Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wielkopolska - czarna lista niesolidnych


mary

Recommended Posts

no własnie...niby troche oszczędzilismy ale niewiem czy nerwówka którą "ten pan?" nam zeserwował była tego warta :(

a najgorsze jest to ze z betoniarni w buku-dora wzięlismy beton który był o 5 zł drozszy !!! gdyby człowiek wiedział wczesniej....

no ale mam nadzieję że moj post o betoniarni z Ceradza da chociaż niektórym do myślenia i unikną problemów jakie nas spotkały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 568
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

Witam wszystkich. Moja przygoda z Panem Damianem Jarociem zaczeła się od.......Białej Listy Solidnych. stamtąd wlaśnie wzięłam jego namiary, wiedziona świetnymi opiniami .dodatkowo mój super Kierbud( też z bialej listy) mowil ze to dobry, niedrogi fachowiec . No to zadzwonilam , dostalam wycene, spotkaliśmy się, pokazaliśmy projekt , ponegocjowalismy cenę i niby wszystko mialo ruszyć. Niestety, poniewaz nie podpisalismy umowy z Panem Damianem to okazalo się ze juz potem nie starczylo dla nas miejsca- tu od razu dodaje , ze nie mialam o to pretensji bo wiadomo ze ekipa nie będzie czekala . No więc umówiliśmy się na rok 2010. Zadzwonilam, okazalo się ze sierpien, potem że wrzesien ale pomyślalam ....ok............. Spotkaliśmy się : na dzialce( zeby ją jeszcze raz obejrzec) oraz w domu , w celu podpisania umowy i ostatecznych ustaleń. Pan Damian przyszedł ale....................bez umowy..................wobec czego ustaliliśmy ze umowę przygotuję ja. Pan Jaroć z własnej inicjatywy chcial przyspieszyć wejście na budowę , bo cytuję: jest mokro i tam gdzie teraz robimy, zalało.........więc umawiamy się na czwartek na 7 rano.......z umową...... pan Damian obiecał zadzwonic w poniedzialek zeby ostatecznie potwieirdzić czy to rzeczywiście będzie czwartek czy piątek. No i zaczęło się....Od wtorku przez okrągle 2 tygodnie wykonalam niezliczone ilości telefonów do Jarocia. Oczywiscie bez rezultatu. W końcu zadzwonilam do Kierbuda , który odniósł sukces i dodzwonil sie do Jarocia a ten mu pokrętnie powiedzial ze...byl chory ........i ze zadzwoni do mnie na pewno na dzien następny. Oczywiście tak sie nie stało. Zeby było śmieszniej zadzwonilam znowu do Kierbuda i tym razem wersja Pana Damiana byla taka- nie wiem co ma zrobic, nie wyrabiam się , nie wiem czy wziąc tą robotę. no do cholery jasnej- ja rozumiem wiele, ale żeby po gówniarsku unikać telefonów, przetrzymywać ludzi bez zadnej informacji, robić z siebie niepoważnego człowieka i chować za plecami innych??????? Dodatkowo, wielokrotnie prosilam Jarocia o oddanie moich dokumentów- jakby nie bylo , kopia takiego projektu tez do cholery kosztuje.

Wniosek jest jeden- moze to i są fachowcy, tyle ze sodówa do glowy jak widac odbija każdemu...bo żaden szanujący się fachowiec nie będzie robil takiej gówniarzerii jak Jaroc.........

NIE POLECAM.........

.za to polecam swojego Kierbuda, pana Zbyszka K - o nim przeczytacie na bialej liście. fajny facet i tyle w temacie.

 

A my , na szczescie ruszamy 05.10...............oby tylko przez obsuwę Jarocia starczylo nam czasu do mrozów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że uda mi się uniknąć wpisu w tym wątku, ale niestety... Z przykrością muszę umieścić na czarnej liście pana Pawła Mateuszaka z Obornik (663075476) wraz z ekipą. Panowie zabrali się za ocieplenie i elewację nie mając pojęcia o tym, jak ją wykonać, nie mieli sprzętu ani rusztowania, pobrudzili klejem okna i ostatecznie po przyklejeniu styropianu z dnia na dzień uciekli. Teoretycznie załapali inną robotę, w praktyce wygląda na to, że temat ich po prostu przerósł. Poza tym tempo pracy Panów było mooocnoooo spowolnione..

Całe szczęście udało się znaleźć bardzo szybko inną - tym razem profesjonalną ekipę, która poprawiła wypociny panów partaczy i kończy temat ocieplenia. Z punktu widzenia czasu, ucieczka panów partaczy to najlepsze, co zrobili na naszej budowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Kogo jeszcze oszukał Andrzej lub Krzysztof Malcher (stolarnia - Koziegłowy)? Mnie miał postawić drewniany domek. Podpisał umowę, wziął zaliczkę i już się nie pojawił.

 

Chciałabym zlecić mu budowę domku drewnianego. Chciałabym wiedzieć, czy faktycznie jest nieuczciwy. Prosze o informację wszystkich, którzy mieli z nim do czynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam wszystkich przed usługami geodety Mirosława Szyszki z Nowego Targu - od marca 2010 prowadzi moją sprawę rozgraniczenia działki, na dzieńdobry skasował 3000zł a obecnie się ukrywa. Nie odpowiada na telefony i sms-y. W ciągu 7 miesięcy zdążył tylko dokonać pomiarów na działce i do dnia dzisiejszego cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

LIMSOFT Uwaga !!! Czarna Lista NiesolidnychWlkp

 

 

CZARNA LISTA NIESOLIDNYCH WYKONAWCÓW LIMSOFT

 

Dwóch elektryków, którzy byli u mnie na budowie dopóki nie mieli innej pracy. Następnie po rozliczeniu dotychczas wykonanych prac znikneli. Sprzedali mi system kamer z nagrywarką nie pozostawili żadnej instrukcji obsługi, nie udzielili wyjasnień nie odbierają moich licznych telefonów. Nie polecam !!!

Edytowane przez szulce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwóch elektryków, którzy byli u mnie na budowie dopóki nie mieli innej pracy. Następnie po rozliczeniu dotychczas wykonanych prac znikneli. Sprzedali mi system kamer z nagrywarką nie pozostawili żadnej instrukcji obsługi, nie udzielili wyjasnień nie odbierają moich licznych telefonów. Nie polecam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!

Zakład Budowlany Aleksander Piszczek (Piotr Piszczek) Brzezna, Podegrodzie - Tyle co Oni obiecają nie da Wam nikt!

Ekipy biorą z łapanki, nie czytają projektu robią po swojemu, partaczą.

Piotr P. mógłby spokojnie startować w konkursie Łgarzy i zająłby pewnie zaszczytne miejsce na podium.

Do tego naciągają Inwestora, podwykonawców jak i swoje ekipy na kasę i dalecy są od rozliczenia zaległości.

 

Proponuję forwardować tą informację gdzie się da, bo Panowie szukają naiwnych w całym kraju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ogólnie polecam. z tego co wiem dobra firma . pomimo paru nieistotnych spraw w trakcie relizacji jestesmy zadowoleni. Niedawno ukonczyli nasz dom niemaly i trudny w wykonawstwie w terminie. ( pare dni opoznienia ). Jakosc na poziomie dobrym plus. Mysle ze to lepsze niz system gospodarczy. Duzo mniej problemow z kolejnymi ekipami. Właściciel ma duze pojęcie o tym co robi i nie pozwala pracownikom na skróty. To duzy plus. Duzo sie słyszy o firmach budowlanych złego i dobrego, ale astech polecam raczej. Inne firm mnie tak nie przekonały do siebie i nie żałuje wyboru. Jestem wymagajacy , a profesjonalizm i cierpliwosc duza wlasciciciela była na wysokim poziomie. Pewnie lata doswiadczen w branzy. Młody sprawny wykształcony pewnie facet potrafi doradzic wiele , zna sie na projektach i prawie budowlanym. Zalatwiaja wszystko wlacznie z papierami, takze biegac za niczym nie trzeba i jest to w cenie budowy. To jest rzadkosc. POLECAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Ludzie!

przestańcie siebie omamiac !

ta firma jest świetna czego chcecie to nie wiem!

u mnie wszystko poszło zgodnie z planem!ładnie tak oczerniac ludzi? jak to czytam chce mi sie płakac ze śmiechu jak mozna byc takim podłym? żal naprawde żal!!

zajmijcie sie czyms innym a nie oczernianiem tej firmy! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ! ja jestem zadowolony!!

z budowy 2 domów!

oraz moi znajomi ktorym poleciłem tą firme! ludzie którzy to piszą tzn falszywie poprostu zazdroszczą i tyle co tu duzo gadac najpierw podpiszecie umowy potem c... wie co jeszcze chcecie nagle zmieniac wiem cos na ten temat bo tez kiedys miałem firme!

firma ta jest dobra ja nic złego nie moge powiedziec kompletnie nic!

Edytowane przez Magik&&
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja was ludzie nie rozumiem!

ta firma wybudowała mi 2 domy! poleciłem ją znajomym oni dalej swoim i kazdy jest zadowolony z pracy i dobrego wykonania

ja nic nie moge powiedziec i znajdzie sie wiele osob ktore tez mogą to powiedziec!

Polecam wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...