Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Moja kawalerka 37m2 - jak urządzić? pomocy


gabrysia34

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Buszując w sieci napotkałam to forum.

Chciałabym prosić o pomoc w aranżacji mojego pierwszego mieszkanka - kawalerki 37m2.

Nie mam za bardzo pomysłu jak urzadzic kuchnię, moze stół mozna byłoby ustawic w kuchni , nie potrafie sobie tegowszystkiego zaaranzowac, nie chcialabym chyba aby w pokoju stał stół z krzesłami.

W łazience raczej kabina niz wanna , wyjscie na telewizor jest tez w pokoju między drzwiami balkonowymi, w kuchni równiez sa drzwi a nie okno.

Dopiero zaczynam przeglądać wszystkie katalogi wyszukiwać pomysły, ale będę wdzięczna za każdą podpowiedź

Napisze moze wymiary pomieszczen bo na skanie nie widac wyraznie:

pokój dzienny - 19.43

aneks kuchenny - 7,33

łazienka - 5,77

przedpokój - 4,62

http://z-bud.pl/foto/07a6ecb7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszerzyłabym przedpokój bo na rzucie od dewelopera wygląda, że drzwi wejściowe się ledwo otwiarają przez szafę. Pozwoli to też sensowniej umieścić wejścia po pokoju i łazienki - za ich drzwiami będzie miejsce na jakieś płytkie meble. W kuchni mały stół 80x80cm.

1.jpg 2.jpg

 

I jeszcze wersja ze zmniejszoną łazienką dzięki czemu kolubryniastą pralkę można zamknąć w schowku w korytarzu ;)

3.jpg

Edytowane przez alicyja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak można wyciągnąć.

Ja bym tam wolała jeść śniadanie przy normalnym stole niż takim upchniętym przy ścianie w kuchni do tego zerkając na wiadomości.Co innego jakby nie było na niego miejsca a tu aż się prosi żeby go postawić w kąciku przy oknie,dlatego nic bym nie zmieniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...