Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kominek - nadbudowa


cynamonna

Recommended Posts

Witam wszystkich Forumowiczów!

 

Proszę Was o porade jaki materiał uzyć do nadbudowy kominka. Obecnie stelaż już został wykonany i pokryty g-k. Tynk czy beton architektoniczny? Jeśli tynk to jaki? Dodam że planuje kolor biały/kremowy- matowy i łatwy do czyszczenia. Załączam link dla orientacji

 

http://www.piszanin.pl/img/img_katalog/dodatkowe/D_400_YOxPZ5.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 11 months później...
Gość Janu***
Witam.

Ładne ...

... ale na zimnym gipsokartonie to każdy z odrobiną plastycznego zmysłu to może wykonać i pokolorować ...

Nie mniej jednak podziwiam ... :)

Pozdrawiam.

 

Rozumiem że mówisz o Sobie ? ;) Pokażesz co zrobiłeś z takich form plastycznych? Jestem Ciekaw jak Wam to wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
Właśnie a ja chciałbym takie ale na ciepłej.
Cena materiału powala na nogi. Zakres ziaren wiele możliwości eliminuje. Do takiego reliefu potrzebujemy 5 kg materiału. Chyba że ma się ciąg zamówień tego typu. Można zrobić tak samo na gorącej powierzchni jak nazywacie ;) nie kupując całego worka. A opcja ... Gips można do takich celów podrasować i nic nie będzie się działo. Nie wiem gdzie widźcie problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janu***
Cena powala ?

W nas mówią że "z g.. bata nie upleciesz".

 

Więc można przepłacać ;) Wolny rynek. Więc jak byś chciał zrobić na zabudowie gorącej np. marmorino to jak byś to wykonał? np.kominek marmorino.jpgMarmorino.jpg

Edytowane przez Janu***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...