Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

30m2 z nadzieją na sypialnie - możliwe?


LQS

Recommended Posts

jest lepiej, ale przestrzeń dzienna znów absolutnie niefunkcjonalna. jedzenie przy "parapecie" za kanapą (nad głową kogoś kto sobie odpoczywa) dla mnie byłoby nieakceptowalne. już lepiej chyba kanapę przesunąć do rogu i zrobić półwysep, pod którym krzesła czy hockery będa się wygodnie chować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jest lepiej, ale przestrzeń dzienna znów absolutnie niefunkcjonalna. jedzenie przy "parapecie" za kanapą (nad głową kogoś kto sobie odpoczywa) dla mnie byłoby nieakceptowalne. już lepiej chyba kanapę przesunąć do rogu i zrobić półwysep, pod którym krzesła czy hockery będa się wygodnie chować.

http://www.domosfera.pl/wnetrza/51,94387,13685117.html?i=17 <- to tak odnośnie ten absolutnej niefunkcjonalności.

Dodam, że grzejnik musi być w pokoju dziennym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, jakie to mieszkanie ma wymiary.

na pewno to, co przemawia na rzecz projektu domosfery to otwarcie toaletki i biurka. niby nic, ale to robi więcej przestrzeni.

 

odnośnie miejsca do jedzenia - ja bym się na coś takiego w życiu nie zgodziła. wolałabym postawić pod ścianą kwadratowy stolik i dwa krzesełka po obu stronach (choćbym miała do jednego z nich usiąść po obejściu kanapy dookoła) niż jeść na "parapecie". kompromisy kompromisami, ale nie wyobrażam sobie aby na stole nie mieściło się nic poza moim własnym talerzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie z linku ma część dzienną o szerokości ok. 4 m.

 

Ewentualnie można próbować u Was open space jak tu: http://www.domosfera.pl/wnetrza/51,94387,13685117.html?i=15 i kolejne zdjęcie...

Edytowane przez joliska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, jakie to mieszkanie ma wymiary.

na pewno to, co przemawia na rzecz projektu domosfery to otwarcie toaletki i biurka. niby nic, ale to robi więcej przestrzeni.

 

odnośnie miejsca do jedzenia - ja bym się na coś takiego w życiu nie zgodziła. wolałabym postawić pod ścianą kwadratowy stolik i dwa krzesełka po obu stronach (choćbym miała do jednego z nich usiąść po obejściu kanapy dookoła) niż jeść na "parapecie". kompromisy kompromisami, ale nie wyobrażam sobie aby na stole nie mieściło się nic poza moim własnym talerzem.

 

Nie widzę żadnego problemu w takim jedzeniu na stoliku barowym o głębokości ~~35cm

Wyraźnie jest napisane :33m2

 

 

Mieszkanie z linku ma część dzienną o szerokości ok. 4 m.

 

Ewentualnie można próbować u Was open space jak tu: http://www.domosfera.pl/wnetrza/51,94387,13685117.html?i=15 i kolejne zdjęcie...

 

Te ~~4m to tylko ~~0.15m więcej niż moje.

Przecież właśnie ten link wysłałem ;o

Edytowane przez LQS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre 0.5m więcej ;) I tam niemal w ogóle nie ma ścian :D Popatrz na swoje rzuty - labirynt ścian...

Dobre 0.5m więcej? Chyba wg, Paint'a ...

Mam wrażenie że nie do końca wiesz co piszesz, a przecież nie jest aż tak późno.

Specjalnie dla Ciebie zestawienie rzutów - może będzie Ci łatwiej policzyć ściany :)blondynka.jpg

Edytowane przez LQS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre 0.5m więcej? Chyba wg, Paint'a ...

Mam wrażenie że nie do końca wiesz co piszesz, a przecież nie jest aż tak późno.

Specjalnie dla Ciebie zestawienie rzutów - może będzie Ci łatwiej policzyć ściany :)[ATTACH=CONFIG]217800[/ATTACH]

 

 

Chronicznie nie znoszę, kiedy się ze mnie robi blondynkę :evil: Mieszkanie z linku jest większe (szersze) od Twojego o metr :D

 

[ATTACH=CONFIG]219059[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...