Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wielkopolska - czarna lista niesolidnych


mary

Recommended Posts

Firma

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

STOLAR sp. j.

W. Rutkowski, P. Skiba

ogłosiło właśnie upadłość a wraz z nim znikło

 

Przedstawicielstwo handlowe w Poznaniu:

P. H. U. Drew - Plast - Maria Kupczak

 

pewnie założą nowe firmy i od nowa będą o.......ć ludzi, radzę uważać na te nazwiska (pełne nazwy firm są zacytowane ze strony internetowej http://www.stolar.pl)

gdyby ktoś czuł się oszukany przez te podmioty prosze o info na email

razem oskubiemy ich w sadzie z ich majątków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 568
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przestrzegam przed fimą LORIMPEX -JERZY LORYCH KOMINKI

 

mistrz w oszukiwaniu i arogancji ,

mam nadzieję że trafi kiedyś na kogoś , kto mu spierze mordę

 

to sa ci na czarnej roli w poznaniu ?

 

mógłbyś napisac cos więcej o Twoich doswiadczeniach ?

 

 

nie chce mi się nawet pisać o tych doświadczeniach[/b

 

omijać z daleka, pieniędzy nie wpłacać, do domu nie wpuszczać

 

pewnie jacyś wierzyciele zburzą mu tą budę, tylko Frygi szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Dariusz.S z Międzychodu, nazwiska nie podam bo jak ten facet przeczyta ta wiadomość to może mieć pretensje, że oczerniam jego nazwisko. Ale azpewniam , że w Mędzychodzie osób które prowadza f-mę budowlana o nazwisku Dariusz. S jest niewieli albo nie ma w ogóle. A więc facet ten słodko gadał na poczętku, budowa moja mozna powiedzieć, że ruszyła jak z koppyta, ale im było bliżej końca tym coraz to wieksze problemy, termin zakończenia budowy się wydłużał, wymówki z jego strony były nastepujace " a to miałem wypadek sam. ze swoją ekipą, a to spadłem z drabilu, a to producent nie mia dachówek, to do producentowi zepsuł się samochód itp" faktycznie to facet nabrał dużo zleceń i się nie wyrabiał. Na koniec nie wykonał min schodów, i dwóch ścianek działowych. Ale kasę dostał, więc sprawę kieruje do sądu. Z tego też względu nie polecam tej ekipy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
odradzam Pana Roman Kloskę z adresem ul.Poniatowskiego Luboń . 0-61 810-34-52, 0601 79-93-32 posiadającego jeszcze ponoc hurtownię instalacyjną w Borówcu

 

Pan kloska zajmuje sie "profesjonalnie" przyłaczami gazowym w Poznaniu, obicuje dużo .....Panie w ciągu 2 miesięcy załatwie panu gaz ..zrobię wszystko proszę się nie martwić zrobię intalację wew i odbiór.

Po otrzymaniu upowaznienia ( i załatwieniu sobie w gazowni wykonastwa na wykonanie instalcji do skrzynki ) facet zapomina co obiecał ..... o co panu chodzi, ja nic nie obecywałem ma pan termin na czerwiec. mnie gazownia jeszcze nie zapłaciła, niech Pan pobiega sobie, instalację zrobiłem we własnym zakresi - straciłem tylko czas na czekanie.

W sumie facet obiecuje dużo a interesuje go tylko by załapac sobie robotę na zlecenie gazowni - reszte ma w d........nie wspominając o ofercie na kocioł BROTJE - czekam juz 5 miesiąc

 

w sumie zostałem na lodzie (dosłownym )

 

Rezi,

 

U mnie Pan Roman robił instalację wewnętrzną. Zrobił terminowo papiery pozałatwiał ale... pare drobnych byków strzelił. Rzeczywiście trochę dyktator.

A tak BTW, widzę że obracamy się wśród tych samych wykonawców. Najpierw okna teraz Kloska. Mam tylko nadzieję, że żony nie te same

:lol:

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Odradzam korzystnie z uslug biura projektowego DOM PROJEKT na Kwiatowej w Poznaniu.

Posrednicza w zakupie projektow gotowych i niskiej cenie wykonuja adaptacje. Posilkuja sie bardzo nieprofesjonalnymi architektami. Trudno nawet wymienic wszystki byki jakie zrobili nam przy adaptacji - ae juz na dzien dzisiejszy kosztowaly nas one sporo nerwow i doplacanej kasy. Po zainkasowaniu pieniedzy wypinaja sie na twoja budowe - nawet wtedy gdy np. spaprali inewntaryzacje na mapie projektowej do pozwolenia. Nawet jak geodeta nie moze wytyczyc budunku to maja to gleboko gdzies i twierdza, ze to nie ich blad. Na prawde radze omijac ich szerokim lukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam korzystnie z uslug biura projektowego DOM PROJEKT na Kwiatowej w Poznaniu.

Posrednicza w zakupie projektow gotowych i niskiej cenie wykonuja adaptacje. Posilkuja sie bardzo nieprofesjonalnymi architektami. Trudno nawet wymienic wszystki byki jakie zrobili nam przy adaptacji - ae juz na dzien dzisiejszy kosztowaly nas one sporo nerwow i doplacanej kasy. Po zainkasowaniu pieniedzy wypinaja sie na twoja budowe - nawet wtedy gdy np. spaprali inewntaryzacje na mapie projektowej do pozwolenia. Nawet jak geodeta nie moze wytyczyc budunku to maja to gleboko gdzies i twierdza, ze to nie ich blad. Na prawde radze omijac ich szerokim lukiem.

 

Iga9, dla mnie to bardzo wązna widomość, bo moja Mama też zamierza budować od października. Nie ma jeszcze projektu i była tam kilka razy z moim Ojcem - ogólnie Rodzice są prawie zachwyceni, więc szybko pokażę im Twój post :roll: Dzięki Wszystkim, że ostrzegacie innych. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom Projekt ma ta wade, że na początku robią bardzo dobre wrażenie. Probemy wychodza juz na późniejszych etapach budowy - a więc już zainkasowaniu całej kasy. Oni zgodnie z tym co mówia - nie podejmują się nadzoru w trakcie budowy i od wszystkich problemów (w tym błedów ich architektw) umywają ręce. Robiąto taktyka gry naczas i zbijania odpowidzialności na ich podwykonawcę - architekta. A jak maja poprawić sój błąd to nie liczcie na szybkie terminy - mi brakującą rzecz do projektu przygotowywali 3 miesiące!!! Przy telefona min. 2 x w tyg.!!! Omijajcie to biuro z daleka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram! Unikajcie tej firmy. Mnie odstraszyli na szczęście na etapie poszukiwania architekta do zmian i adaptacji projektu gotowego.

Chciałem podpiwniczyć dom i podnieść o 2 pustaki ściankę kolankową.

Pan z którym rozmawialiśmy stwierdził że będzie to cytuję:"obrzydliwe jak większość domów w Polsce" i że on tego nie zrobi. Zapytany czy mamy o czym rozmawiać odpowiedział że nie, wstał od stołu i poszedł. Nie starał się nawet doradzić, przekonać i nawet nie podjął próby sprzedaży jakiegokolwiek projektu.

Dodam że rozmawialiśmy o jednym z projektów oferowanym przez jego firmę, który byliśmy zdecydowani zakupić.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

niestety, myślałem że to tylko ja miałem pecha..

 

Dom projek na Kwiatowj sprzedał mi projekt gotowy z Archonu - pieknie i na czas, rzeczywiście warto zajrzeć tam aby poszukać w projektach.

Adaptacja i dalsze rozmowy były już porażką. Ustaloną cenę 1200,- zmienili na 1500 przy odbiorze adptacji, jest w niej wiele błędów (okna na poszczególnych rzutach wypadają w innych miejscach, także na krokwiach!, dach po odjęciu garażu zawisł nad wejciem w powietrzu, bez podpory, wielu zmian wogóle nie nanieśli twierdząc, że "to już pan sobie zrobi na budowie", na miejscu znalazłem kilka błędów a gdy zwróciłem uwagę, Pani wzdychając poprawiała architekta...

 

Żałosne zakończenie dobrze zapowiadającej sie współpracy.

 

PS zapłaciłem 1200 - niemal nie odpowiedzieli mi "do widzenia" :)

 

Na dodatek polecają swego arch. jako kierownika budowy (za 2500 za dziennik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Bardzo chętnie odradzę "studio mebli kuchennych" MMK z Dziadoszańskiej 10. Na wykończenia i poprawki czekałam pół roku (!) a i tak nie mam jeszcze wszystkiego i nie wiem, kiedy będzie, bo w obiecywaniu i niedotrzymywaniu terminów są genialni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam projekt z tego biura i mogę potiwerdzić: nieterminowi, niedokładni, jeśli nie ma znaczących zmian przy adaptacji, a zależy na czasie przy pozwoleniu na budowę , to można ich brać. Ale wszelkie poprawki robione przez nich są tragiczne i naprawdę najlepiej nic nie zmieniać w oryginalnym projekcie, bo się wykładają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

P. H. U. Drew - Plast - Maria Kupczak

byłe przedstawicielstwo firmy STOLAR

 

nowa siedziba ul .Górki 17A lok.6 od ul. Głogowskiej nastepna za Krauthofera

 

teraz pewnie sprzedaja okna jakiejs innej firmy

 

tym co kupią od nich okna moge współczuć - do reklamacji to oni się nie przykładali.... tzn. nic nie załatwili przez 2 lata do czasu jak firma Stolar ogłosiła upadłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
No cóż, ostatni brudna "robota" w nowym domku i wtopa... Ostrzegam przed firmš CHEMINEES ze Skórzewa - majš niby-salonik przy ul. Poznańskiej, sš przemili, niby "fachowo" doradzajš z pieknych folderków, w salonie stojš ładne obudowy, super warunki cenowe, duże rabaty przy wpłacie zaliczki w max. wysokoœci... tak, tak... dałem się oczarować i wpłaciłem wiekszoœciowš zaliczkę w maju ! obudowa kominka miała być w dwa dni (termin do końca czerwca), tym czasem jest sierpień i kominek stoi rozpaprany. Fakt, po paru awanturach w sklepie w lipcu przyjechał ktoœ i z moich własnych materiałów (zostało mi trochę imitacji kamienia z obudowy komina na œcianie) wymurował 20cm fundamencik, ale od tej pory znowu nic, po marmurkach zostały tylko marzenia a wyjasnienia na moje telefony zaczęły być coraz bardziej sprzeczne i poplštane. Mało tego, usłyszałem bezczelne wymówki, że to my przekładaliœmy cišgle terminy itd. itp., że nie ma na rynku właœciwych materiałów... a okazuje się, że albo już ledwie przędš, lub nie majš fachowców albo w ogóle pojęcia o obudowach kominków. SHIT !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...