Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Tanie i komfortowe domy zużywajace od 0 do 20kWh.m2 rocznie


Recommended Posts

Wiesz, takich "wynalazców" było już multum. Pamiętasz zimną fuzję w garażu we Włoszech? Prawie się udało. :)

Ja też mam pomysł na generator grawitacyjny. W przeciwieństwie do tego o czym zapewne myśli Brzęczkowski mój będzie działał. Jaki jednak z tego może być pożytek nie umiem powiedzieć. :)

 

To teraza czekamy na 2 rzeczy:

 

1. Dom z bąbelkami w ścianie :) plus folia alu.

2. Generator grawitacyjny.

 

Kolego @perm ty na poważnie o tym swoim generatorze piszesz...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Tomasz Brzęczkowski

    5725

  • nydar

    4235

  • Barth3z

    3808

  • perm

    2702

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz, takich "wynalazców" było już multum. Pamiętasz zimną fuzję w garażu we Włoszech? Prawie się udało. :)

Ja też mam pomysł na generator grawitacyjny. W przeciwieństwie do tego o czym zapewne myśli Brzęczkowski mój będzie działał. Jaki jednak z tego może być pożytek nie umiem powiedzieć. :)

 

Ołowica:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraza czekamy na 2 rzeczy:

 

1. Dom z bąbelkami w ścianie :) plus folia alu.

2. Generator grawitacyjny.

 

Kolego @perm ty na poważnie o tym swoim generatorze piszesz...?

Oczywiście. Zrzucasz doniczkę z balkonu na czyjąś głowę. Czysta grawitacja. To zdarzenie generuje krzyk. Jest generator grawitacyjny? Jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przejął się Brzęczkowski do imentu podobnym tekstem:

 

To nie jest z książki dla przedszkolaków. To stąd.

 

Bardzo ciekawy artykuł. Widać że gwiezdne wojny itp filmy mocno działają na psychikę ludzi. Czy jest możliwe zrobienie takiego generatora i aby energia była za darmo? Pewnie że tak, pytanie kiedy ktoś to wymyśli. Na pewno nie tylko TB nad tym pracuje ale i wiele różnych geniuszy coś w garażu stuka. W końcu większość dzisiejszej normalności powstała w czyimś garażu. Być może taki generator jest jedyną naszą możliwością w podróżach międzygwiezdnych. Ale na to są dwie możliwości. Pierwsza to taka że zakładając że istnieje życie we wszechświecie to z pewnością by się znalazła jakaś rasa mądrzejsza od naszej która by to wymyśliła i oni powinni podróżować i na pewno by nas odwiedzili. Do tej pory nikt tego ie potwierdził wiec można wnioskować że to nie działa lub do nas nie dotarli lub dotarli i temu istniejemy. Możliwości jest wiele. Druga możliwość jest taka że jak jest inne życie to nie mądrzejsze więc wszystko przed nami. Taki generator dawałby tez możliwości podróży w czasie ale jakoś podróżników nie widać chyba że jest to możliwe ale natura nie pozwala do paradoksu i w ten sposób tworzą się alternatywne świty bo nie można zmienić przeszłości. Ja się przychylam ku właśnie tej teorii, że podróże są możliwe ale nie zmienią naszej przeszłości tylko stworzą inny wymiar. Czy Panu Tomaszowi uda się taki generator stworzyć który chociaż będzie wiecznym źródłem energii? Raczej wątpię bo na fizyce się nie zna a to podstawa. Ja też się nie znam i też tego bym nie zrobił. Ale nie wystarczy się znać. Tylko ktoś o bardzo wysokim IQ może coś takiego wymyślić jeżeli posiądzie dość obszerną wiedzę w tej dziedzinie i jeżeli obecna technologia na to pozwoli a w to raczej wątpię. Pożyjemy, zobaczymy. Lub nie bo może to długo potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generator cienia masy to banał:

 

http://xk.cdn03.imgwykop.pl/c3397993/link_KifHeUdYvQR5lc6rl0IpOgcJdqVrmrak,w300h223.jpg

 

Generatory grawitacyjne opisane przez perma walają mi się w piwnicy. Wniosek z tego taki, że Tomek buduje zbiornik retencyjny na dachu i będzie w taniej taryfie wodę z kałuży pompował.

 

Generator grawitacyjny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już pierwsze komentaże naszego gieniusza:

Zacząłem budować, bo to bardzo realne. A o realności i prostocie rozwiązania, poza znajomością fizyki, przekonała mnie blokada informacji na ten temat.

Grawitacja, to spora siła, mająca ogromne zalety:

- dostępność

- stabilność

- brak wpływu warunków pogodowych

 

Tego się nie da zakłócić. Nie opodatkują ja PV czy kolektorów. Nie muszę "dekorować domu" . Czyli ma w doopie polityków.

Teoria spiskowa wzięła górę, no i oczywiście nieodłączna znajomość fizyki.

Ciekaw jestem co za zioło wącha nasz miszcz, ale musi być to straszne świństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już pierwsze komentaże naszego gieniusza:

 

Teoria spiskowa wzięła górę, no i oczywiście nieodłączna znajomość fizyki.

Ciekaw jestem co za zioło wącha nasz miszcz, ale musi być to straszne świństwo

Najlepsze są te "zalety" grawitacji. "Dostępność" ... :D:D:D

Ciekawe, że jeszcze tu nic na ten temat nie napisał. Czyżby się bał, że ktoś wprost nazwie go głupkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już pierwsze komentaże naszego gieniusza:

 

Teoria spiskowa wzięła górę, no i oczywiście nieodłączna znajomość fizyki.

Ciekaw jestem co za zioło wącha nasz miszcz, ale musi być to straszne świństwo

 

Widzę, że na tamtym forum mistrz nie ma zahamowań :)

Edytowane przez fotohobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA ! ! !

 

Leci jak Pendolino,: dwa dni temu tylko wzmianka, jutro wykonany gotowy model.

Pewnie ma jakieś koneksje z najwyższym i czeka aż jądro Ziemi się ruyszy.

 

Nie zartujcie juz sobie, tu jest naprawdę problem ze tak powiem zdrowotny, potrzebny odpowiedni specjalista i to od zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam... już zrobili.:eek: Fakt, że robili to 6 lat :) Dwa dni, no, no...

 

https://www.youtube.com/watch?v=S_FNFkO_WC4

 

Kręci się w piwnicy i robi prund z niczego...

Tomasz Brzęczkowski niewątpliwie konkuruje ze sławami. Jedną z nich jest Jan Taratajcio, wynalazca... chciałem napisać czego ale nie potrafię.

https://www.youtube.com/watch?v=dG4t_Ip1zxE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zartujcie juz sobie, tu jest naprawdę problem ze tak powiem zdrowotny, potrzebny odpowiedni specjalista i to od zaraz.
To już chyba nie jest śmieszne. Można było śmiać się z różnych dziwnych pomysłów Brzęczkowskiego, ale ten to przekroczenie jakiejś bariery. Coś ma nie tak z głową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co będzie jak to nagle okaże się prawdą...? :D Mają być zdjęcia w tym tygodniu. Czekam

 

Prawdą, jaką prawdą?, cały naukowy swiat szuka niewyczerpanego zródła taniej energii, koszty badan idą w miliardy dolarów,a tu somorodny geniusz w baraku wymysla takie cudo. Ze tez są jeszcze tacy, którzy slepo wierzą w słowa TB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...