Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć,

Mam pytanie dotyczące skrzynek rozprężnych. Instalację chcę zrobić na pe-flex, znalazłem skrzynki na dwa czy trzy przewody ale jak podłączyć np. nawiew gdzie jest tylko jeden przewód? Założyć skrzynkę i zaślepić jedno przyłącze?

Przy okazji, które skrzynki lepsze - plastikowe czy z blachy?

 

pozdrawiam

 

Plastik tańszy. Ale jak kto niektórzy mówią platik to plastik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje projektu WM z pieczątką do złożenia razem z projektem w Pinbudzie,polecicie kogoś?

Ja złożyłem projekt domu z kominami i went. grawitacyjną. Dostałem pozwolenie na budowę i kierownik budowy wpisze w dzienniku budowy zmianę wentylacji na mechaniczną. Kominów też nie będę stawiał bo do kotła gazowego mi niepotrzebne. W tym trybie projekt WM potrzebny jest tylko dla własnej wygody (jeżeli sam ciągniesz temat instalacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosze o informacje odnosnie usytuowania kratek nawiewnych i wywiewnych w budynku....

Planuje zrobic tak:

Kuchnia ,Jadalnia,Łazienka - Wywiew

3 Pokoje oraz Salon - Nawiew

Prosze o informacje czy takie usytuowanie jest wystarczającebo słyszałem ze mozna zrobic nawiwe oraz wywiew w kazdym pokoju czy jest sens??Oraz czy w kotłowni i wiatrołapie robic takze jakieś kratki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Prosze o informacje odnosnie usytuowania kratek nawiewnych i wywiewnych w budynku....

Planuje zrobic tak:

Kuchnia ,Jadalnia,Łazienka - Wywiew

3 Pokoje oraz Salon - Nawiew

Prosze o informacje czy takie usytuowanie jest wystarczającebo słyszałem ze mozna zrobic nawiwe oraz wywiew w kazdym pokoju czy jest sens??Oraz czy w kotłowni i wiatrołapie robic takze jakieś kratki??

 

Można zrobić sobie wywiew nawiew i cokolwiek, tyle że tak się nie robi. Zasada jest prosta. Wywiewamy z kuchni i łazienek a nawiewamy do pokoi. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...