" Ona: "Takie czasy:)"

No zesz... Wszystkie czlonki mi opadly....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...