Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

trudna kuchnia-proszę o pomysły


podprąd

Recommended Posts

Witam!

Po wielu miesiącach podczytywania czas na pierwszy post będący jednocześnie gorącą prośbą. Jestem na etapie finalizowania zakupu blizniaka w stanie deweloperskim i po pierwszej fascynacji pryszedł czas na otrzezwienie. Wszystko w tym domu jest jak pod moje dyktando, poza niestety kuchnią. Nie potrafię nic rozsądnego w niej zaplanować, bo jest wąska. Dom dość duży jak na blizniak,a kuchnia jak dla lalek, propozycja autora projektu nie pasuje mi.zupełnie, nie chce blatu ani barku od strony jadalni. Podobają mi sę wyspy, słupki - tu nie potrafię ich wpasować. Potrzebuję szafek wiszących - a tu nie ma gdzie ich powiesic. :( pomożecie?112527.jpg112458.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że się wtrącę ale jestem w szoku - wyjście z garażu niemal przez kuchnię :eek: Smrody garażowe wpadają prosto do kuchni. Najgorzej, .że nie widać możliwości na zmianę - chyba, że z garażu zrezygnujesz i mieć będziesz wielką kuchnię ze spiżarnią :D

 

W życiu nie chciałabym mieszkać w takim domu. Wiem, że różne są układy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Kinka, tez myślałam nad powiększeniem wiatrołapu. Co do slupka - opcja nr 1 odpowiada mi bardziej, bo lubię być w kontakcie z resztą rodzinki będac w kuchni.

Co do drzwi wejsciowych - nie znam się na tym, ale czy normy dopuszczają takie na zewnątrz? Jesli tak to to jestem za.

Gosia przeraziłas mnie tymi garazowymi " smrodami" ale jak pisze Kinka drzwi są po drodze ;) więc może jednak da się z tym życ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie to wiatrołap :rolleyes:, choć dla mnie to śluza. W propozycji kinki już lepiej, ale nadal jak dla mnie fatalna praca projektanta. Będziesz ciągle zamykała i otwierała jedne i drugie drzwi w wiatrołapie? I tak naprawdę to jak w starych domach wejście kuchenne :(

 

A gdzie wejście główne ;)

 

 

Ale czy dobrze czytam? - wyspa na wprost wejścia do łazienki - zdecydowanie mało komfortowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wiatrołap z miejscem na szafe, gdzie ludzie nie zabijali się o skrzydła drzwiowe

2. Kuchnia wsunięta wgłąb domu

3. Kominek narożny

4. cofnięcie drzwi łazienki pozwoli pod schodami wygospodarowac szafę na odkurzacz , wiadra, mopa.

 

http://images61.fotosik.pl/692/e7db99a21eebbb8c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...